Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

a.s herkese kolay gelsin nasılsınız kızlar kuzunazcım üzülmedin demi hahırlısı olsuncanım allahım tez zamanda kovuştursun bizi bebeğimize rabbim vereceği vakti bilir sen hiç üzülme vardır bizim yaşadıklarımızdada bir hayır

ayy kızlarr acayip kötüyümm grip oldum burnumunn direği bi sızlıyo bi sızlıyoki sormayın valla.halsiizmm başım ağrıyoo..

a.s herkese kolay gelsin nasılsınız kızlar kuzunazcım üzülmedin demi hahırlısı olsuncanım allahım tez zamanda kovuştursun bizi bebeğimize rabbim vereceği vakti bilir sen hiç üzülme vardır bizim yaşadıklarımızdada bir hayır

canım evet hiç üzülmedim daha adet olmadım zaten ama testte bişi çıkmadı işte ama ben aşırı uykum var ve halsizim nedir bu anlamadım

ayy kızlarr acayip kötüyümm grip oldum burnumunn direği bi sızlıyo bi sızlıyoki sormayın valla.halsiizmm başım ağrıyoo..

gecmiş olsun canım dikkat et ıhlamur falan iç ben ıhlamurun içine biberiye elma kabugu cubuk tarcın lımon kabugu koyup kaynatıyorum sonra içine balda eklıyorum ıyı gelıyor dene istersen bide tavuk suyuna corba grip için birebir acılı olsun ama burun akıntısı için oda

slm kıslarrrrr,
anca bitirdim okumayı,dün izinliydim bayaa ilerlemiş sayfalar.
hala adet olmadım beklemedeyim,dün yine test yaptım yine kan kırmızı tek bir çizgi :KK43:(
olmamanın vermiş olduğu stres ve gerilim var.bir olamayan ben kaldım galibaa.dua edin de bir an önce olayım kızlarrr

1.mide bulantısı,baş dönmesi.... akşamları çok az bulanır gibi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali...... bugünlerde çok var
3.alt karında şişkinlik.......... o hep var zaten
4.akıntının artması....... biraz arttı
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet.......... yok hiç olmaz zaten
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması...... evet ama belki bana öyle gelebilir
7.sık sık idrara çıkma........ kesinlikle çok
8.bel ağrısı..... hafif belkide yok
9.ağızda kuruluk.... evet
10.ağızda metal tadı hissetmek...... metal mi bilmiyorum ama değişik
11.kokulara aşırı hassasiyet...... yok
12.iştah artması...... tam tersi azaldı
13.mide yanması...... yok ama değişik şeyler hissediyorum bulantı gibi
14.idrar kokusunda değişme...... dikkat etmedim
15.kasıkta batma,kramp..... zaman zaman zaten herkeste olabilir
16.gazlı olmak..... evet genelde olur zaten
17.eklemlerin ağrıması...... yok sadece halsizlik var

kızlar ben bu belirtilerden olanları ve olmayanları yazdım sizde hangileri var yazın bakalım

slm kıslarrrrr,
hala adet olmadım beklemedeyim,dün yine test yaptım yine kan kırmızı tek bir çizgi :KK43:(
olmamanın vermiş olduğu stres ve gerilim var.bir olamayan ben kaldım galibaa.dua edin de bir an önce olayım kızlarrr

bende olmadım canım daha ve hiç olacakmış gibide değilim sanki kapalı alt taraf :roflol: bu arada sabah test yaptım kıpkırmızı tek çizgi vardı nefret ediyorum o kırmızı tek çizgiden

işin enteresan tarafı geçenlerde karın ağrısı falan vardı yani tam adet öncesi olan belirtilerin hepsi vardı ama şu anda hiç bir belirti de kalmadı yani adet de olamıycam bu gidişle.ooof of :KK43:

1.mide bulantısı,baş dönmesi.... ara sıraa
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali...... bugünlerde bendede çok var
3.alt karında şişkinlik.......... var
4.akıntının artması....... biraz arttı
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet.......... yok
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması...... evet var
7.sık sık idrara çıkma........ aynen çok
8.bel ağrısı..... hafif
9.ağızda kuruluk.... evet
10.ağızda metal tadı hissetmek...... evet değişik bi tad var
11.kokulara aşırı hassasiyet...... yok
12.iştah artması...... bilmem farkında değilim
13.mide yanması...... var
14.idrar kokusunda değişme...... var
15.kasıkta batma,kramp..... zaman zaman
16.gazlı olmak..... evet genelde olur zaten
17.eklemlerin ağrıması...... buuu acayip çok bi dirseğime oluyoo bi parmak eklemlerimee bi basendeki eklemimee..

