Bir derdim var

sultan1995

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
28
26
29
Arkadaşlarım merhabalar kısaca şöyle bir soru sormak istiyorum sizlere eşim iş icabı Arkadaşları ile İstanbula gitti . Ben öyle çok arayip rahatsız eden biri değilim dün bi aradım ki gazınoda olduğunu anladım ben zaten zor süreçlerden geçiyorum tüp bebek tedavisi düşünüyoruz bebegim karnimda.kaybettim bisuru sey yasadim .ben anlayınca gazinoda oldugunu arkadaşlar gelince mecbur kaldım dedi yarım saat oturun ne yiyip ne içecekseniz kalkalım dedim diyor ama ortama bakınca İnternet de çok kötü ve bu beni çok incitti icerde dans eden kızlar falan . Beni haksız çıkardı benim arabam yok mecbur aniden geldik falan dedin sizlere sorum şu ben çok mu abartıyorum yada cahilim :KK43:

Bazen benimde gitmek zorunda olduğum ortamlar oluyor istemeyerek. Bu tarz bişey olabilir. Kocanızı en iyi siz tanırsınız

Adam pavyon tarzı bir yere gitmiş yalnız karşı koyamadım gittim ne demek
O kadar doğru dediniz ki evet aynen öyle pavyon. Güya 10 dakika durmuş çıkmış ben anlamasam çıkmayacakti yani bana gidiyorum demedi. Biraz dolaştıkdan sonra Arkadaşları hadi eğlenmeye gidelim demiş 4 arkadaş bu arada . Bu yok falan demiş gelince pavyona arkadaşlarına ayıp Olmasın Diye içeri girmiş.. sizin sorduğunuz soruyu sorunca da ben anlaysz laf anlamayan birisi oluyorum..:KK43:

Size haber vermeliydi. Siz aynı şeyi yapsanız eşiniz ne tepki verirdi? Ben bunu sorun ederdim. Ayrıca cahillikle ne ilgisi var? Kendinizde kusur aramayın bu konuda

Size haber vermeliydi. Siz aynı şeyi yapsanız eşiniz ne tepki verirdi? Ben bunu sorun ederdim. Ayrıca cahillikle ne ilgisi var? Kendinizde kusur aramayın bu konuda
Sordum kapat konuyu konuşmak istemiyorum diyip beni bastiriyor anlamasam ne yapardin diyorum demezdim yarim saat oturup kalkacakmis guya.. öyle bi beni azarlıyor ki ben artık kendim de aradım kabahati buradaki ablalarım kardeşlerimden düşüncelerini öğrenmek istedim :KK43:

Arabası yoksa takside mi yokmuş inseydi arabadan binip gitseydi taksiyle
Bu erkeklerinde her şeyi arkadaşlarının üzerine atması nasıl bir zeka yoksunluğu
Değilmi adama diyorum keşke bana deseydi para yine gönderirdim . . O kadar beni bastırıyor ki ben sürekli kendimi haksız görüyorum hep kendini haklı buluyor. Benim zaten annem babam yok acı kayıplar yaşadım hamile kalıp dusuk yaptım sürekli. Çok hassasım. Devamlı beni haklı olsam bile artık kendimde mi bi sıkıntı var diyorum. Bisey deyince bu konuyu acacaksan arama konuşma benle diyor :KK43:

