Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Haydaaa şimdi de pirinç suyu tarifi isteyecekler

Karanfil suyu tarifimis

30 o bahsettiğiniz cirkinliklere geçmeniz için cok erken bir yaş. Bence modunuz düşük olduğu için fiziginiz kötü enerji veriyor. Ben de kirismaya başladım ama lolita gibi oluyorum diyorum çok hoşuma gidiyo. Hep tek tarafa yatmaktan benim de yüzüm kiristi hatta memenin bı tarafı daha sarktı:) evden çıkarken tüm kusurlarima rağmen makyaj yapmiyorum. Bence ortalama tipimdir topluma göre ama kendime çok saygı duyuyorum güzelliğim hakkında toz kondurmuyorum. Olgun gösteren kadınlar citirlari buluyor. Ama en ama en önemli ihtiyacınız özgüven. Ozguvenin güzel göstermediği bı insan görmedim ben

Youtubeda Gothamista diye bir kanal var tavsiye ederim cilt bakımı anlatıyor.

Ben gece yüz nemlendiricisi ve göz kremi kullanıyorum. Serum olarak da ünlü bir markanın kuşburnu yağını kullanıyorum tavsiye ederim bilmem yazabiliyor muyuz, marka adı Trilogy.

Onun dışında bunlar olmasa da kırışığım yok benim sırrım açık havada spor ve iyi beslenme. Ormanda temiz havada koşu yapıyorum, yazları da her gün yüzüyorum.

Beden, saç, cilt sağlıksızsa zaten iyi görünmez diye düşünüyorum. Evimde öyle kutu kutu krem vb yok zaten 2 tane var işte. İyi beslenmek çok çok önemli sağlıklı yemiyorsa yemediğin omega yağını alıp saçına sürmenin bir anlamı kalmıyor. Saç dökülmesi demir eksikliğine sebep olabilir, her gün kırmızı et yiyin mutlaka. Türkiye bu konuda çok şanslı çeşit çeşit taze sebze, meyve, balık, et, kuruyemiş var. Bu kadar iyi seçeneğin arasında hamur tercih etmek yanlış mesela. Mutlaka bir beslenme planınız olsun.

Ben de 33üm aynı yaştayız, yani pörsüyecek çirkinleşecek bir yaş değil asla. Bunu yazın çekildim gördüğünüz gibi sağlıklı ve mutluyum

Eklentiler

• benyazin.jpg
    304,3 KB · Görüntüleme: 268
Bu arada doktorunuzla görüşün. Her kadının 25 yaşından sonra magnezyum ve çinko tavsiyesi alması gerekiyor. Doktorunuz bunun için size magnezinc yazabilir. Ben her gün düzenli alıyorum ve en en önemlisi d vitamininizi mutlaka kontrol ettirin. Düşük d vitamini birçok soruna yol açar. Kilo alma verememe ve osteoporoz dahil ..

Bunlar sürdüğümüz krem vsden çok daha önemli şeyler

Bu önemli bir kamu spotu bence. Kadınlar günde en az 3 standart porsiyon süt ürünü (süt/yoğurt/kefir) yemeli, kemik sağlığı açısından çok çok önemli. D vitamini için de 20dk güneşte yürümek bile yeterli diyor doktorlar. Peynir zaten her kahvaltı sofrasında, bu toplumumuza magnezyum ve kalsiyum açısından gayet olumlu

Kadın ölüm sebeplerinde 3. sıra kemik kırılmasından sonra iyileşememe. Kadınlar aynenn dediğiniz gibi her yıl en az 2 kez kemiklerinden tuz miktarına baktırmalı

Cheryyciğim maalesef türk ırkı genetik olarak d vitamini konusunda fakir bir genetiğe sahip. Toplumun büyük çoğunluğunun d vitamin değerleri yerlerde. O yüzden tahlil yaptırmak şart.

Şahsen yaz boyu zır güneşte yat tepesinde yengeç gibi yanar kızarırım d vitiim yinede yerlerde. Mecbur düzenli enjeksiyon takviye alıyorum ...

Matignezyum ve çinko zaten günlük alınması gerekiyor. O yüzden güzel bir check-up şart diye düşünüyorum...

Maalesef doğru, ben kuzeyde yaşadığım için D vitamini kullanmak zorundayım bir noktada ama Türkiye gibi güneşli bir ülkede yaşayıp D vitamini düşük olan tonla insan var (genetik olduğunu bilmiyordum sizden öğrendim şu an). doktora sormak şart

Ikinci cocuktan sonra bende kendimi cok cirkin hissediyorum Bakim yapmaya ne zamanim nede enerjim kaliyor. Evde kremlerim var ama suremiyorum. Iyice demotive oldum yetememekten. Saclarim uzun ve gur aslinda belime kadar sac rengim guzel kizil/kahve/bakir karisimi ama sacima guzel bir sekil veremiyorum versemde 10 aylik bebegim surekli sacimi cektiginden cin carpmisa donuyorum. Cildim inanilmaz bozuldu cok kuru ve gozeneceklerim genisledi gece uyuyamamaktan goz altlarim coktu. Iki cocugumda gece sirayla durmadan uyanir
iki oda arasinda mekik dokuyorum sabah zombi gibi uyaniyorum. Bu arada benimde yasim 33 ama kendimi 70 yasindaki nineler gibi fitlikten uzak hissediyorum. Ilk cocugum ben 30 yasindayken dogdu ve o zamana kadar herkes beni 22 falan zannederdi. Simdi ise iki sezeryandan sonra uzun boylu ve genel olarak duzgun bir fizige sahip olmama ragmen sezeryan gobegi yuzunden fizigi bozulmus cildi bozulmus hayata kusmus biri olarak hissediyorum kendimi. En son ne zaman makyaj yaptigimi hatirlamiyorum ornegin. Durmadan kiyafet aliyorum ama evde iki kucuk cocukla cebellesmekten surekli ayni giysileri giyiniyorum. Malesef hayat sartlari kadinlari cirkinlestiriyor zamanla

Bi foto atın, övelim de övelim. Ben övecek yer mutlaka bulurum, moral destek hallederiz sizin bu can sıkıntınızı. İltifatınız gelmiştir, alınca daha iyi olursunuz.

Bana da olur arada.
İbanımı gönderiyorum övülen 1 TL yollasın... Övülmedik insan bırakırsam , insan değilim

7 kişilik grup halinde de övebilirim 1 dolar göndermeniz yeterli

Devir ekonomi devri, devir ticaret devri. Geeelll hanımın gelllll overlokçu ayağına geldi....

tüü tüüü tüüü maşallahhhh fizik var zeka var aklı başında dünyayı doğru değerlendirme varr e iş güç de varrrrr sen biraz fazlasın bizim standart yurdum erkeklerine.Aklımdasın bu aradaa ama pandemi de tek gördüğüm adam evdeki kocaaaaa

Harikasın
Cilt lekelenmesi için de tavsiyen varsa çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…