Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cevabın için teşekkürler

GÜnaydın canlar ayÇa nısa gÜnaydın canım bende Şımdı geldım ıŞlerım var bıras

canım polen bal karışımı yiyebilirsin birde böğürtlen kökü hiç bir sorunun yoksa bile rahmi kuvvetlendirir yumurta kaliteni artırır polen de bu kürlerin yan etkisi olacağını sanmıyorum aksine böğürtlen kökü dinçlik içind ekullanılır arkadaşının bbeğine allah sağlıklı uzun ömür versin bitkilerle hamile kalmış derken allah izin verdiği için olmuştur diyorum ben onlar vesile ama faydasıda var tabi rabbim bizim için herşeyi doğada yaratmış yeterki biz faydalanmasını bilelim dimi

kuzunaz canım jnaza msjyazdım suanda cevrım dısı umarım döner bıze.senın adını verdım.hadı kctım ben

sağol canım benim dua ediyoruz dimi arkadaşlar çantanızda tesbih taşımayı unutmayın tesbih adetliykende çekilir unutmayın

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
Kuzunaz, alpy, Aydan123, bubuş, esengülüm

herkese günaydın kızlar siz muhabbet edin benim işlerim var biraz

ya kızlar bnm bgn 22.günüm ve 3 4 gündür bir akıntı vr bende anlamadım aşırı ama su gibi anlayamadım yahu bu ayda hiç klomen fln kullanmadım sadece glucophage içiyorum üşüttümü ki acaba??*

günaydın kızlar nasılsınız??
ben arkadaştan 41 yasin istedim en geç önümüzdeki cumaya yetişecek. bu arada çatlatma iğnesini olmuş çalışmaları yapmışolucaz inşallah o arada allahın izniyle tutar.

inşallahhhh meleğin geliverrir bu ay cnnm....Allahım dualarımızı kabul eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya kızlar bnm bgn 22.günüm ve 3 4 gündür bir akıntı vr bende anlamadım aşırı ama su gibi anlayamadım yahu bu ayda hiç klomen fln kullanmadım sadece glucophage içiyorum üşüttümü ki acaba??*

inşallah güzel bir şeyin habercisidir esengül :))))

allah kabul etsin canım...inşallah duaların kabul olur senin ve hepimizin....

şeffaf akıntının 2 sebebi vardır canım eğer çooookk aşırı değil ve eline aldığında iki parmağının arasında uzuyorsa yumurtlama akıntısıdır ama eğer çok aşırı su gibi ve devamlı geliyorsa rahim ağzı yarası (erozyon) dır

inşallahhhh meleğin geliverrir bu ay cnnm....Allahım dualarımızı kabul eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah cnm hepimizinkini.
cnm sende ank daymıssın hangi dr a gidiyosun?? memnunmusun?? senin akıntında üşütmekten olabilir çok soğuk çünkü dikkat et ben akşamları sıcak su torbası koyuyorum ayaklarıma bayramda hasta oldum çünkü aynı gün hem adet oldum hem grip evlerin içi çok soğuk bu aralar. soğuğun yumurtlamaya çok etkisi var. sıcağı sever.

canım allah kabul etsin inşallah bende birilerinden bişi isticem belki 41 yasini kendim okurum hani türkçe yazılardan ama arapça dan okunursa daha iyi olur diye düşünüyorum 4444 ü de birilerinden isteyeceğim artık allah yardımcımız olsun biraz sonra burada bir üyenin mesajı vardı onu bulup yollayacağım size ibrat anlamında allah nelere kadir umudumuz artsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…