Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım çok geçmiş olsun temiz çıktığına sevindim canım yalnız sana bişi dicem ben sende şöyle bir şey tahmin ediyorum senin tiroidlerin hızlı çalışıyor olabilir ve tiroid bezleride hormonlara emir veren bir bez olduğu için bu hormonların bozulmasıyla yumurtlamaların yarım kalmış olabilir ve bu yüzden polikistik görünümün oluşmuş olabilir mi acaba

canım tamamen seninle aynı şeyi düşünüyorum dr TSH 6.36 olduğu için ilaç yazmak istemedi ben bebek istiyorum deyince yazdı senin şimdi söylediğin şeyi düşünmeye başladım bende acaba şeker ilacını boşunamı içiyorumki ama karın çevremde azda olsa toplu bakalım ilacı içmeye başlıycam ne olucak canım benim sen nasılsın reglen gelmedi hala dimi moralini yüksek tut kuzucumopuyorumnanaktan

canlarım merabaaa
kuzucum benimki grip değil,her amanki halim çok alerjik bi bünyem var herşeyden etkileniyorum dün ev süpürdüm ağzımda maske olmasına rağmen yarım saat öksürdüm nefesim tıkandı normalde bu kadar olmazdı sanırım bbenim hastalığım astıma çevirdi :KK43:
bu hastalık bizim ailede genetik
zaten ben o deiklerine çok dikkat ediyorum hem hassas bünyemden dolayı hemde titizim zaten burcum başak her dakka elimi yüzümü oramı buramı yıkıyorum :roflol:
neyse çok uzattım testin negatif çıkmış üzülmüyosun biliyorum
rabbim herşeyin zamanını bilir ama insanoğlu biraz aceleci,bunun içinde hakımda hayırlısı buymuş die düşünerek yaşarsak hayat daha kolay olabilir,olumsuz bişey olduğunda hemen koyvermek yerine
"rabbine benim çok büyük bir sıkıntım vaar deme,sıkıntına benim çok büyük bir rabbim var de"

Bu arada cümlemizin cuması mübarek olsun...
mübarek bir gündeyiz,bol dua edelimm

ayçanisa cım kuzucum evincim sağolun çok teşekkür ederim içim çok rahatladı gerçekten şimdi daha iyiyim rabbim hepimizin derdine derman olsun inşallah bu mübarek gün ve saatte inşallah gönlümüzün muratlarını versin hepimizin göbüşlerine ikiz ikiz bebişler AMİİİİİİİNNNNNNNNN:emir_bebek:

canım tamamen seninle aynı şeyi düşünüyorum dr TSH 6.36 olduğu için ilaç yazmak istemedi ben bebek istiyorum deyince yazdı senin şimdi söylediğin şeyi düşünmeye başladım bende acaba şeker ilacını boşunamı içiyorumki ama karın çevremde azda olsa toplu bakalım ilacı içmeye başlıycam ne olucak canım benim sen nasılsın reglen gelmedi hala dimi moralini yüksek tut kuzucumopuyorumnanaktan

ben iyiyim canım tedavi olucam bende reglimle aşılama yaptırıcam inşallah reglim gelse bi

ayçanisa cım kuzucum evincim sağolun çok teşekkür ederim içim çok rahatladı gerçekten şimdi daha iyiyim rabbim hepimizin derdine derman olsun inşallah bu mübarek gün ve saatte inşallah gönlümüzün muratlarını versin hepimizin göbüşlerine ikiz ikiz bebişler AMİİİİİİİNNNNNNNNN:emir_bebek:

kayracım canım hadi geçmiş olsun nodül çıkmamış
benim anneminde troit hormonları az çalışıyo ondan adetleri çok düzensiz ve kilolu
kuzucumunda dediği gibi bencede usg deki görüntün pco gibi görülmüştür
ilacını kullan inşallah en kısa zamanda hamile haberini alalım
senden dualar isteyelim opuyorumnanaktan

canlarım merabaaa
kuzucum benimki grip değil,her amanki halim çok alerjik bi bünyem var herşeyden etkileniyorum dün ev süpürdüm ağzımda maske olmasına rağmen yarım saat öksürdüm nefesim tıkandı normalde bu kadar olmazdı sanırım bbenim hastalığım astıma çevirdi :KK43:
bu hastalık bizim ailede genetik
zaten ben o deiklerine çok dikkat ediyorum hem hassas bünyemden dolayı hemde titizim zaten burcum başak her dakka elimi yüzümü oramı buramı yıkıyorum :roflol:
neyse çok uzattım testin negatif çıkmış üzülmüyosun biliyorum
rabbim herşeyin zamanını bilir ama insanoğlu biraz aceleci,bunun içinde hakımda hayırlısı buymuş die düşünerek yaşarsak hayat daha kolay olabilir,olumsuz bişey olduğunda hemen koyvermek yerine
"rabbine benim çok büyük bir sıkıntım vaar deme,sıkıntına benim çok büyük bir rabbim var de"

