Bir erkek neden sürekli evli arkadaşında gidip kalır

Sorar mı, kaçar adam sonra mazaallah Başkalarına kaptırır.

Nefes alsın yeter olayı mı diyorsun.
Düşündüm de olabilir :)
Aksi halde ben olsam hayırdır ya her haftasonu senin evli barklı insanlarla ne işin var, dışardan nasıl göründügünün farkında mısın,
biz neden haftasonları degilde hafta içi görüşüyoruz sadece gibi.. sorardım da sorardım...
Kız gelmiş konu sahibine soruyor neden sence böyle diye.

Arkadaşınız çok büyük kandiriliyor
Öyle hamile falan diye de pek guvenmemeli
Arkadaşınıza ilişkisi de pek sevgililik gibi değil
Kendine bulmuş bir hizmetçi Ohh sonuna kadar kullanıyor kullanacak da

Benim kocamın da mahalleden arkadaşlatı gelip duruyor sabaha kadar salonda içki içip müzik dinleyip (daha da kötüsü eşlik edip) batak oynuyolar

İşi var, evi var; kız yüzüğü takdırma derdinde.
Düşünsene sadece sevgilin olan biri, gel evimi temizle, yemeğimi yap git diyecek. Höstt diye kafasına indirim :)

Kız bunları yapıyor, bir de adama soru sormaya bile çekiniyor; kendini beğendirecek zavallım.
Adam sıcak ev- düzen derdinde olsa, çoktan evlenmişti zaten. Beleşe yaşıyor arkadaşında, kendi evini sorgu sualsiz çeviren var, akşam da yalnız kalmıyormuş... Hayat ona güzel

Benim kocamın da mahalleden arkadaşlatı gelip duruyor sabaha kadar salonda içki içip müzik dinleyip (daha da kötüsü eşlik edip) batak oynuyolar

Senin eşin sana laf attıkları için karakolluk olmuş bir adam degil miydi,
Arkadaşlarını evine doldurup içkili ortam nasıl kuruyor.
yaz sızarsa, ya o getirdigi arkadaşlarından biri sana yanlış yaparsa..
bunları düşenemiyorsa, boşuna sokakta adam dövmesin.

sokakta adam dövmese ben de sevinirim de arkadaşlarının bana o gözle bakma ihtimali yok

dil mi ya, bende böyle düşündüm..
özellikle diğer kız arkadaslarından farklı oldugunu gösterme çabası. farkı temizlik, yemek yaparak ortaya koyma düşüncesinde bir kadına üzülüyorum ya ben..
keşke biraz değerini farkedebilse.

Bazı meslek grupları hep beraberdir bunlar askeri personeller olabiliyor ,zamanında yatılı okudukları için , birbirlerine samimiyet kesilmiyor evli olsalarda

daha önceden bu konu hiç aralarında geçmemiş ama kıza sorduğumda hiç konuştunuz mu diye, yakın arkadaşım diye geçiştirdiğini söylüyor.

Yahuu arkadasin kiskanmiyormu adamin arkadasinin karisini ben oraya takildim,beraber bowlinge falan gitmeler,hafta sonlarini onlarla gecirmeler yani artik dunya o kadar bozulduki hersey geliyo aklina insanin haliylene rahat adammis be en nefret ettigim erkek modeli belesci

Her hafta her hafta kim kabul eder ki evine? Millet esiyle gezmek, alisverise gitmek, ayaklarini uzatip dinlenmek ister. Misafir geldi mi yemek hazirla, ustun basina dikkat et. Valla ben kabul etmezdim. Dogruyu soylemiyor olabilir mi

en nefret ettiğim şey ne yalan söyleyeyim.beleşçilik..ne münasebet canım her hafta sonu bekar adamın evlilerin evinde kalması..ev sahibeside kabul etmesin ayrıca mahrem denen bişey var kardeşi değil akrabası değil ayrıca kalmasını kalmasını gerektirecek önemli bir sebebi olmadıkça hastalık hastane işi işle alakalı veya cenaze gibi önemli durumlar olmadıkça çok gereksiz bişey arkadaşın eşiyle hiç konuşmuyomu istemiyorum gelmesin diye...

Çok saçma kim esinin arkadasıyla haftasonu geçirmek istesinki.. gördünüzmü gözünüzle yani oraya die baska yere gitmesin?

Dikkat edin bu adam da evli çıkmasın bana bi numara varmış gibi geldi yoksa kimse böyle bişeyi kabul etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…