Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

senin hamile olmayışına üzüldüm ama bana hamile degilsin gibi geliyordu ama moralin bozulur diye söylememiştim canım inşallah olur.eşinle arayı güzelttigin zaman herşey yoluna girdigi zaman olur baka gör eşin allahın istemedigi bu şeyi yaptıgı içinde vermeye bilir .bak gör o yolu bıraksın senin haberini alırız ben öyle hissediyorum.

evindarece canım eminmisin bunların tüp bebek olmadıgından .yani beşizden bahsediyor.ben tedavisiz beşizi daha yeni duyuyorum. aklıma ne geldi ama allahın zoruna gidermi acaba offff allahım bu beşizi bir kuluna verecegine birer birer diger kullarınada versen 4 kişininde yüzü gülerdi ....ama işte allahın işne karışmış gibi oluyoruz..rabbim ne verirse hayırlısını verir .bu bayan hamile ama eninde sonunda o 4 bebegi öldürecekler bu bayan sevinemiyordur bence en son bir bebek kalacak ama yaşayacagı bile malum degil malesef.
valla canım kadının yazığı oo 5 izlerden 3 ü üldürülecek 2 si kalacakmışş aksi takdirde hepsini kaybetme gibii bi olasılıkda var diyo

alpy canım günü geçipte adet olmayan bir sen bir de ben varız benim bugün tam 34. günü siklusumun bakalım ne olacak 1 hafta ya kadar gelmesi lazım yada ilaç mı alsakki farlutal

farlutalda olabilir ama bi doktora görünsene

evindarece canım eminmisin bunların tüp bebek olmadıgından .yani beşizden bahsediyor.ben tedavisiz beşizi daha yeni duyuyorum. aklıma ne geldi ama allahın zoruna gidermi acaba offff allahım bu beşizi bir kuluna verecegine birer birer diger kullarınada versen 4 kişininde yüzü gülerdi ....ama işte allahın işne karışmış gibi oluyoruz..rabbim ne verirse hayırlısını verir .bu bayan hamile ama eninde sonunda o 4 bebegi öldürecekler bu bayan sevinemiyordur bence en son bir bebek kalacak ama yaşayacagı bile malum degil malesef.

canım bu arkadaşımız yine de yumurtlama uyarıcı ilaç kullanmıştır yoksa neden bu kadar olsun durup duruken yani pko hastasıyım diyor demekkii iğne kullandı ama aşılama değilde normal ilişkiyle oldu ama buda alalhın hikmeti 5 yumurta oldu beşide döllendi bu da çok ilginç

farlutalda olabilir ama bi doktora görünsene

ne açıdan görüneceğim ki dr a canım ya dr a gitmem için adet olmam gerekiyor ki tedaviye başlansın yani eğer hamile değilsem adet olmam gerekiyor en son adetim o kadar yoğundu ki dr demekki gerçek yumurtlamaya doğru gidiyorsun dedi gerçektende erkenden yumurtladım ama teste göre olmadı bebeiş tabi test doğruysa

neşecim öncelikle inşallah hamilesindir diyorum ama sen kahramanmaraşta oturuyorsun canım burası istanbul istanbul maalesef böyle tedaviyede bayramdan sonra başlarım belk dediğin gibi ama bu ayki adetimin hemen arkasından rahim filmimi çektireceğim en azından elimde olsun aşılamada gerekiyor çünki

canım aşılama için rahim filmi gerekmiyor ki!ben de aşılama yaptırdım ama rahim filmi çektirmedim.doktor gerekli görürse rahim filmini ister.

kızlar bende kasımın 6.7 veya 8 olabilirim .olduktan sonra benide listenize ekleyebilirsiniz

alpy canım günü geçipte adet olmayan bir sen bir de ben varız benim bugün tam 34. günü siklusumun bakalım ne olacak 1 hafta ya kadar gelmesi lazım yada ilaç mı alsakki farlutal

kuzu test de yaptım yani hamile de değilim.bu durumda adet olamamak daha da kötü.ama ben ilaç falan kullanmıycam bekliycem kendiliğinden olmasını çünkü adetin 3.günü doktora gdicem ve hormon testleri yapılcak eğer farlutal falan kullanırsam test değerlerim değişik çıkıyor.hormon tahlilinde ilaçsız adetin 3. günü yapılan test sonuçları doğru çıkar ama ilaç kullanırsan test değerlerini etkiliyor.