canım burcun başak öylemi o zaman burçdaşız seninle 12 eylül :) canım bu arada temenniler için teşekkürler evet üzülmedim aynen öyle diyorum benim büyük rabbim var ama tabi hepimiz tabi sonuçlar olumsuz olunca üzüntüye kapılarak bunu unutabiliyoruz gaflete düşebiliyoruz o yüzden bu konuda destek olmamız birbirimize çok iyi yani nasıl desem örneğin ben adet oldum bu seferde olmadı deyip yılıp bıraktım herşeyi çocuk istemiyorum gibi cümleler ederim burda sen beni kendime getirirsin bir bakmışsın yarın aynı teselliyi ben sana vermişim

kızlar mrb.ben yeni katıldım aranıza.7 yıllık evliyim.4 yıldır bebek istyrz.6 ay önce düşük yaşadım ilk defa.ona bile sevinmiştik.daha sonra bidaha yaşadım.küçükken olup düşüyorlar.eşimdede bendede bi problem yok deniliyor.düşükden sonra dr.rahimden bi parça aldı.sonucum polip çıktı.çok şükür oda kalktımardan.bu ay 2.aşılamam olacak.çok heycanlıyım.ovitrella ve gonalf 450 verdi.onları kullancam.baklaım hayırlısı.allahım isteyen herkese en kısa zamnda nasip eder inş.çok heycanlıyım ama.göbekten iğneyi nasıl vuracağım bilmiyrum.

kayracım canım hadi geçmiş olsun nodül çıkmamış
benim anneminde troit hormonları az çalışıyo ondan adetleri çok düzensiz ve kilolu
kuzucumunda dediği gibi bencede usg deki görüntün pco gibi görülmüştür
ilacını kullan inşallah en kısa zamanda hamile haberini alalım
senden dualar isteyelim opuyorumnanaktan

sağolasın aysecim inşallah arka arkaya hamile haberlerimizi okuruz birbirimizin inşallah rabbim bu mübarek saatte kabul etsin hepimizin dualarını canım.ALLAHım PEYGAMBER efendimize olan sevginin hatırına dualarımızı kabul et dermansız dert evlatsız kucak bırakma rabbim AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNN:Saruboceq:

sağolasın aysecim inşallah arka arkaya hamile haberlerimizi okuruz birbirimizin inşallah rabbim bu mübarek saatte kabul etsin hepimizin dualarını canım.ALLAHım PEYGAMBER efendimize olan sevginin hatırına dualarımızı kabul et dermansız dert evlatsız kucak bırakma rabbim AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNN:Saruboceq:

aminnnnnn :Saruboceq::Saruboceq:

canım burcun başak öylemi o zaman burçdaşız seninle 12 eylül :) canım bu arada temenniler için teşekkürler evet üzülmedim aynen öyle diyorum benim büyük rabbim var ama tabi hepimiz tabi sonuçlar olumsuz olunca üzüntüye kapılarak bunu unutabiliyoruz gaflete düşebiliyoruz o yüzden bu konuda destek olmamız birbirimize çok iyi yani nasıl desem örneğin ben adet oldum bu seferde olmadı deyip yılıp bıraktım herşeyi çocuk istemiyorum gibi cümleler ederim burda sen beni kendime getirirsin bir bakmışsın yarın aynı teselliyi ben sana vermişim

aaaa ölemi cnm çok sevindim anlamıştım zaten senle bi benzer tarafımız var,
evet bu konuda çok doğru söyledin gerçekten bi noktada insan bazen gaflete düşebiliyor
keşke öyle olmasak,eski insanlar kadar sabırlı onlar kadar güçlü olabilsek,bazen onların hayatını dinlediğimde onlar gibi olmamız imkansız diye düşünüyorum,çokk aciziz
onlar gibi olabilmemiz için pyg.efendimizin ve diğer ashabı kiramın hayatlarını çokca okumamız gerekir

canlarım dini konuda kafanızı kurcalayan şeyler olursa sorabilirsiniz nacizane cvplarım azda olsa bilgim vardır

ben iyiyim canım tedavi olucam bende reglimle aşılama yaptırıcam inşallah reglim gelse bi

inşallah hayırlısıyla bebişini en kısa zamanda kucağına alırsın canım ama dediğim gibi aşılama öncesinde kafanı rahatlatman stresten uzak durman lazım inan bana çok önemli bu ve tutacağına olumlu gözle bak dualarım seninle ve tanıdığım tanımadığım bütün anne olmak isteyenlerle

bu arada kıslar bu bebek mevzunu çokca konuşunca sıkılıyorum
yanlış anlamayın sıkılıyorum derken geçmişte olanlar aklıma geliyo,bazen kafamızı dağıtmak için başka konulara yönelelim,

kızlar mrb.ben yeni katıldım aranıza.7 yıllık evliyim.4 yıldır bebek istyrz.6 ay önce düşük yaşadım ilk defa.ona bile sevinmiştik.daha sonra bidaha yaşadım.küçükken olup düşüyorlar.eşimdede bendede bi problem yok deniliyor.düşükden sonra dr.rahimden bi parça aldı.sonucum polip çıktı.çok şükür oda kalktımardan.bu ay 2.aşılamam olacak.çok heycanlıyım.ovitrella ve gonalf 450 verdi.onları kullancam.baklaım hayırlısı.allahım isteyen herkese en kısa zamnda nasip eder inş.çok heycanlıyım ama.göbekten iğneyi nasıl vuracağım bilmiyrum.

