Flört kibarca nasıl bitirilir

Merhabalar bir şey danışmak için yazıyorum. Şimdi yakın arkadaşımin ama çok yakınım ilkokul birinci sınıftan beri dostum onun erkek arkadaşının kuzeni var çok efendi iyi biri olduğunu söyledi bana. Bir konuş istersen dedi benim de şu an kötü bir dönemdeyim ama normalde de şu ana kadar sevgilim olmadı sevdim diyebileceğim biri de olmadı. Konuştuğum tanıştığım kişiler oldu ama ilerletmek istemedim hiç hep konuşmaları bitirdim.
Şimdi konuştuğum kişi çok efendi iyi biri gerçekten konuşması da sohbeti de iyi tipi ortalama hayatı da düzenli düzenli bir işi yok ama çalışkan.
Daha ne istiyorsun diye düşünen olabilir ama bende bilmiyorum
Bir gün çok iyi konuştuk sohbet güzeldi komikti saha sonra ben çok yazmadım. Hatta ben hiç konuşmayı başlamadım hep o yazdi.
Cevaplarım genelde kibarca ve arkadaşça gibi ama tam emin de olamıyorum bazen. Neyse şimdi arkadaşımın erkek arkadaşının kuzeni olduğu için yakın da bir kuzeni mecbur bir gün bir ortamda buluşacaz.
Ben kırmadan ne bileyim sert olmadan Instagram üzerinden konuşuyoruz bu arada bitirmek istiyorum ama şimdi direkt cevap falan vermesem ya da ters bir şey söylersem arada karışıklık olmasın. Ne yapabilirim çünkü bana çok ilgili davranıyor hak ettiğimden de fazla hatta. Ama ben doğru hissetmiyorum bilmiyorum belki de çok hoşlanmadım ya da başka birini bekliyorum.
Ne yapmalıyım nasıl uzaklaştırabilir im nasıl flörtü hasarsız kesebilirim . Tavsiyesi olan var sa dinlemek isterim.
flört aşamasında herkes ilgili davranır bişey olmaz sürdürmek istemediğini biraz kendinle kalmak istediğini söylersin olur biter abartmayın :)

Türkiye sınırları içerisinde ilişki kurup bitirebilen kadınları cesaretinden dolayı tebrik ederim. Benim Türkiyeden biriyle çıkmaya cesaretim yok sonu agresiflik adamın zarar vermesiyle bitiyor fiziksel olarak zarar vermese bile pasif tacizlerini sürdürüyorlar.

X