Bir hediye meselesi

Almıyorum deyin. Çok net. Almıyorum. Bitti. Yırtsın kendini. Dik ve kararlı durun. Hediye içten geldiği için alınır ya. Çok meraklı ise kendi alsın sizin adınıza versin.
Ya beni bu tarz şeylere çok zorluyor şuna yardım edelim bu kuran kursuna para verelim dağıtalım sürekli dağıtalım kafayı mı yemiş ne ben anlamadım ya

Ay abartmayın yahu. Adamı begenmiş almışsınız bir zahmet eyetistiren ailesine de gidin kalın

Bu arada evet böyle yapmasaydı yiğenleri vardı onlara güzel hediyeler düşünüyordum. Kendim alacaktım küçük çocuklara ama şuan o bütçem kalmadı maalesef

Ay abartmayın yahu. Adamı begenmiş almışsınız bir zahmet eyetistiren ailesine de gidin kalın
Ailesi değil ki derdim herhangi bir insanın evinde kalamıyorum uyuyamıyorum hiç bir akrabamda arkadaşımda hiç bir zaman kalmadım zaten sadece eşim istediği için işkence çekiyorum kişisel bir durumum bu . Aynı şehirde olsa hep gideyim problem yok kalmayı sevmiyorum ben

Yok ya gelir mi bohça diye içine koydukları şeyde pazar yazması ve lif vardı sadece köyde yaşayan insanlara aldık bunları ya nerde giyecekler anlamadım ki bende bile yok bunlar

Her iki tarafa da giderken de hediye götürülür eli boş gitmeyi sevmem ama ufak tefek şeyler en fazla 5 bin olur. 25 bin çok uçuk rakamlar. Altın almak yada bohça yapmak zorunda değiller. Bu konunun açılması da hoş değil anacak ısmarlama zorla hediye alınması da doğru değil

Yok ya gelir mi bohça diye içine koydukları şeyde pazar yazması ve lif vardı sadece köyde yaşayan insanlara aldık bunları ya nerde giyecekler anlamadım ki bende bile yok bunlar

Size direteceğine gitsin ailesine diş geçirsin
Boşanma lafı geçtiğinde korkunuzu anladı bunu kullanıyor sürekli belli ki

Benim ailem istemezki düşüncesini atın, sizinkiler içinde en az 25 binlik harcama yaparmıydı kendiliğinden

Ve sizinkilere (aynı şehirdesiniz galiba) ziyaretler yaparmı akşam oturması gibi

Birde sürekli köyde yaşarlar napacak bunları demişsiniz eşinize de aynı üslupla soylemisseniz alınmış olabilir. Köyde yada şehirde yaşamaları neyi değiştirecek. Hiç mi merkeze gelmiyor bu insanlar düğün dernek çarşı pazar a gitmiyor söylemlerinizde eş ailesini sevmeme yada küçümseme var gibi

Bi söze çok takılıyorum burada ;erkekler ailesel konularda hep karılarına şey diyormuş ;benim ailemi sevmiyorsun :) ee sevmek zorunda mı kadınlar anlamıyorum . Ben sevmiyorum vw sevmediğimi eşime söylüyorum. Cümle şu olsa anlarım;benim ailemi saymıyorsun filan. Saygı karşılıklı gerekli derim okey ama sevgi mecbur değil ki . Niye sevmelerini bekliyorlar eşlerinin anlamıyorum

Ben kendi anneme almamışım daha ordan çanta almak istemiyorum yani böyle zorlayınca benim de zoruma gitti ve dedim ne yapacaklar bunları sinirlendim yani ısrarla beni zorlamasına

Alışırlar ve her gidişinizde beklerler. Ola ki götüremediniz kötü olursunuz bunca zaman getirdiler demezler.. o yüzden kavga mı edecekseniz konuşacak mısınız ne yapacaksınız bu işi şimdiden çözün bence

Eşarp yeter makul bir hediye o da ipek zaten daha ne

He işte bu da var şimdiden v ..kk alan yarın bir gün gcci bekler

25 bin hediye bütçe ayırmam için aylık en az 100 k falan kazanmam gerekirdi heralde . Abartı olmuş yani . Siz çalışıyor musunuz ? Sadece eşinizin geliri mi ? Sadece onun geliri ise bu durumun önüne geçmek çok zor . Ben kazanıyorum ben harcıyorum diyecek . Hediyeleşmek güzel elbet götürülür ama bana abartı geldi

Yani evet ben aynısını beklemiyorum mesela ondan

Hayır ya bana harcattı benim paramdan alındı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…