Bir güzelliğimi kaybediyorum konusu da benden

Harikasın
Cilt lekelenmesi için de tavsiyen varsa çok sevinirim.
Şu an azelaik asit üzerinde çalışıyorum. Çünkü cilt lekeleri için asitler çok etkili

Amaaaa bunun yerine yaşlılık lekeleri dahil her türlü cilt lekesini gideren şey günde bir bardak taze sıkılmış havuç suyu . Ama aksatmadan her gün içilecek. Emin olun ne kadar etkili olduğunu bizzat yaşayarak gördüm.

bronzlaşırız ama yavaş yavaş

Bu konu bdv'de kalır umarım, çok güzel tavsiyeler veriliyor.
Söylenenlerin dışında ben gua sha taşı aldım, onunla yüzüme belli hareketlerle masaj yapıyorum.
Arada kese köpük de iyi cilt için.
Bir de cildi nemli tutmak lazım.
Çatlak dudaklar için de emzirme döneminde yaralar için kullanılan merhemler dudaklar için daha etkili.

Sivilce lekesi gibi ciddi dışardan bakınca görünen lekeyse Clinique Dark Spot correctorı tavsiye ediyorum şiddetle. Daha ufak lekelenmeler için C vitaminli serum tavsiye ediliyor genelde.
Burun üzerindeki noktaları da giderir mi acaba fark spot corrector
Bantlardan yapıştırıyorum ama etkili olmuyor.

Malesef biz kadınlar çabuk çöküyoruz.Evrenin bize attığı bir kazık.Keşke herşey 20li yaşlardaki gibi kalsa.

Göbeğimiz de fırçalayabilir miyiz?

Malesef biz kadınlar çabuk çöküyoruz.Evrenin bize attığı bir kazık.Keşke herşey 20li yaşlardaki gibi kalsa.
Yok yaw bizi evren değil . Allah'ın kıl topalakları yaşlandırıyor....

Daha çorabının bir tekini bulmaktan aciz bir varlığa ebevenlik etmek insanı yaşlandırmaz da ne yaşlandırır ki

Burun üzerindeki noktaları da giderir mi acaba fark spot corrector
Bantlardan yapıştırıyorum ama etkili olmuyor.

Yok kız bu sivilce izleri için.

O siyah noktaları cilt soyma etkisi olan şeyler söker misal Differin. Çok az miktarda uygulayıp sonra güneş koruyucu kullanman gerek. Differin siyah nokta yaz Googlea çıkıyor

Göbeğimiz de fırçalayabilir miyiz?
Katipçim fırçala hiç acıma. İnan ki tenin bebek teni gibi oluyor. Batıklar falan geçiyor. Ben kollarıma ve tüm bacak basen bölgeme yapıyorum. Ama simit bölgende varsa oraya göbeğinde fazlalık varsa oraya da uygulu. Yağlar hışır hışır eriyor

Karanfil suyu tarifini verir mısınız tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…