Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Karanfil suyu tarifini verir mısınız tekrar
Dur canım alıntılayıp geliyorum :KK70:
Tabi ki

Yarım litre çeşme suyuna 1 avuç karanfil atıp bir gece bekletin. Ertesi gün fısfıslı bir şişeye koyun haftada en az 4 gün ya da her gün saç diplerine püskürtün.

2-3 haftada etkisini görüyorsunuz.

Saç uzatmak içinde pirinç suyu tavsiye ederim

Ben ne zaman cildime önem göstersem, bir yerime taksam kremler serumlar vs kullansam vallahi eskisinden beter hale geliyor. Bahtsız bedevilik 🤩 herkeste işe yarayan şeyler bende tırt. vallahi yıldım. o yüzden saldım artık. doğal at kılı fırçasıyla sabah akşam kendimi tımarladım aylarca. (tahmini 6-7 ay) her şey yerli yerinde duruyor maşallah. selülitler şekil. :) Doğal bitkisel yağlardan kullandım serum olarak, alerji oldum. Üzüm çekirdeği yağı göz altı morluklarına iyi geliyor dediler, yağ bezeleri oluşturdu. Kore cilt bakım ürünleri cilde çok iyi geliyor dediler, bir ton para yatırdım hiçbir fark yok. sadece nemleniyorum. Bekliyorum ki bi ışıldayım ucundan.. yok. Bende at derisi var galiba, katır gibiyim her şey aynı. Püüü kaderime. 🙈 Ama tek inandığım şey her sabah düzenli yürüyüş.. cildime vücuduma inanılmaz iyi geliyor. ve bol su içmek. yenilendiğimi sadece o zamanlar hissediyorum. ve kesinlikle vitaminlerinize baktırın. krem serum vs hepsinden çok daha etkili.

Malesef biz kadınlar çabuk çöküyoruz.Evrenin bize attığı bir kazık.Keşke herşey 20li yaşlardaki gibi kalsa.

Taş gibi olmamın %90nını bekar olmama, %10unu da daha önce yabancı bir herifle sevgili olmama bağlıyorum:olamaz: :sampiyon::sampiyon:Şimdi ben de belamı arıyorum Türk erkeğine niyetlendim vira bismillaahhh

Şaka bir yana Türk erkeğiyle evliysen

spora vaktin yok
cilt bakımına vaktin yok
arkadaşla buluşmaya vaktin yok

bunlar yerine

yemek yap
temizlik yap
çocuğa tek başına bak
KVyi ziyarete git

Eeee bu şekildeki hayattan kim olsa çöker özellikle KV maddesi hayattan 10 yıl yiyor :olamaz:

İbanımı gönderiyorum övülen 1 TL yollasın... Övülmedik insan bırakırsam , insan değilim :KK70: :KK70: :super:

7 kişilik grup halinde de övebilirim 1 dolar göndermeniz yeterli :KK70::KK70:

Devir ekonomi devri, devir ticaret devri. Geeelll hanımın gelllll overlokçu ayağına geldi....

Öyle bir överim ki, mübdelağsı olursunuz, öylesine delice överim, hoyrat, haşin ve gaddar överim.
Madalya takılası överim, överken överim övgüsepşın yapar üzerine bir daha överim.
Üstelik bedava. Zevkine överim, bu da benim zevkim arkadaşım napayım? Hobi olarak da överim.

Öyle bir överim ki, mübdelağsı olursunuz, öylesine delice överim, hoyrat, haşin ve gaddar överim.
Madalya takılası överim, överken överim övgüsepşın yapar üzerine bir daha överim.
Üstelik bedava. Zevkine överim.
Hemşire sen öv madem parayı da bana göndersinler :KK70: :confused: :rapci:

Merhaba kızlar. Geçen "güzelliğimi kaybettim" konusu gördüm bam telime dokundu. Çünkü bu konuda ben de dertliyim. Gerçi o konu tepki aldı biliyorum ama dertleşmek istiyorum. 33 yaşındayım, şurda 2021'e ne kaldı dersek 34 diyebiliriz. Ama güzelliğimin gittiğini hissediyorum. 20'li yaşlarla kıyaslamıyorum 20'ler tabi ki başka ama 30 yaşına böyle değildim. Anlatayım.

