Bir erkekle nasıl sohbet/flört edilir?

Biraz öyle olacak ama kendi çevremde de bana uygun insan yok. Arkadaşlarım kimseyle tanıştırmıyor ya da görücü usulü olsun desem bana uygun olmayan serseri tipleri öneriyorlar. O yüzden kendim tanışmak istiyorum birileriyle. İlk olarak okul hakkında konuşup karakterine vs bakacagim. Olmazsa zorlamam.
İnstadan inceleyip tipini mesleğini beğenip konuşmak istemek bana ne yalan söyleyim garip geliyor. Hele ki sizin yazdığınız durum pek yaygın da değil biliyorsunuz :/

Yazmaktansa en azından takip isteği atın dönerse artık yeni nesil gibi bol bol hikaye paylaşmalı bir instagram kulanıcısına dönüşürsünüz. Meslekler ne ? Biraz garip gelebilir ancak meslekten ve insta kullanımından da epey bir karakter çıkarımı yapabiliriz :KK70:

Yine de işinizi kadere bırakıp zamanın önünüze denk getirmesini beklemek daha mantıklı benim açımdan ama siz bilirsiniz.

İnstadan inceleyip tipini mesleğini beğenip konuşmak istemek bana ne yalan söyleyim garip geliyor. Hele ki sizin yazdığınız durum pek yaygın da değil biliyorsunuz :/

Yazmaktansa en azından takip isteği atın dönerse artık yeni nesil gibi bol bol hikaye paylaşmalı bir instagram kulanıcısına dönüşürsünüz. Meslekler ne ? Biraz garip gelebilir ancak meslekten ve insta kullanımından da epey bir karakter çıkarımı yapabiliriz :KK70:

Yine de işinizi kadere bırakıp zamanın önünüze denk getirmesini beklemek daha mantıklı benim açımdan ama siz bilirsiniz.
Instagram degil Linkedin 🙂 Ben yüksek lisans yapmak istediğim okulda okuduğu için ekledim. Birkaç kez birbirimizin profiline baktık. Benim bu sekilde dikkatimi çekti. Yüz yüze tanımadan instagramdan herkesi ekleyen birisi değilim. En azından sansimi deneyeceğim.
Kadere bırakmayı çok denedim ama kimse çıkmıyor karşıma. O yüzden beğendiğim birine adim atıp şansımı denemek istiyorum. Olmazsa yoluma bakarım.

X