tabi rahim filmide çekildigi zaman iş daha bir garantili olur.diyelimki tüpler tıkalı bunu daha önceden ögrenmiş olur tüpleri açmak için daha degişik bir tedavi uygular

kuzunaz sen hiç aşılama denedinmi canım sendeki problem sadece pko mu

kızlar benimde adetime var ama bendede kasıklarımda batma oluyo böğürtlen tansiyonumu düşürdü galiba halsizim çok kasım 8 de olmam lazım göğüs hassasiyetimde var yoksa hamile miyim temizlikte yaptım ağır kaldırdım allahım ne olur benim adaettime yakın göğüslerim şişer ama daha çok var niye erkenden şitiki bunlar adetlerim çok düzenli hiç günü şaşmaz

kızlar benimde adetime var ama bendede kasıklarımda batma oluyo böğürtlen tansiyonumu düşürdü galiba halsizim çok kasım 8 de olmam lazım göğüs hassasiyetimde var yoksa hamile miyim temizlikte yaptım ağır kaldırdım allahım ne olur benim adaettime yakın göğüslerim şişer ama daha çok var niye erkenden şitiki bunlar adetlerim çok düzenli hiç günü şaşmaz
canım ben iki kere hamilelik yaşadım ama hiç gögüslerimde şişlik hissetmedim benimkilerde gögüs uçlarımın yuvarlak kısmı koyulaşırdı.günüde şaşmazmış.daha önünde 10 -11 gün var .bu kadar erken kendini kaptırma

kuzunazcım ben rahim filmini maraşta degil adıyamanda çektirmiştim tabi istanbulun yanında minnacık kalın .adetten sonra çekilen bir filin oldugu için çektir canım
ÖNCELİKLE HERKEZİN CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUMMMturkbayragiturkbayragi
KUZUNAZCIMMM RAHİM FİLMİNİ DEVLET HASTESİNDE ÇEKTİREBİLİRSİNalkisalkisalkis ben çektirdim ücretsiz ve kolay bir kaç dakika sürüyoryanlız rahmin içine sürdüğü jel akıntıya sebeb veriyor YANINDA PturkbayragiED GÖTÜRRRR CANIMMM

ÖNCELİKLE HERKEZİN CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUMMMturkbayragiturkbayragi
KUZUNAZCIMMM RAHİM FİLMİNİ DEVLET HASTESİNDE ÇEKTİREBİLİRSİNalkisalkisalkis ben çektirdim ücretsiz ve kolay bir kaç dakika sürüyoryanlız rahmin içine sürdüğü jel akıntıya sebeb veriyor YANINDA PturkbayragiED GÖTÜRRRR CANIMMM

canım 2008 aralıktı sanırım rahim filmi istemişti devlet hastanesindeki dr istem yaptı neyse ben gittim o bölüme adet olunca şu numarayı ara dediler adet oldum gittim aramadım gittim direk araya bayram giriyo diye randevu vermediler bende bıraktım birdaha gitmedim ve ssk mında süresi dolmuştu filan acaba hala o istem duruyormudur yani dr istek yapmadan radyoloji bölümü o filmi çekmez yarın arayıp öğreneceğim gerçi acıya dayanırım büyük konuşmıyım ama azmı adet sancısı çektik dimi bu arada yemeğe çıkmam lazım görüşürüz kıslar

Günaydıııın
Herkesin bayramı kutlu olsuuun
beşizleri okudum ve normal buldum
Çünkü arkadaşımın ablası korunmayı baıraktıktan ki ilaçla korunuyordu hemen sonra dördüzlere hamile kaldı
maalesef ikisi alındı
şimdi bir kız bir oğlan bebişleri var maaşşalllah
Rabbim bize deversin

Kuzucum hiiiç sıkma canını herşey düzelecek inşaalllah
Böğürtlen içiyorsan o da yorgunluk yapabilir unutma

bu arada aycasina
Sanırım sen yasin istedin
Haftaya perşembe okuyabilirim senin için
ama hatırlat tekrar olur mu canım
şu an adetliyim maalesef okuyamam
ama haftaya perşembe hatırlat senin içinde okuyayım

geldim kıslar öncelikle neşecim ben hiç aşılama olmadım hiç tedavi olmadım sayılır toplam da 3 senelik evliliğimde sadeece klomenle takişp yapıldı 3 ay o kadar ama artık bişiler yapmanın zamanı geldi

yaaaww canımm sıkılıyo beniimm üşüyorumm ayaklarımm donduu beee

canım sağlam giyin üşüttün sen he valla sen hiç test yaptırmışmıydın gerçi 5 aydır adet olmuyorsun adetini kesende d.kontol iğneler bu arada adet olmadın dimi hala kaç gün oldu farlutalı kullanalı 10 günü geçerse muhakkak bir dr a görünmen lazım

X