Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Ayaktaki çatlaklar için jelli çorapları deneyen oldu mu ?

ayaklarınızı törpüleyin yumuşatın, göz kararı yaklaşık yarım kutu kadar vazelinin içine 5 adet kadar (yine göz kararı ayarlıyorum) klasik aspirini bir damla suyla yumuşatıp karıştırın. akşamları ayaklarınıza sürüp çorap giyin yatın. sabaha pamuk gibi olur.

hanımlar buhur sığla yağını bir araştırın derim.
ben yıllardır krem ve serumlarla birlikte kullanıyorum memnunum.
ayrıca saçıma renksiz toz gıda jölesi (jelatin) maya ve bitkisel yağ maskeleri yaparım, bundan da memnunum.
at kılı fırçalarından bahsedilmiş, süperdir. bunu da yıllardır yürüyüşle birlikte yaparım, çok faydasını gördüm.
ayıptır söylemesi yaşım 45 ama cillop gibi hatunumdur.

Tabi ki

Yarım litre çeşme suyuna 1 avuç karanfil atıp bir gece bekletin. Ertesi gün fısfıslı bir şişeye koyun haftada en az 4 gün ya da her gün saç diplerine püskürtün.

2-3 haftada etkisini görüyorsunuz.

Saç uzatmak içinde pirinç suyu tavsiye ederim
Muhteşemsiniz❤️ boyalı saça da yapılır mı bu tarif. Birde şu bahsettiğiniz fırçanın bir görselini ekler misiniz, bende alayım

Muhteşemsiniz❤️ boyalı saça da yapılır mı bu tarif. Birde şu bahsettiğiniz fırçanın bir görselini ekler misiniz, bende alayım
Tabi ki yapılır. Bende boyalı saça yapıyorum. ATTRAENTE ATTRAENTE .

Fırçayı da bu rossmandan aldım
images.jpeg

Gözaltı morluğu bende de var uzun saatler çalışmaya bağlı.
Amme hizmeti olarak yazayım

1. Clinique all about eyes rich : İlk kullanımda mucize işe yaradı, 2. kutu fayda etmedi
2. Dermalogica göz kremi : tüpte olan ucunda metal spatula var. Bu şahane işe yarıyor %100 tavsiye ederim. Kremden yeşil çay ve vitamin kokusu yükseliyor zaten :olamaz:
3. Shiseido Lucent White : Bunu yeni aldım fayda görürsem mutlaka yazarım
Dermalogica dediğin ürünü sipariş verdim. Daha çok güzel olursam hep aklımda kalacaksın 😂

Kiehls'ın kafeinli bir göz kremi var o da çok iyi, özellikle sabahları balon gibi şiş gözlerle kalkıyorsanız. Hem kırışıklık hem şişlik için baya etkili. Ben 319 tl olduğu için prostesto ediyorum almadım :KK70: en son 250 tl olunca çok pahalandı almam demiştim, kafamı kırsınlar. Ama çok uzun süre gidiyor, düşünen olursa

20li yaşlardayım, selülitim var, vücudum birden şekillendi ve her yerim çatlak, saçım hastalıklardan dolayı seyrek ışık vurunca dibini görebilirsiniz :p , kırısıklık dediginiz sanırım tek tarafı belirgin nazolabial kırışığı Ben de de var. İleride canımı sıkarsa dolgu yaptırırım ama sanmıyorum. Zaman zaman elestirsem de kısa sürüyor cünkü kendimi seviyorum Kendini sevmek bence fiziksel kusurlardan bağımsız. Kendinizi sevmiyorsanız bunları düzeltince baska konularda huzursuz olursunuz. Bi ara öyleydim, ondan biliyorum.

İnsanız, bu saydıklarınızın en azından birisi hemen hemen hepimizde var. Saça bakım yapılır, yüze dolgu yapılır, basenlere göre giyinilir ve spor yapılır Ama her şeyden önce kendinizi sevmeyi öğrenmek için adım atın lütfen

