Bir erkek neden sürekli evli arkadaşında gidip kalır

öyle bir şey olacağını sanmıyorum çok ya kadın bayağı büyük çünkü bundan 10 yaş falan. ve hamileymiş.

Maalesef o tarz şeyler yaşa bakmıyor. Bizim işyerinde bir kadın kendinden 10 yaş evli bir adamı ayartıp karısından boşandırttı. Şimdi de evliler. 10 seneye yakındır.Kadını gördükçe midem bulanıyor. Karaktersiz.Dünyada olmayacak şey yok ne yazık ki!!

ihtimaller çok valla.insanın aklına şu gelire vlisin karın var neden başka bir erkeği 2 gece yatılı misafir edersin.kadının özel ev hallerini adam da görüyor.adam bence baska bir erkegin evde olmasından memnun.grup sex olur nelerini duyuyoruz

Arkadaşlar merhaba. Benim en yakın arkadaşımı şimdiki sevgilisi benim başka bir arkadaşım. Öyle tesadüfen tanıştırmıştım ben onları, yakın oldular sonra da ilişkileri başladı. Sorun onların ilişkileri değil de, arkadaşımla benim bayağı merak ettiğimiz bir konu.

Bu adam, 29 yaşında, en yakın arkadaşları da hep evli. Bu adam da gidip sürekli bu arkadaşlarının evinde kalıyor. Ben bu adamla o kadar yakın değilim ama şöyle diyeyim o kadar cok gidip başkalarının evinde kalıyor ki ben eskiden onun evi zannediyordum.

Ben olsam rahatsız olurdum şahsen bir bayan olarak mecbur kalmadıkça gidip evli bir arkadaşımın evinde kalmam. Evli olsam da kocamın arkadaşının dk başı bize gelip kalmasını da istemem, yüzsüzlük bence biraz da. Başta çekinip arkadaşıma sormamıştım sonucta bana ne adamdan, ama o bana gelip sordu, bu önceden de böyle miydi diye. Abartmıyorum, her haftasonu gidip başkasında kalıyor. Hem de bütün haftasonu. Benim arkadaşım da bozuluyor haklı olarak, haftasonunu gidip arkadaşı ve onun karısıyla geçiriyor diye. Arkadaşımı da asla ve asla çağırmıyor, zaten arkadaşım da öyle başkasının evine gidip kalmaz da dışarıya gitseler bile çağırmıyor.
Ne bileyim, sadece bize mi garip geliyor, siz ne düşünüyorsunuz :KK43:

Anlamadım ki ne işi var evlilerin arasında,
Böyle bir durumda zaten eşim tek erkek yatılı hatta oturmaya bile kabul etmez,ne işi var canım hemde yatılı
Hele ben!! asla kabul etmem tövbe yarabbi .
Eşim ve çocuklarımla mutlu bir hafta sonu geçirmem gerekirken neden aileme 3.şahısı dahil edim.ASLA

biz de düşündük aynısını ama yok gerçekten o adamın evine gidiyor. hatta adamın karısıyla birlikte bowling oynamaya gitmişler ikisi birlikte. bizim algılarımız bu kadar geniş değil şaşırdık bayağı :KK70:

Haha yok artık. Hadi adamın işi vardı karısıyla arkadaşını bowling gönderdi. Peki bu arkadaş sevgilisini niye çağırmaz??Normal değil. Bir de şunu merak ettim. Hep aynı evli arkadaşın evinde mi kalıyor yoksa farklı farklı insanlarda mi kaliyor

Çok açık yazmak istemiyorum ama belki hep birlikte ilişki yasıyorlardır.. Var böyle evliler var yani..

eski konularıma bakıyordum, bu konuyu gorunce guncelleme yapmak istedim..

konudaki yakın arkadasım olan kız, diger arkadasım olan erkek kisisini aldattı. adam, kızı baska bir cocukla yatakta bastı. ben o kızla ıkı ıkı bucuk senedir görusmuyorum.

konudaki evli cift ise, kadın hamileydi ancak bebegini kaybetti. daha sonra tekrar hamile kaldı. bu surecte de, eşi kadını aldatıyormus. aldatan eşin de sevgilisi artık karından ayrıl biz evlenelim diye baskı yapıyormus. ve sonunda metres doguma kısa bir sure kala once adamı öldürdü sonra da kendisi intihar etti.

