Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Çok saçma bir soru olacak ama katı meyve sıkacağım yok hergün 1 havuç yesem?

28 yaşındayım yüzümü sivilceler bastı, saçlarım beyazlıyor(stres).
bakıma sardım yeni yeni , şu şarjlılardan aldım ,yeşim taşı mı ne onu aldım.ne olduysa ondan sonra oldu. yüz yıkama jeliyle kullanınca sivilce yaptı sanırım. Ph bozdum cildimin.
çok sık cildimle oynamazdım .
zatînde instigramgörlerden iştahlandım .ağızlarını eğe eğe kamera karşısında bakım yapıyorlar antin kuntin şeylerle. altın çıkmış uzaya bunlar altın parçaçıklı b.k sürüp millete bunla güzelleştim diyorlar. işe yarıyor görünüyordu meğersem filtre kullanıyorlarmış.
ben böyle zannediyordum meğerse böylelermişonlarda etkiliyor bence güzellik algısıyla bizi itiraf edemesekte. heryerden yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorlar.
en güzeli sağlıklı beslenip ,spor yapmak(bölgesel)(enerji ve mutluluk verıyor).çizgilerini sev. aşk çıkar elbette ummadığın yerden.(spor salonuna başla mesela)

Arkadaşımda oldu benim öyle , doktora gitti roaccutane (yazımı tam böyle mi bilmiyorum)
Tedavisi gördü geçti. Geçmiş olsun . Bir yaştan sonra sivilce olayı bakteriyel sanırım .

Dermalogica sayfasına girince bir de face mapping( cilt analizi) gibi bir şey gördüm. Fotoğrafıma bakarak cildimi analiz ediyor ve ne kullanmam gerektiğini söylüyor. Çok güzel bir şey. Sen yaptın mı MissCherryBlossom .

Burun üzerindeki noktaları da giderir mi acaba fark spot corrector
Bantlardan yapıştırıyorum ama etkili olmuyor.
En pratik olani turk kahve ttelvesi kuzum yuzunde 5 dk beklet temizliyor...ya da cyrene diye bir marka var gunluk peeling ve haftalik peelingi var siyah nokta falan kalmiyor tecrubeyle sabit

:)
kullanın, ben bir keresinde yaptırmıştım, prp öncesinde.
evde dermaroller yapıyorum. serumları sanki daha bir faydalı oldu, daha güzel nüfus ediyor.
Bende yeni dermaroller aldım serum olarak ne kullanıyorsunuz daha bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Kesinlikle cilt serumu öneririm :) Cildinize uygun bir yüz yıkama jeli ve nemlendirici,güzel bir serum,haftada 1 türk kahvesi maskesi bir de vakit ayirirsaniz yüz yogası

En Önemlisi genetik bakımlar sadece yardımcı ve sorun oluştuktan sonra faydaları kısıtlı...kolajen tozlarını araştır saça cilde cok daha faydalı kremden ziyade...kaldı ki artık estetikler gırla yeter ki moneyden haber ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…