Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım prolaktin için birde hayıtı tavsiye ederim ben hapını kullanıyorum agnucaston

canım aktarlarda damıtılmış suyuda var bilgin olsun

canım ya hapı doktormu yazıyo.dostınıekste bende ıse yarıyo ama dıger ay yıne yukslıyomus.doktor sıtresten yukselıyo senınkıı dedı.stres yapma rahat bırak kendını.bende dedım kolay sankı.stres yapmamak..bend kullanayım bari.

canım aktarlarda damıtılmış suyuda var bilgin olsun
ya esım o suyudA IStı bı ara aktardan almıstık.ama aktarcı demıs abı bala karıstırıpda yemek faydalı.hem balıda bılıyosunuz ya faydalı erkekler ıcın.:kedi:yanı ıste böyle canlar.yakında butun bıtkılerı ezberlıyecem lokman kelebek dıyecekler bana:roflol:

canım çok geçmiş olsun ama ne güzel ki hamile kalabiliyorsun merak etme yeniden kalırsın ben dediğim gibi böğürtlen kökü kullandım diyorum ya 26 yaşıma kadar böle bişi görmedim düşük yapıyorum sandım dr lar alttan muayene sırasında onlarda kanamamın siyah ve pıhtılı olduğunu görünce düşükmü yapıyorum diye araştırdılar yokru ve kan tahlili yapıldı en son kanamam varmı diye kanda bakıldı ama yoktu yani bu senin normal adetin dedi dr bu arad abişi daha var adetime 2 gün kala çoook sancılar çektim acile gittim kanımda WBC denen şey yani beyaz hücre yüksek çıkıyordu buda demektiki enfeksiyon var en yüksek sınır 11 iken benim 20,11 di ve sonra bu adetim söküldükçe 3 kere bakıldı 11 e düştü yani normale döndü canım tavsiye ederim soğan suyunuda kullandım ama tam 15 gün değil en fazla 1 hafta ondan ben etki görmedim ama görenlerde var böğürtlen kökünün yara iyileştirici vs özelliği rahmi kuvvetlendirici özelliği var hani düşükten sonrada faydalı olacağını düşünüyorum hem temizlenir hem iyileşirsin rahminide kuvvetlendirir

kuzunazcıgım lıste yapacakmısın.bırde sunu söylemek ıstıyorum kızlar.burası bızım bılglerımızı tecrubelerımız bırbırımıze aktardıgımız yer olsun.ya sohbet ıcınde geyıge aynı topıgımızın sohbet versıyonunu acsak.ordada stres atar uygularımız paylasırız.ne dersınız.burdakı sayfalardada kalbalık olmamıs olur.

teşşekr edrm cnm saol....peki bunu nası kullanıcam ben anlatrmısın cnm tam olark saol

allahım sen büyüksün yarattığı her canlının sayısını bilien rabbim bizlerede ver evladımızı mevlam cumartesi geec sabaha kadar hastanedeydik acilde kadın doğumun kapısında bekliyoruz bir tane ceset götürüyorlar battaniyeye sarılmış yanındada genç bir kadın ağlayarak gidiyordu sonra usg için aşağıya indin kadın doğum servisinden geçip ve ordada doğumhane vardı ve bir kadın doğum yapıyordu dr u beklerken içeri bakmadım ama yanında duruyordum doğumhanenin dr ıkın kızım hadi hadi ıkın diyor kadın acıyor diyor aaaaa ııııııııhh diye ıkınıyor sonra bebek birden ağlamaya başladı doğurdu yani ayy biraz korktum doğumdan tabi asıl demek istediğim bir tarafta doğan bir tarafta ölen dünyanın kanunu böyle bu arada kayınvalidem derki günde 1000 kişi ölür 1001 kişi de doğarmış yani 1 kişi hep artarmış her gün biraz karamsar oldu ama kusura bakmayın aklım ageldi yazıverdim

canım listeyi hazırlayacağım ama işte tablo nasıl yapılıyor onu öğrenmem lkazım henüz kimse bana yardımcı olamadı bir deneme yapıcam bakalım tamammı birde bişi daha var geyik topiği açalım derken burada konuştuğumuz tek konu bebekle ilgili ve dolayısıyla kendi yaşantımız rahatsızlıklarımız ve sıkıntılarımı anlatmak durumundada kalıyoruz yani burda konu dışı bişi yok giib geldi ama yinede siz karar verin

evt canım hayat böyle bısey.kımılerı veda eder kımıları dunyaya merhaba derdünya isteeeeeeeeee.

