Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Karanfil suyu tarifini verir mısınız tekrar
Dur canım alıntılayıp geliyorum

Ben ne zaman cildime önem göstersem, bir yerime taksam kremler serumlar vs kullansam vallahi eskisinden beter hale geliyor. Bahtsız bedevilik herkeste işe yarayan şeyler bende tırt. vallahi yıldım. o yüzden saldım artık. doğal at kılı fırçasıyla sabah akşam kendimi tımarladım aylarca. (tahmini 6-7 ay) her şey yerli yerinde duruyor maşallah. selülitler şekil. :) Doğal bitkisel yağlardan kullandım serum olarak, alerji oldum. Üzüm çekirdeği yağı göz altı morluklarına iyi geliyor dediler, yağ bezeleri oluşturdu. Kore cilt bakım ürünleri cilde çok iyi geliyor dediler, bir ton para yatırdım hiçbir fark yok. sadece nemleniyorum. Bekliyorum ki bi ışıldayım ucundan.. yok. Bende at derisi var galiba, katır gibiyim her şey aynı. Püüü kaderime. Ama tek inandığım şey her sabah düzenli yürüyüş.. cildime vücuduma inanılmaz iyi geliyor. ve bol su içmek. yenilendiğimi sadece o zamanlar hissediyorum. ve kesinlikle vitaminlerinize baktırın. krem serum vs hepsinden çok daha etkili.

Malesef biz kadınlar çabuk çöküyoruz.Evrenin bize attığı bir kazık.Keşke herşey 20li yaşlardaki gibi kalsa.

Taş gibi olmamın %90nını bekar olmama, %10unu da daha önce yabancı bir herifle sevgili olmama bağlıyorum Şimdi ben de belamı arıyorum Türk erkeğine niyetlendim vira bismillaahhh

Şaka bir yana Türk erkeğiyle evliysen

spora vaktin yok
cilt bakımına vaktin yok
arkadaşla buluşmaya vaktin yok

bunlar yerine

yemek yap
temizlik yap
çocuğa tek başına bak
KVyi ziyarete git

Eeee bu şekildeki hayattan kim olsa çöker özellikle KV maddesi hayattan 10 yıl yiyor

Öyle bir överim ki, mübdelağsı olursunuz, öylesine delice överim, hoyrat, haşin ve gaddar överim.
Madalya takılası överim, överken överim övgüsepşın yapar üzerine bir daha överim.
Üstelik bedava. Zevkine överim, bu da benim zevkim arkadaşım napayım? Hobi olarak da överim.

Hemşire sen öv madem parayı da bana göndersinler

Sen bir de doğum yapınca gör bacım.Benim de gündemim bu seni eyleyemicem sen beni eyle

Sivilce lekesi gibi ciddi dışardan bakınca görünen lekeyse Clinique Dark Spot correctorı tavsiye ediyorum şiddetle. Daha ufak lekelenmeler için C vitaminli serum tavsiye ediliyor genelde.
fiyatları çok arttı artık alamıyoruzzzz.
dolarla euroyla ne işiniz var diyenlere kamu spotuuuu

markası nerede satılıyor ben de alayımm

markası nerede satılıyor ben de alayımm
Ben rossmandan aldım cherry tavsiyem saplı alma tutması zor oluyor

Bende ki bu. cildi sert fırçalamaya rağmen tahriş etmiyor ki sert fırçalama önemli. Öyle nazik nazik fırçalamanın hiç faydası yok

yüze takılan şarjlı bir maske var onu kullanan var mı acaba işe yarar mı?

Kapişşşş bunların önünden hep geçiyorum ama daha önce dönüp bakmamıştım adamakıllı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…