Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım arkadaşım uygun bir kürün derken bende yaşadıklarım ve araştırdıklarım doğrultusunda paylaşmaya çalışlıyorum ama sperm sayısı ve hareketliliğini artırmak için keçiboynuzu kürü çakşır otu suyu kullanılıyor ve iyi beslenmek gerekiyor e vitamini almak gerekiyor l-carnitim almalı arginmax diye bir ilaç vardı bitkisel onuda duydum bitkisel ve çilek muz bu tür yiyecekler tüketmesi gerekiyor ve şunuda duydum bal fındık ve yayıktan yeni çıkmış tuzsuz yağı 1 er kilo robotta çektirip yiyorlar ve günlük taze yumurta süte karıştırılıp içiliyor yani protein vitamin ve enerjhi bakımından zengin beslemek gerekiyor eşleri ve birde aktarlarda bu anlamda özel karışımlar hazırlıyabiliyor diye duymuştum canım senin maddi gücünle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum yani eşine iyi baklmalısın keçi boynuzu kürü ile ve çakşır otu kürü ile sonuç alanları gördüm benim eşiminde sperm sayısı 27 milyon çıkmıştı çokta iyi değil ama normal ama bende bu ay onunlada ilgilenmem lazım ikimizide besiye çekeceğim bu ay ama herşeyin başı sağlık bunu unutmamak lazım

cevabın için teşekkürler

GÜnaydın canlar ayÇa nısa gÜnaydın canım bende Şımdı geldım ıŞlerım var bıras

slm canımsositososito benim sorunum yok aslında 3 senelik evliyim 2ay klomen kullandım filimlerim talllerim temiz bitki kürleri denemek istiyorum deneyenler çevremde 19 sene çocuğu olmayan akrabam çocuğu oldu bitkilerle tüp bebek felan denedi tutmadı kaç defa aşılama olmadı bitkilerle şimdi çocuğu var görseniz çok mutlu sevinçten hıçkıra hıçkıra ağlamış günlerce rabbim nezaman verirse ozaman olur.senin kulandığın kür felan varsa verirsen sevinirim çok teşekür ederim paylaşımın için allh kalbine göre versina.s.

canım polen bal karışımı yiyebilirsin birde böğürtlen kökü hiç bir sorunun yoksa bile rahmi kuvvetlendirir yumurta kaliteni artırır polen de bu kürlerin yan etkisi olacağını sanmıyorum aksine böğürtlen kökü dinçlik içind ekullanılır arkadaşının bbeğine allah sağlıklı uzun ömür versin bitkilerle hamile kalmış derken allah izin verdiği için olmuştur diyorum ben onlar vesile ama faydasıda var tabi rabbim bizim için herşeyi doğada yaratmış yeterki biz faydalanmasını bilelim dimi

Oooooooo:nazar: Kuzunazcım
Topik çok güzel gidiyor
Hepsini okudum
Akşam senle konuştuktan sonra kırmızı kart gördüm geldi yine benimkiler.:çok üzgünüm:
Üstelik yine ömrümde bir ilki başardım 21. günümde adet oldum
testimde ziyan oldu diye düşünüyordum ki en azından yumurtlama olduğunu gördüm
Yani foliküler fazda olması gereken kadar. 1.40 gibi:sm_cool:
dra gösterdim tedaviye başlamadı
3 ay kadar daha bekleyelim dedi.
herşey normal gözüküyor muşCADIARZU
e hani pkoydu diye sordum usg deki görüntü öyleymiş ama diğer belirtiler yokmuş muş muş muş
Amaaaaaan:içelim: boşverdim walla
ben kendi bildiğimi yapcam
soğan bitsin başlıyom böğürtlene güzelim unutma beni
opuyorumnanaktan[/QUOT

unuturmuyum seni hiç tatlım ama bence şu sopanı kes yumurtlama için bişi kullanıcaksın bu ay erken yumurtlayabilirsin çünki adetin 21. gününde geldi yani soğana karşı değilim bende kullandım ama 1 hafta kullanıp bıraktığım oldu soğan seni söker gibi geliyor bana ne bilim zaten yumurtalar oluşmaya adet le birlikte başlıyor ve büyüyüyor bildiğim kadarıyla bnöğürtlen köküne en geç 5. gününde başla derim gerçi bende hala alamadım dün akşam eltime gittik önceki akşam kayınvalideme topiğede o yüzden gelemedim bende inşallah bugün alıcam ve bugün 5. günüm geç kalmamam lazım bu arada senin yumurtaların polikistik görünümünde ise yani polikistikover hakkında bilgin vardır hayatım ama o kist gibi gözükenler aslında senin gelişmeyen yumurtaların yani foliküller yumurtanın çatlaması için 18-22 mm arasına kadar büyümesi gerekiyor ama pko da bu boyuta ulaşmıyor ve öylece yumurtalıklarda kalıveriyor yani pko lu olmak demek yumurtaların gelişmemesi gerek ama bazı aylarda olabilir

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
Kuzunaz, alpy, Aydan123, bubuş, esengülüm

herkese günaydın kızlar siz muhabbet edin benim işlerim var biraz

ya kızlar bnm bgn 22.günüm ve 3 4 gündür bir akıntı vr bende anlamadım aşırı ama su gibi anlayamadım yahu bu ayda hiç klomen fln kullanmadım sadece glucophage içiyorum üşüttümü ki acaba??*

günaydın kızlar nasılsınız??
ben arkadaştan 41 yasin istedim en geç önümüzdeki cumaya yetişecek. bu arada çatlatma iğnesini olmuş çalışmaları yapmışolucaz inşallah o arada allahın izniyle tutar.

ben arkadaştan 41 yasin istedim en geç önümüzdeki cumaya yetişecek. bu arada çatlatma iğnesini olmuş çalışmaları yapmışolucaz inşallah o arada allahın izniyle tutar.

inşallahhhh meleğin geliverrir bu ay cnnm....Allahım dualarımızı kabul eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya kızlar bnm bgn 22.günüm ve 3 4 gündür bir akıntı vr bende anlamadım aşırı ama su gibi anlayamadım yahu bu ayda hiç klomen fln kullanmadım sadece glucophage içiyorum üşüttümü ki acaba??*

inşallah güzel bir şeyin habercisidir esengül :))))

allah kabul etsin canım...inşallah duaların kabul olur senin ve hepimizin....

şeffaf akıntının 2 sebebi vardır canım eğer çooookk aşırı değil ve eline aldığında iki parmağının arasında uzuyorsa yumurtlama akıntısıdır ama eğer çok aşırı su gibi ve devamlı geliyorsa rahim ağzı yarası (erozyon) dır

inşallahhhh meleğin geliverrir bu ay cnnm....Allahım dualarımızı kabul eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah cnm hepimizinkini.
cnm sende ank daymıssın hangi dr a gidiyosun?? memnunmusun?? senin akıntında üşütmekten olabilir çok soğuk çünkü dikkat et ben akşamları sıcak su torbası koyuyorum ayaklarıma bayramda hasta oldum çünkü aynı gün hem adet oldum hem grip evlerin içi çok soğuk bu aralar. soğuğun yumurtlamaya çok etkisi var. sıcağı sever.

canım allah kabul etsin inşallah bende birilerinden bişi isticem belki 41 yasini kendim okurum hani türkçe yazılardan ama arapça dan okunursa daha iyi olur diye düşünüyorum 4444 ü de birilerinden isteyeceğim artık allah yardımcımız olsun biraz sonra burada bir üyenin mesajı vardı onu bulup yollayacağım size ibrat anlamında allah nelere kadir umudumuz artsın diye

X