Bir erkek neden sürekli evli arkadaşında gidip kalır

Ya bi adam neden evli bir ciftin evine gidip kaliyodur grup seks falan yapiyodur belki belki saplantilari vardir benim aklima dirwk bu geldi cunku cok duydum neler var neler adama bakarsin mazlum masum ama ic dunyalari dehsett

Aynı şey arkafasimin başına gelmişti. Her hafta sonu arkadasinda kalıyordu ama telefona nadir bakardı. Araştırdık megrrsr evliymis :))) adam kendi evinde takiliyomus:))

Aralarında cinsellik var gibi geliyor bana da. Evli normal hiçbir erkek bekar arkadaşını her haftasonu yatılı misafir olarak kabul etmez. Hem evi de varmış zaten hiç mantıklı değil.
Kadının yaşına takılmayın illa ki adam dan küçük olmak zorunda değil cinsellik yaşamaları için. Ayrıca hamile kadınlar için sadece eşlerine yemek hazırlamak temizlik yapmak bile sıkıntı oluyor. her haftasonu hamile bir kadın yatılı misafir agirlamak istemez.

Benim kocamın da mahalleden arkadaşlatı gelip duruyor sabaha kadar salonda içki içip müzik dinleyip (daha da kötüsü eşlik edip) batak oynuyolar

evde esi varken bu nasil sey arkadaslariyla icip icip sarhos oluyor evinizde ya?
bnm kuzenim gelcek yarin,esim bira almis,dedim acik acik evimde elin adami bu kuzenim dahi olsa icki icilmesini istemiyorum.iceceksen tek basina ic dedim.
icen insana guven olur mu hayret bisey

Güven konusunda sıkıntı yapmıyorum evde içiyo sonuçta bide işi konumu gereği etrafında zaten hiç kadın yok ama kıro kıro batak oynuyolar müslüm gürses dinleyip bağıra bağıra eşlik ediyolar kabus gibi bazen söylüyorum da eşşek gibi çalışıyorum tek eğlencem bu buna da bişey deme diyor

O evlerde kaldigindan emin misiniz? H sonunu baska yerlerde gecirip sorun cikmasin diye evli arkadaslarin evini bahane ediyo olabilir mi?

hic hoş gelmedi bana

Böyle yaşayan insanlar var ne kendisi ne o aileler rahatsız olmuyor merak etmeyin siz

Ay gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Ben olsam katlanamazdim heralde yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…