Erkek arkadaşımın beğendiği kadınları dmden arkadaşlarına yollaması

hafize01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2024
2
-3
23
Arkadaşlar merhaba buraya sırf fikirlerinizi almak için biraz önce kaydoldum.. Erkek arkadaşimla guzel giden bir iliskimiz var yaklasik 2 yildir beraberiz ikimiz de ne istedigini bilen birbirine karsi saygili ve anlayisli insanlariz ve birbirimize karsi sadigiz ozellikle de ben gercekten cok sadik oldugumu dusunuyorum ben instagramda tanimadigi kimseyi eklemeyen bir insanim erkek arkadasim iliskinin ilk yilinda boyle begendigi fitnessci, koca kalcali vs tipte takip ettigi kadinlar vardi ben de rahatsiz oldugumu soyledim ve bunun uzerine hepsini takipten cikardi neyse asil konuya gelelim ocak subat ayi gibi yaptigim sey gercekten cok yanlis farkindayim ancak erkek arkadasim dustayken telefonunu aldim ve instagramina girip benim de tanidigim bir iki arkadasiyla muhabbetine baktim ve birbirlerine bildiginiz o teshirci yabanci kadinlari atmislar kendimi cok kotu hissettim gercekten ama bir sey de diyemedim o an ama bu surecte bu durum hep aklima geldi ve beni psikolojik olarak cok kotu etkiledi normal hayatta inanilmaz dikkat eden bir insan ancak boyle arkadaslar arasinda yapilan muhabbetleri yanlis bulmuyor biraz once de telefinda konusurken burdan konu actim bence dedim instagramdan kari kiz yollamak bir de bunlarin muhabbetini yapmak bir nevi aldatmak dedim ayrica cok buyuk bir saygisizlio olarak goruyorum ben dedim o da aldatmak gibi bir sey degil ama dogru bir sey degil evet dedi biraz sessiz kaldi boyle bir cunku genel olarak nasil hissetigime onem veren birisi ben de bu sekilde sert bir bicimde direkt soyleyince bir sok oldu ona da dedim ben boyle bir seyi cok ciddi bir saygisizlik ve hakaret olarak algilarim dedim bu arada o mesela igde populer bir erkegi begenmisim takip etmisim boyle seyleri sorun olarak gormuyor ama ben cok yanlis buluyorum ve yapmam da haliyle onun da yapmasini istemiyorum kesfetine teshirci tipte kadinlar dustugunde bile sinir oluyorum gercekten
Evet arkadaslar sizce ben abartiyor muyum yoksa haklı miyim ?

Yani hiç mi düzgün erkek kalmamış ya? Benim eski sevgilimin de KIZ kankası sevgilime hamile ve çırılçıplak bir kadın resmi atmıştı. Bu sosyal medya işi ilişkileri mahvediyor
O neydi gız😳
Allah'tan "kanka"
Zaten şu kanka teriminden oldum olası hoşlanmadım hiç. Cıvık geliyor.

Ay okurken çıldırdım siz yine sakin kalabilmişsiniz. Bunun bi saygısızlık olduğunu kendi de algılayabiliyor ki söylemiş, e birbirimize saygılıyız demeyin o halde. Ben olsam hesabini sorup yollardim kendisini. Bu bir nevi aldatmaktir benim için.

Arkadaslar acik acik konustum ve rahatsiz oldugum durumlardan bahsettim ozur diledi ve bana bunlari neden onceden soylemedin dedi konustuk bayagi.. bir de neden o anlarda rahatsiz oldugumu da direkt soylemedigime gelirsek acikcasi nedenini ben de bilmiyorum belki kaybetme korkusu belki cesaretsizlik belki de o donem icinde bulundugum bazi duygusal durumlardan dolayi fazla ciddiye almamam su an acikcasi pek bir mesguliyetim yok ve kafamda donup durdukca bunlar artik konusmam gerektigini dusundum eger bu tarz bir durumla yeniden karsilasirsam da yolumu ayiririm cunku sunu anladim hickimse vazgecilmez degil gercekten
Gavatlik: genişlik

Boşan

X