canım aramıza hoşgeldin inşallah hayırlısıyla tutar ve sağlıkla kucağına alırsın :emir_bebek:

Minik Kalpten Büyük Dünya
Gönderen: NevBahar
MİNİK KALPDEN BÜYÜK DÜNYA

Bilmiyorum bugün bu küçücük yerde kaçıncı günüm…Bilmiyorum buradan ne zaman çıkıp doya doya kokunu içime çekip kollarında uyuyacağımı…Ama ama biliyor musun anneciğim ben artık seni duyabiliyor, hissedebiliyor seninle ağlayıp seninle gülebiliyorum…Dokunduğunda bana ; ellerimi sana uzatıyorum . Sahi sahi sende beni hissediyor musun? O yumuşak, narin, hassas ellerini tuttuğumu hissediyor musun? Sana dokunduğumu biliyor musun?

Dün gece , yine çok üzüldüm anne!! Biliyorum sende ağladın benimle. Birlikte el ele gönül gönüle verip hıçkıra hıçkıra çıktık sabaha. Söyle anne söyle neden üzüyor babam seni? Neden böylesine acımasızca ağlatıyor seni ? İçinde varlığımı bile bile üstelik ! Babam çok mu kötü biri anne ? Yoksa yoksa babam bizi sevmiyor mu anne ?

Bazen duyuyorum sizi öpüyor gülüyor şakalaşıp eğleniyorsunuz… Birbirinize öyle güzel öyle içten öyle sevgi dolu sesleniyorsunuz ki sanki ağzınızdan çıkan kelimeler bir daha bir daha çıkıyor… Babama bir aşkım diyorsun sanki ağzından bir aşkım daha çıkıyor… İşte o zaman öyle seviniyor öyle mutlu oluyorum ki … Sevginizin büyüklüğünü aşkınızın yüceliğini iliklerime kadar hissediyorum…
Ama ama bir de babam… Of! Şu babam … Sana bağırdığında o ses kulaklarımda çınlıyor! Tartışıp seni üzüp ağlattığında zaten küçük olan bu dünyam işte bu yer iyice daralıyor! İçinde bunalıyor nefes alamıyorum anne… Bir an önce çıkıp sana destek olayım, yanında olayım, sana doya doya sarılayım istiyorum. Ama bu zar ah işte bu zar taş kesiliyor… Yıkılamaz, aşılamaz birer duvar oluyor… Üzerime üzerime geliyor anne! Korkuyorum …

Burdan çıktığımda acaba bana da boyle yapar mı? Yapar mı anne ne dersın anne ?
Biliyor musun bazen hatta çogu zaman bir an once çıkıp kurtulmak, kollarında olmak, sana olan hasretimi, özlemimi dindirmek kavuşmak istiyorum… Koynunda uyumak, ellerini tutmak, sana doya doya bakabilmek istiyorum…

Ama bazen de hep kalayım burda hiç çıkmayayım diyorum… Korkuyorum çünkü anne çok korkuyorum … Nereye geleceğimi, kimlerle karşılasacağımı, ne yapacağımı ne yiyip içeceğimi hiç bilemiyorum. Herşey değişecek . Tüm düzenim alt üst olacak!

Ama ne olursa olsun biz birbirimize destek olur, korur kollar, yardımcı oluruz değil mi anne? Birbirimizi hiç üzmez, ağlatmaz, kırmaz, incitmez, bağırmayız birbirimize degil mi annem? Onca zaman oldu… Ayrıyız, hasretiz birbirimize. Kavuşacağımız zamanı iple çekiyoruz… Biliyorum sende çok heyecanlı ve sabırsızsın benim gibi… O yüzden biz birbirimize yeteriz degil mi anne?

Unutmadan şunu da söyleyeyim sana anneciğim. Bazen çok üşüyorum biliyor musun? En çok da geceleri. Babam uyurken sana hic bakmıyor mu anne? Belli ki üzerin açılıyor fark etmiyor mu? Bu adam bizi hiç mi düşünmüyor anne? Benim derdim sensin annem… Ya üşütüp hasta olursam seni de hasta edip üzersem? Bir de benim için, benim yüzümden ağlarsan! İşte o zaman dayanamam kıyamam sana annem…

Sana bir an önce kavuşmanın özlemi, hasreti, heyecanı içindeyim yani anneciğim anlayacağın… Ne zaman bitiyor bu ayrılık, ne zaman kavuşuyoruz , ne zaman buradan çıkıyorum? Ne zaman kollarına alıp okşayıp koklayacaksın beni? Ne zaman…

Söyle anneciğim söyle daha çok var mı?

kıslar alıntıdır

X