valla bendede bu varr

ya kızlar bişey sorucam hani hamile oluncaa rahim kendini yukarı çekermiş yaaa. bu şöyle bişeymii ben meselaa ilişkiye girdiğim zaman eşim zorladığında baya bi yukarıya değdiğini biliyorumm hatta canımıı acayip yakıyoduu ozmann . ama şimdii o yokkk

3 senelik bi uğraştan sonra artık bende hamileyim.:CüvCüv:
Pcos sorunum vardı üstesinden geldik çok şükür.Ne aşılama ne de tüp bebeğe lüzum kalmadı ve bu beni çok sevindiriyor.Ayrıca hem bu hastalıktan olup hem de normal bir şekilde beşizlerim olduğu için doktorumuzun hayatındaki ilk sıraya yerleştik.(Dördüncüydük ama beşincimizde gelince ilk sıraya oturmayı başardık.)
Şimdi tek sorunumuz bebeklerimizin üçünün ilaçla öldürülecek olması.Ya hepsinden vazgeçicez risk alıcaz ya da üçünden vazgeçicez.Seçim yapma lüksümüz yok gibi birşey.Şu an bebeklerimizin dördünün kalbi atıyor beşinci henüz minik.Ve ben onlara nasıl kıyacağımı bilemiyorum.Belki bir teselli bulurum.senağlama Benim durumumda olan var mı ya da yakınında böyle bir durumla karşılaşan? :çok üzgünüm:Çevremde doktorumdan başka fikir alabileceğim hiç kimse yok.Oysa dertleşicek birilerine ihtiyacım var.:1hug: Bebeklerim bayramdan hemen sonra gidecekler :KK43: Kimin gideceğine iki hafta içinde karar verilecek.Anne olmak ne zor

başka bi topicten alıntıdır

kuzunazcım canım sadece midemde bir bulantı ve gögüs uçlarında koyulaşma var. ben biliyorsun düşük yapmıştım.düşük yapmadan önce birgün banyo yaptıgımda hissettim .midemde bulantıda vardı megersemki hamileymişim.daha rahime tutunurkenki vakit hissetmiştim ama sonra düşük yaptım malesef. gene o hissettiklerimi yine hissediyorum hayırlısı allahım tez vakitte güzel haber almayı nasip eder inşallah

kuzunazcım canım tedaviye bayram sonrası başlasana canım. araya bayram giriyor.rahim filmi hakkında bahsetmişin .ben çektireli 3-4 yıl felan oldu .biraz agrıdı .ozamandan 120 tl idi 20 sini devlet ödedi .100tlsini biz verdik canım.bir rahim filmi için hatta bir 5 dk için aneztezili rahim filmine ihtiyaç yok canım. oda aynı digeride aynı .aneztezili rahim filmi digerine göre daha pahalı oluyor öyle degilmi.

neşecim öncelikle inşallah hamilesindir diyorum ama sen kahramanmaraşta oturuyorsun canım burası istanbul istanbul maalesef böyle tedaviyede bayramdan sonra başlarım belk dediğin gibi ama bu ayki adetimin hemen arkasından rahim filmimi çektireceğim en azından elimde olsun aşılamada gerekiyor çünki

başka bi topicten alıntıdır

evindarece canım eminmisin bunların tüp bebek olmadıgından .yani beşizden bahsediyor.ben tedavisiz beşizi daha yeni duyuyorum. aklıma ne geldi ama allahın zoruna gidermi acaba offff allahım bu beşizi bir kuluna verecegine birer birer diger kullarınada versen 4 kişininde yüzü gülerdi ....ama işte allahın işne karışmış gibi oluyoruz..rabbim ne verirse hayırlısını verir .bu bayan hamile ama eninde sonunda o 4 bebegi öldürecekler bu bayan sevinemiyordur bence en son bir bebek kalacak ama yaşayacagı bile malum degil malesef.

neşecim öncelikle inşallah hamilesindir diyorum ama sen kahramanmaraşta oturuyorsun canım burası istanbul istanbul maalesef böyle tedaviyede bayramdan sonra başlarım belk dediğin gibi ama bu ayki adetimin hemen arkasından rahim filmimi çektireceğim en azından elimde olsun aşılamada gerekiyor çünki

kuzunazcım ben rahim filmini maraşta degil adıyamanda çektirmiştim tabi istanbulun yanında minnacık kalın .adetten sonra çekilen bir filin oldugu için çektir canım

kuzunazcım tşk canım inşallah hamilede olamazsam bayramdan sonra aşılama yaptıracam inşallah olur ama olmazsa tüp bebege gidecegiz canım

slm kıslarrrrr,

alpy canım günü geçipte adet olmayan bir sen bir de ben varız benim bugün tam 34. günü siklusumun bakalım ne olacak 1 hafta ya kadar gelmesi lazım yada ilaç mı alsakki farlutal

X