Öncelikle maalesef yaşadığım bir sorun nedeniyle hep aynı tarafıma yatıyorum uyurken. Böylece o yanağımda uzun bi çizgi oluştu. Bu beni üzüyor. Güldüğümde çok belli saçla kapatıyorum. Sonra eski saç rengim boyaydı açık kumral, ama yakışıyordu açıyordu beni, makyaj yapınca yakışıyordu. Pandemi kapıya dayanınca alelacele kendi rengine yakın diye siyaha boyattım. Yüz hatlarımı sert gösteriyor tamam doğala yakın ama gitmedi, bir de küçümen gösterdi. Bir de çok saç dökülmesi yaşıyorum avuç avuç saçlarım dökülüyor. Seyreldi incecik kaldı. Eski rengime boyatmaya korkuyorum çünkü saçımın daha fazla zarar görmesinden korkuyorum, zati bir tutam kaldı, pandemi de ne olacağı belli değil. Sonra kilo verdim 50'lerden 40 küsurlara düştüm. Bu iyi görünebilir ama değil. Suratım zaten ufak ve kilo verince bende direk surat gidiyor ve üst beden. Kalça basen aynı duruyor. Suratımdan kilo gittiği için sanki daha kırışık duruyor. Giydiklerim yakışmıyor çünkü üst ince göğüs kalmadı alt aynı. Böyle işte kızlar.

Aşk meşke gelince o konu da iyi değil. İşim gücüm var evet ama aşk yaşamak da her kadın ister yani. Ben erkeklerin çılgınca peşinde koştuğu biri olmasam da ortamlarda ilgilenen olurdu hatta benden ufaklar gelirdi. Şimdi hiç ilgilenen yok. En son bi çocukla tanıştım seni çaya çıkarıcam dedi, inandım saf gibi süslendim ve sonuç: mesaj atmadı ölü taklidi yaptı yani. Dalga geçti yani. Canım çok sıkıldı. Ha bir de evli macera arayan kart horozlar çıkıyor karşıma. Üzülüyorum ya. Geçen yine bir konu vardı " 30 oldum yalnız mı öleceğim kaygısından duramıyorum " diye . Yalnızlık zor hayat zor.
Sen bir de doğum yapınca gör bacım.Benim de gündemim bu seni eyleyemicem sen beni eyle😂😂

Sivilce lekesi gibi ciddi dışardan bakınca görünen lekeyse Clinique Dark Spot correctorı tavsiye ediyorum şiddetle. Daha ufak lekelenmeler için C vitaminli serum tavsiye ediliyor genelde.
fiyatları çok arttı artık alamıyoruzzzz. :kızgın:
dolarla euroyla ne işiniz var diyenlere kamu spotuuuu:KK53::KK70:

Katipçim fırçala hiç acıma. İnan ki tenin bebek teni gibi oluyor. Batıklar falan geçiyor. Ben kollarıma ve tüm bacak basen bölgeme yapıyorum. Ama simit bölgende varsa oraya göbeğinde fazlalık varsa oraya da uygulu. Yağlar hışır hışır eriyor
markası nerede satılıyor ben de alayımm

markası nerede satılıyor ben de alayımm
Ben rossmandan aldım cherry tavsiyem saplı alma tutması zor oluyor

Bende ki bu. cildi sert fırçalamaya rağmen tahriş etmiyor ki sert fırçalama önemli. Öyle nazik nazik fırçalamanın hiç faydası yok

images.jpeg

Bende ki bu. cildi sert fırçalamaya rağmen tahriş etmiyor ki sert fırçalama önemli. Öyle nazik nazik fırçalamanın hiç faydası yok

Eki Görüntüle 2719209
yüze takılan şarjlı bir maske var onu kullanan var mı acaba işe yarar mı?

Eki Görüntüle 2719209

Kapişşşş bunların önünden hep geçiyorum ama daha önce dönüp bakmamıştım adamakıllı😊

X