Sordum kapat konuyu konuşmak istemiyorum diyip beni bastiriyor anlamasam ne yapardin diyorum demezdim yarim saat oturup kalkacakmis guya.. öyle bi beni azarlıyor ki ben artık kendim de aradım kabahati buradaki ablalarım kardeşlerimden düşüncelerini öğrenmek istedim :KK43:
Sizin rahatsız olacağınızı bildiği bir yere sizden habersiz gidip siz anlamasaydınız söylemeyecektim diyor, bu normal mi? Madem bunda bir şey yok öyleyse haber verseydi, yarım saat durup çıkacağım deseydi ve en azından böyle kendiniz öğrenmeseydiniz.
Bu basitçe kafede oturduk kahve içtik gibi bir olay değil ki. Eşiniz sizi arkadaşlarıyla bilse ve gazinoda çıksanız ne olur? Madem sizi bastırıyor siz de tepkinizi koyun. Lütfen tüp bebek için biraz bekleyin. Her şeyde bir hayır vardır. Bir çocuk dünyaya getirmek öyle mesuliyet istiyor ki. Karşındakine sonsuz güvenmek gerekir. Bu konu kulağınıza küpe olsun. Düzgün bir üslupla bunun normal olmadığını anlatın. Anlamıyorsa konuyu kapatın fakat unutmayın derim. Ben olsam tavrıma da yansır ve uzun bir süre karşımdaki yanlışını anlayana kadar eskisi gibi güvenemem.

Değilmi adama diyorum keşke bana deseydi para yine gönderirdim . . O kadar beni bastırıyor ki ben sürekli kendimi haksız görüyorum hep kendini haklı buluyor. Benim zaten annem babam yok acı kayıplar yaşadım hamile kalıp dusuk yaptım sürekli. Çok hassasım. Devamlı beni haklı olsam bile artık kendimde mi bi sıkıntı var diyorum. Bisey deyince bu konuyu acacaksan arama konuşma benle diyor :KK43:
Bu tavır manipülasyona giriyor. Annenin babanız için başınız sağ olsun. Hayatta kendinize verin en çok değeri. Mutluluğunuza odaklanın. Bir başkası için hayatınızı çekilmez kılmayın. Ben bu tavrı hak ediyor muyum diye sorun. Baskılandığınızı hissediyorsanız bunu dile getirebilirsiniz. Kırmadan, dökmeden, bağırmadan; sakince. Durmadan söylemenin de anlamı yok. Anlayana bir defa söylemek yeter.

Bu tavır manipülasyona giriyor. Annenin babanız için başınız sağ olsun. Hayatta kendinize verin en çok değeri. Mutluluğunuza odaklanın. Bir başkası için hayatınızı çekilmez kılmayın. Ben bu tavrı hak ediyor muyum diye sorun. Baskılandığınızı hissediyorsanız bunu dile getirebilirsiniz. Kırmadan, dökmeden, bağırmadan; sakince. Durmadan söylemenin de anlamı yok. Anlayana bir defa söylemek yeter.
Allah razı olsun kac kez soylesemde olmadı rabbim hakkımda hayırlısını versin. Bana bu kadar olayın üstüne kendimi haksız çıkarıyor inanın sabaha kadar uyumadım hiç. Onu aramamam için beni engelledi

Bebek fikrini de erteleyin ayrıca. Adam hem pislik hem de sizin aklınızla alay ediyor. Üste çıkıyor, anlayışsız diye. Pavyona gidene kocaya neyin anlayışını göstereceksiniz?

Yuh yaptıkları pisliklere nasıl kılıf buluyorlar
Evli adamın ne işi olur hayat kadınlarının çalıştığı bir yerde yav

Allah razı olsun kac kez soylesemde olmadı rabbim hakkımda hayırlısını versin. Bana bu kadar olayın üstüne kendimi haksız çıkarıyor inanın sabaha kadar uyumadım hiç. Onu aramamam için beni engelledi
Pavyondan çıktığına emin misiniz? Bu kadar hem suçlu hem güçlü olunmaz. İstanbul a bile pavyon için gitmiştir. Hatta arkasaşlarını da o ayartmıştır. E o kadar plan üstüne basılınca canı sıkılmış daha fazla rahatsız etmeyin diye üste çıkıp engeli bamıştır utanmadan. Daha durun gelince daha ne kadar alevlencek neyi soruyorsun diye. Neden? Çünkü sizi o kadar manipüle etmiş sindirmiş ki bu kadar arsız bir adam için gelip buraya naif bir şekilde abartıp abartmadığınızı araşırıyorsunuz. Silkelenin lütfen.

X