Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu arada yavruceylan ben böğürtleni 10 gündür içmiyorum bıraktım ama tam tersi böğürtlen kökü bana kuvvet veriyordu uykusuzum ya ondan olabilir gerçi ben testlere çok fazla güvenemiyorum ama hamilede değilim içimde hiç öyle bir his kalmadı zaten inşallah en kısa zamanda adet olurum ve bu ay tedavi olmak için elimden geleni yapacağım inşallah

şirkette beni kim görse iyimisin diye soruyor halsizliğim uykusuzluğum yüzümden belli

canım sağlam giyin üşüttün sen he valla sen hiç test yaptırmışmıydın gerçi 5 aydır adet olmuyorsun adetini kesende d.kontol iğneler bu arada adet olmadın dimi hala kaç gün oldu farlutalı kullanalı 10 günü geçerse muhakkak bir dr a görünmen lazım
ayy abla sağlam giyinmemii yaa polar tayt var pantlonumun altındaa ama işte ayaklardan üşüyom.. 9 gün oldu abla farlutal biteli. vede adet olmayalı 6 ay oldu ahaa

kuzunazcım tedavi için niye bu kadar geciktin canım .en azından daha önceden aşılamayı deneseydin belki şimdi bebegin kucagında olurdu.ben tedavinin peşini hiç bırakmadım. otlarda bir yere kadar.bende kullanıyorum hayıt tohumu.bögürtlen kökü suyu ve adaçayı ama nasıl sonuç verir bilmem. çok zorluklardan geçtik dahada nasıl zorluklar bizi bekliyordur.kim bilir

kuzunazcım sen pko lusun degilmi. rahim filmi hiç çektirmeden nasıl pko teşhisi kondu sana

arkadaşlar kimse yok ben bir ziyarete gidiyorum. kuzunazcım sorularıma cecap ver canım yarın okurum müsait olursam 11-12 arası açarım.önceki sayfalardada soru sormuştum cevap yok.eşinle aran nasıl oldu diye...

ayşecim yok ya ayşecim sitemiz şu an biraz daha iyi gel artık ya ösledik seni

mrb cnm daha yeni girdim siteye,bende çok ösledim sizi vallaha yaa
dün evde yoktum ondan giremedim,bugünde eşim evdeydi hiç güzel bir gün değildi bol stresliydi
eşimle bazı sorunlar oldu :KK43:
hemde alerjiğim azdı sabah öksürme krizine girdim,nefesim tıkandı arka arkaya 7-8 defa hapşuruyorum sürekli,biliyorsunuzki domuz gribi olayında en riskli gurup biziz alerji ve asttım hastaları yani
aceleyle doktoruma gittik bugün resmi tatil olduğu için muayenehaneyi kapatmış
yarın gidicem arabayı alıcam eşimden yeride biraz uzak doktorumuda kesin tanırsınız sürekli tv de çıkyor ahmet rasim küçükusta offfff kuzu yaaa
hayatımızda neden herşey ters gidiyor rabbime hamdolsun o herşeyin iyisini bilir ama bazen takatim kalmıyo,Allahım bana sabrından bolca ihsan et....
ayçanisa canım 500 yasin okutuyormuşsun ben arapçasından okurum 1 tane

Slm kızlar benimde adetime 3 gün kaldı. bu ay çok umutluyum.
Dua edelim Rabbim hepimize hayırlısını versin.
MUHABBETLE...:ecrin_bebek:

günaydın kıslar nihayet siteye girebildim nasılsınız ayşecim geçmiş olsun çok dikkat et kendine ama merak etme bizim işyerinde bir arkadaşın astımı var ve grip oldu çok fenada oldu ama çabuk atlattı şu an her grip olana domuz gribi gözüyle bakılıyor ama bol bol dinlen c vitamini al birde sık sık ellerini yıka ve tuzlu suyla gargara yap canım günde 2 defa ve o domuz gribi virüsü solunum yollarında burun ve boğazda bulunurmuş gin içinde sıcak şeyleri çok tüket ki mideye inermiş ve midede zararsızmış tabi dr unada gideceksin ama sende bu şekilde önlem al canım çok geçmiş olsun tekrar

günaydın herkese hayırlı cumalar allah bu mübarek günde dualarımızı kabul :Saruboceq:etsin hayırlı saglıklı evlatlar versin
alpy yavruceylan ve ayse cok tsk ederim allah sizden razı olsun canlarım

X