hanımlar buhur sığla yağını bir araştırın derim.
ben yıllardır krem ve serumlarla birlikte kullanıyorum memnunum.
ayrıca saçıma renksiz toz gıda jölesi (jelatin) maya ve bitkisel yağ maskeleri yaparım, bundan da memnunum.
at kılı fırçalarından bahsedilmiş, süperdir. bunu da yıllardır yürüyüşle birlikte yaparım, çok faydasını gördüm.
ayıptır söylemesi yaşım 45 ama cillop gibi hatunumdur.
ben de 42 yim cildim gayet güzel makyaj malzemelerine para dökeceğime bakım ürünlerine önem veriyorum çünkü o zaman fondoten bb cc kremleri kapatıcıları günlük hayatta kullanmak gerekmiyor bir rimel bir transparan pudra yetiyor nebahat çehre daha genç nesilden de beren saat i beğenirim fresh estetiğe boğulmamış az makyajlı ve basic casual smart giyim tarzı da genç gösterir kadınları.bir de cilt rengine saç tonuna yakışsın yakışmasın herkes sarışın olma merakında.kimine çok yakışırken kimini annesi yaşında gösteriyor :KK53:

ben de 42 yim cildim gayet güzel makyaj malzemelerine para dökeceğime bakım ürünlerine önem veriyorum çünkü o zaman fondoten bb cc kremleri kapatıcıları günlük hayatta kullanmak gerekmiyor bir rimel bir transparan pudra yetiyor nebahat çehre daha genç nesilden de beren saat i beğenirim fresh estetiğe boğulmamış az makyajlı ve basic casual smart giyim tarzı da genç gösterir kadınları.bir de cilt rengine saç tonuna yakışsın yakışmasın herkes sarışın olma merakında.kimine çok yakışırken kimini annesi yaşında gösteriyor :KK53:

nebahat çehre idolümdür.
ben içerden takviyeye çok inanıyorum. gençliğimden beri hep a e vitamini hem içerim hem saçıma hem cildime sürerim. kılrklı yaşlarımdan itibaren kollajen kullanıyorum. şarküteri yemem, elimden geldiğince yoğurdumu kendim yaparım ve mutlaka tüketirim. fondöten sürmem cildim pırıl pırıldır. düzenli olarak kese yaparım ve yürürüm onbin adım atmaya özen gösteririm.
fırçalanma işi müthiş. banyoda veya kuru olarak fırçalanın üzerine de mis gibi kremini sürdünmü ne batık kalır ne selülit.
kırklara girmemle saçımın tonunu açtırdım, daha yumuşak ifade oldu.
olmazsa olmazım parfümüm, kendimi bildim bileli kolay kolay değiştirmedim. artık çevremdekiler kokumu duyunca yaz geldi diyorlar.
şimdilik aklıma gelenler bunlar. :)

dermaroller da tavsiyemdir. ben serumlardan önce yüzümde, saçıma bakım yağı sürmeden önce de saçımda kullanıyorum.
Ben dermapen aldım, hâlâ paketinde duruyor. Aldıktan sonra sanki kullanmışım gibi bir rahatlama geldi. Bu hafta sonundan itibaren kullanmaya başlayayım artık.

@Cakiltasinsm Hayır kol sarkmaları içinde şahane. Ben pilates yaptığım halde bu kadar etki görmedim öyle söyleyeyim.. kesinlikle popo basen kol bölgesini hergün toplamda 15 dk yani bacaklar için 10 kollar için 5 dakika fırçalasınız korkunç bir sonuç alıyorsunuz
bu süpermis eda taspinarin fircasini aldim bir de kräuterhof diye bir krem ama hala kullanmadim. bunu duydugum iyi oldu.

Ben dermapen aldım, hâlâ paketinde duruyor. Aldıktan sonra sanki kullanmışım gibi bir rahatlama geldi. Bu hafta sonundan itibaren kullanmaya başlayayım artık.

:)
kullanın, ben bir keresinde yaptırmıştım, prp öncesinde.
evde dermaroller yapıyorum. serumları sanki daha bir faydalı oldu, daha güzel nüfus ediyor.

Bu arada doktorunuzla görüşün. Her kadının 25 yaşından sonra magnezyum ve çinko tavsiyesi alması gerekiyor. Doktorunuz bunun için size magnezinc yazabilir. Ben her gün düzenli alıyorum ve en en önemlisi d vitamininizi mutlaka kontrol ettirin. Düşük d vitamini birçok soruna yol açar. Kilo alma verememe ve osteoporoz dahil ..

Bunlar sürdüğümüz krem vsden çok daha önemli şeyler
ben cinko icince kusuyorum. magnezyumu hergün icmeye calisiyorum iyi geliyor.

X