Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Pco var normalde doğum kontrol hapı kullanıyordum biraz iyidi 2 ay ara vermek zorunda kaldım ve şu an anlatamam cildimi less
Yoğun cilt problemleri ta karaciğer ya hormon kaynaklı olabiliyor ki pconuz varsa bu muhtemel. Tavsiyem değerlerinize baktırın...

7 renk ışık veriyormuş anti aging sıkılaştırma gençleştirme yapıyormuş şarjla çalışoyor uzay maskesi gibi kullanan varsa ben de alacağım
Yurtdışında bunun farklı modelleri var. Yorumlara bakmıştım bir ara ama çok fayda gördüm diyen pek yoktu

denedim ayağı çok terletiyor bir kaç kullanımda da etkisi gidiyor gereksiz.onun yerine yatmadan 20 dakika önce kremleyin çorap giyin üstüne banyoda da törpüleyin yumuşacık oluyor
Benim dediğim tek kullanımlık şöyle bir şey.

Eklentiler

• Screenshot_20201112-021134_Chrome.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 41
Ceycey ne gibi etkileri oldu biraz anlatabilir misin
cildi uyarıyor titreşim gibi bir özelliği olduğundan .yüzümü ıslatıyorum temizleme modunu açıyorum siyah nokta ve gözenek vs. temizliyor ama cilt devamlı ıslak olmalı .vakit varsa buhara tutup cildi yapılırsa daha da etkili.bir de soyma modu var acısız ve pul pul soyma falan olmuyor .son özelliği de nemlendirme o da krem serum sürünce ürünleri derinlere itmeye yarıyor.güzellik salonlarında cilt bakımı yaptırmaktan iyi valla

Bence de hem de hijyenik sadece tek kişi kullanıyor sonuçta

Bence de hem de hijyenik sadece tek kişi kullanıyor sonuçta
2 yıl önce 250 tl idi cilt bakımı bu ürünü ben 200 e getirttim yurtdışından 4 ay önce falan arkadaşıma.yıllarca kullanırım buhar makinemi de watsonstan almıştım 50 tl ye elektrikli işte evde komple cilt bakımı.maske de yapıyorum gratisten alıp haftada 1 bir de kil maskem var afyondan almıştım termal ürün.banyoda da mutlaka pilli yüz temizleyici kullanıyorum bir de kese

Göz altı çukur ve morluk için tavsiyeniz var mı ? Işık dolgu yaptırdım ama hiç etkili olmadı.

Gözaltı morluğu bende de var uzun saatler çalışmaya bağlı.
Amme hizmeti olarak yazayım

1. Clinique all about eyes rich : İlk kullanımda mucize işe yaradı, 2. kutu fayda etmedi
2. Dermalogica göz kremi : tüpte olan ucunda metal spatula var. Bu şahane işe yarıyor %100 tavsiye ederim. Kremden yeşil çay ve vitamin kokusu yükseliyor zaten
3. Shiseido Lucent White : Bunu yeni aldım fayda görürsem mutlaka yazarım

Dermologica 15 ml göz kremi 740 tl. Bir böbreğimi satmam gerekecek

Dermologica 15 ml göz kremi 740 tl. Bir böbreğimi satmam gerekecek

Ben de az önce fiyatlara baktım 50Euro yazmışlar Şöyşe diyeyim 1 kere aldım ama çok uzun süre gitti o tüp nerdeyse 6 ay. Yine de çok para tabi dermalogica kudurmuş. İndirimler varken yüz nemlendiricisi de alayım dedim 60Eurodan başlıyor ben de almadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…