teşşekr edrm cnm saol....peki bunu nası kullanıcam ben anlatrmısın cnm tam olark saol

canım yarım kilo böğürtlen kökü al 6 litre suya koy ve kaynat kaynar kaynamaz da altını kısıp kısık ateşte ve ağzı kapalı olarak yarım saat demle sonra soğumasını bekle soğuyunca şişelere doldurup sabah akşam birer çay bardağı aç karnına içebilirsin bu arada polen bal karışımı yemenide tavsiye ederim sana

canım ya umarım benı yanlıs anlammassındır.tabı benımkı fıkır.zaten cogunluk karar verırı.ya lıste hakında benımde bılgım yok.ama bır topık var orayada yazıyorum arada bır orda lıstemız ver tutuan arkadasla ırtıbata gecsen o yardımcı olur canım sanırım.

aslında şöyle hapı bazen dr lar prolaktini yüksek olanlara meme hassasiyeti için veriyor diye duydum ki kullannalar söyledi ama benim amacım aslında hayıt tohumu kürü uygulamaktı bu kadınlar için mucizevi bir hormon düzenleyici dir ama öğrendimki bunun hap şeklinde olanı var ve daha pratik o yüzden hapını aldım canım en az 3 ay düzenli kullanmak gerekiyor tabi ama ben bunu yapamadım henüz :)

tmm cnm cok teşşekr edrmm saolll öpüorm hoşcakln ii akşmlar

nden yanlış anlayayım ki ben yanlış konuştuysam sen affet olur mu fikrine saygı duyuyorum gerekirse de olur zaten ama hele şu liste işini halledelim listeyi yaparım sorun değil am aben tablo halinde yapmak istiyorum mesela böyle bak

kelebekim bak bide ne dicem canımcım sana yukardaki tabloyu ben bi arkadaşımdan alıntı yaptım kopyaladım ve buradaki mesaja yapıştırdım bulacağım bunu yapmayı ama araştıramadım bile burda arkadaşlarıma yazmaktan topik biraz sakinleşse listeyi yapsak hem arkadaşları sorunlarını ve uyguladığı kürleri unutmamış olacağız ama araştıramadım inan bu tablo nasıl yapılır editör bile yardım edemedi bunu yapan arkadaşa sordum oda bende bilmiyorum jnaz var sana yardımcı olur dedi onu bulmam lazım ama inan fırsatım yok burda yqazmaktan zaten mesaim bitti bile çıkıcam şimdi eve gidince bakıcam icabına arkadaşlar sizlerdende ricam listeyi hazırladıktan sonra teker teker adımızı ekleyelim tanışalım ve sorunlarımızı konuşalım olurmu öpüyorum iyi akşamlar

olur tabı kusum.lısteyı bıde ben arastırayım.bende yemek hazırlayacam.aksam gelırım yıne.fırsatım olursa.öpt.

slm canımsositososito benim sorunum yok aslında 3 senelik evliyim 2ay klomen kullandım filimlerim talllerim temiz bitki kürleri denemek istiyorum deneyenler çevremde 19 sene çocuğu olmayan akrabam çocuğu oldu bitkilerle tüp bebek felan denedi tutmadı kaç defa aşılama olmadı bitkilerle şimdi çocuğu var görseniz çok mutlu sevinçten hıçkıra hıçkıra ağlamış günlerce rabbim nezaman verirse ozaman olur.senin kulandığın kür felan varsa verirsen sevinirim çok teşekür ederim paylaşımın için ALLH KALBİNE GÖRE VERSİNa.s.

kuzunaz canım jnaza msjyazdım suanda cevrım dısı umarım döner bıze.senın adını verdım.hadı kctım ben

Oooooooo Kuzunazcım
Topik çok güzel gidiyor
Hepsini okudum
Akşam senle konuştuktan sonra kırmızı kart gördüm geldi yine benimkiler.:çok üzgünüm:
Üstelik yine ömrümde bir ilki başardım 21. günümde adet oldum
testimde ziyan oldu diye düşünüyordum ki en azından yumurtlama olduğunu gördüm
Yani foliküler fazda olması gereken kadar. 1.40 gibi:sm_cool:
dra gösterdim tedaviye başlamadı
3 ay kadar daha bekleyelim dedi.
herşey normal gözüküyor muşCADIARZU
e hani pkoydu diye sordum usg deki görüntü öyleymiş ama diğer belirtiler yokmuş muş muş muş
Amaaaaaan:içelim: boşverdim walla
ben kendi bildiğimi yapcam
soğan bitsin başlıyom böğürtlene güzelim unutma beni
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…