Bir erkekle nasıl sohbet/flört edilir?

Logistics

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
1.080
940
Beğendiğiniz bir erkekle nasıl tanışıyor ve flört ediyorsunuz? Ben hem utanıyorum hem de sohbet etmeyi beceremiyorum. Ayrıca sohbet başlattığım erkekler beni arkadasi olarak görüyorlar. Sizce ne yapmalıyım? Tavsiyelere açığım

size ilgisi olsa hiç de arkadas olarak görmezler.. yani sizle ilgili değil. valla ben gayet normal muhabbet ederdim. kasmıyorum. erkekler zaten tanıstıkları her kıza potansiyel sevgili gözüyle bakıyor ekstra bir cabaya gerek yok

Bana da baksalar keşke Karşımdaki erkeği nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum. Olmuyor yapamıyorum. Resmen aşk meşk işleri imtihanım oldu.

Canım belli başlı şeyleri es geçerek senin ihtiyacın olduğunu düşündüklerimi söylicem. Seni tanımıyorum ancak bana verdiğin hissiyattan dolayı diyorum belki biraz daha bakımlı görünsen işler değişebilir. Daha çocuksu ya da genç kız kıyafetleri değil de kadınsı kıyafetler tercih etsen. Çiçek böcek olmasın ha gidip frikik ver dekolte yap demiyorum ama çocuksu kıyafetler giyme. Güzel bir imza parfümün olsun. Tatlı ve ilgi çekici makyajlar yap. Saçınla daha çok ilgilen daha bakımlı özgüvenli bir kadın ol.

Tavırlarında da bir ağırlık olsun öyle erkeksi konuşan kadınlar vardır ya da çok esprili olanlar var hafif erkeksi ancak bolca esprili olanlardan da olma. Sen değil onlar senin ardından gelmeli. Çok esprili muhabbetçi olursan baya kankaya bağlarlar.

Tesetturluyum herkes güzel olduğumu söylüyor. Ama şu yaşıma kadar erkek seçimlerim hep hataliydi. Şimdi biri var aklımda, biraz olgun birine benziyor. Bilmiyorum en azından sohbet etmek tanışmak istiyorum. Ama sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum

Yaşlar kaç ?

Bir erkeğin sizden hoşlanması için ya sizin ondan hiç hoşlanmanız ve arkadaş görmeniz gerek ya da böyle alttan alta cilveli olup erkeğe acaba olur mu dedirtmelisiniz.

Ben ikinci de genelde gülünç durumlara düşeceğimi düşündüğüm için ışık almadığım hiçbir erkekle açık flört etmiyorum. Adımıma karşılık vermediyse direkt kesiyorum flörtü. Ufak bir işaret verip kaçıyorum anlamıyorlar flört müydü arkadaşça bir jest miydi. Şu ana dek dönen de oldu, dönmeyen de oldu. Böyle onun için uğraşacağım erkeklere artık rastgelemiyorum. Artık sıkıldım ve yoruldum herkesle bacı kardeşim diye bakıyorum. Yeşil ışık yakanlardan hoşlandığım varsa değerlendiriyorum.

Bazen de gerçekten tipleri olmayabiliyorsunuz. Sizden hoşlandığını bildiğiniz erkeklere biraz cesaret verirseniz illaki adın atarlar. Atmıyorlarsa da zaten siz onların gözünde yeteri kadar değerli değilsinizdir. Onları zaten siz istemeyin. Bazıları ama utangaç adım atamıyor diyor atamayanla işiniz olmasın.

Hoşlandığım biriyle tanışmak istiyorum onun için ilk mesajı ben atacağım. Ama sevgilisi var mı yok mu bilmiyorum. Nasıl tanisacagimi bile bilmiyorum. 24 yaşına geldim ama hiç anlamıyorum bu işlerden. Bazen geç kaldığımı düşünüyorum.

Bence direkt renginizi belli ederseniz bu işlerin çok olduğunu görmedim. Çok güzel çok popüler değilseniz hemen kabul etmeyecektir. Veya güzelsiniz ya da değilsiniz etti sizi tanımadan sadece yanımda kız olsun diye etmiş olacak sanki. Uzun ve ciddi olma ihtimali çok düşük geliyor bana böyle ilişkilerin. İstinaları var mı var tabii.

Onun yerine bence arkadaş olmayı deneyin. Hem birbirinizi tanırsınız hem o da sizi tanımış olur. Kim bilir belki siz onu beğenmeyeceksiniz tanıdıkça ve iyi ki diyeceksiniz. Arkadaşlığı da çok uzatmadan hoşlantınızı hafiften belli etmeye başlarsınız. Mesaj atmaktansa beraber ortak alanlara girmeyi deneyin. Böyle bir şansınız var öyle sohbet edip takip adın. Ortak bir amacınız varsa onun üzerinden konuşmaya başlayın. Gidebileceği yerlere gidin, konular açın, başbaşa değil de grup etkinlikleri oluşturmayı teklif edin. Mesela havalar güzel tüm grup pikniğe mi gitsek, şu filme mi gitsek, şu yeni açılan pizzacıya mı gitsek tarzı.

Denk gelemeyecek gibiyseniz maalesef storylerini yanıtlamaktan başka aklıma bir şey gelmiyor. O şekilde konuşarak dışarıda buluşmaya ilerletebilirsiniz ama bence ilki çok daha sağlıklı oluyor.

Tesettürlü isen belki direkt görüşme teklifin de hoş karşılanabilir. Karşı tarafa da olgun biriyse muhakazakar tarzı ise flört etmeden tanışmadan görüşme onun için de iyi olabilir.

hoslandigin bu kişiyle nereden tanismistin? ortak bir cevreniz var mi? mesajda ne yazmayi düşünüyorsun?

Teşekkür ederim. Biraz utangacım ben ama bir yerlerden başlamam lazım.

Rastgele sosyal medyada görüp beğenip öyle mi yazmayı planlıyorsunuz tipik erkek gibi :O
Biraz öyle olacak ama kendi çevremde de bana uygun insan yok. Arkadaşlarım kimseyle tanıştırmıyor ya da görücü usulü olsun desem bana uygun olmayan serseri tipleri öneriyorlar. O yüzden kendim tanışmak istiyorum birileriyle. İlk olarak okul hakkında konuşup karakterine vs bakacagim. Olmazsa zorlamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…