burada baska biri anlatsa konu sahte derdim de, kendisi yasayınca anlıyor ... :KK43:

konudaki yakın arkadasım olan kız, diger arkadasım olan erkek kisisini aldattı. adam, kızı baska bir cocukla yatakta bastı. ben o kızla ıkı ıkı bucuk senedir görusmuyorum.

konudaki evli cift ise, kadın hamileydi ancak bebegini kaybetti. daha sonra tekrar hamile kaldı. bu surecte de, eşi kadını aldatıyormus. aldatan eşin de sevgilisi artık karından ayrıl biz evlenelim diye baskı yapıyormus. ve sonunda metres doguma kısa bir sure kala once adamı öldürdü sonra da kendisi intihar etti.

burada baska biri anlatsa konu sahte derdim de, kendisi yasayınca anlıyor ... :KK43:
Dallas gibi :KK57:

ama hala neden erkek bu ailede kalıyor aydınlanmamış... ilginçmiş.

:KK57::KK57:
Nereden nereye..
İşte bazen tercihler öldürebiliyor.
Kadınla çocuğu huzurlu bi hayat yaşar umarım..

Yav bu nedir gerçekten, konudaki ilk mesajı okuyunca da aklıma İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in kardeşi Prenses Margaret ve eşi Tony Armstrong Jones gelmişti. Onda da Margaret'in eşi evli bir çiftle görüşüyordu ve grup seks ilişkileri vardı. Hatta kadın Tony'den hamile kalmıştı ve Tony de bunu kabul etmişti. Bu durum kraliyet ailesinin durumundan bile ağırmış.

Size de geçmiş olsun, arkadaş olarak böylesine arada kalmak çok zor olsa gerek.

Arkadaşlar merhaba. Benim en yakın arkadaşımı şimdiki sevgilisi benim başka bir arkadaşım. Öyle tesadüfen tanıştırmıştım ben onları, yakın oldular sonra da ilişkileri başladı. Sorun onların ilişkileri değil de, arkadaşımla benim bayağı merak ettiğimiz bir konu.

Bu adam, 29 yaşında, en yakın arkadaşları da hep evli. Bu adam da gidip sürekli bu arkadaşlarının evinde kalıyor. Ben bu adamla o kadar yakın değilim ama şöyle diyeyim o kadar cok gidip başkalarının evinde kalıyor ki ben eskiden onun evi zannediyordum.

Ben olsam rahatsız olurdum şahsen bir bayan olarak mecbur kalmadıkça gidip evli bir arkadaşımın evinde kalmam. Evli olsam da kocamın arkadaşının dk başı bize gelip kalmasını da istemem, yüzsüzlük bence biraz da. Başta çekinip arkadaşıma sormamıştım sonucta bana ne adamdan, ama o bana gelip sordu, bu önceden de böyle miydi diye. Abartmıyorum, her haftasonu gidip başkasında kalıyor. Hem de bütün haftasonu. Benim arkadaşım da bozuluyor haklı olarak, haftasonunu gidip arkadaşı ve onun karısıyla geçiriyor diye. Arkadaşımı da asla ve asla çağırmıyor, zaten arkadaşım da öyle başkasının evine gidip kalmaz da dışarıya gitseler bile çağırmıyor.
Ne bileyim, sadece bize mi garip geliyor, siz ne düşünüyorsunuz :KK43:

aklıma gelen ihtimaller
1) grup seks
2)bu erkek müsveddesi ile diğer ev sahibi erkeğin ilişkileri var o hanımını paravan olarak kullanıyor, sizinkide arkadaşınızı
3) bu kişi ciddi anlamda asalak, diğer ev sahibeleride ciddi anlamda iyi niyetli
2. Nin tam tersi ihtimali daha yuksek

Peki kadın bebeğini kucağına alabildi mi? Ölen eşinin kendisine ilgisizliğinden mi acaba sizin arkadaşınızla bu kadar samimi olabiliyordu?

Peki kadın bebeğini kucağına alabildi mi? Ölen eşinin kendisine ilgisizliğinden mi acaba sizin arkadaşınızla bu kadar samimi olabiliyordu?
yani bir saglık sorunu yasamadıysa tekrar cocugunun bir yasında falan olması gerekiyor ya da yakın. olay yasanalı oldu bayagı cunku. belki de öyledir, belki de degildir, belki de sadece normal bir arkadaslık iliskileri vardı :KK43: kim bilir.. yazık oldu bebek de babasız buyuyecek, o kadın kim bilir neler yasamıstır cok uzucu.

X