Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım benimde aynı,reglimin 15 ekimde gelmesi gerekiyordu ama hala gelmedi.göğsüm ve kasıklarım çok ağrıyor... test yaptınmı

Canim negatifi gorcemdiye hala yapmadım.1hafta beklicem o kadar çok oldu ki boole son aylarda yine yumurtlamadım ben ya biliyorum

hımm canım o tadı hissettiğinde tüpler açık oluyor demişti arkadaşlar ondan sordum

canım o yumurtlama akıntısı işte yumurtan kaç gündür büyümüştü zaten sana dedim çalış diye dünde çatladı işte bugünleri üstüste değerlendirmeliydin biliyorsun ilişki olmadan bebiş olmaz

bişey daha sorcam kuzucum benim hamile kalmış olsaydım dün geceki akıntı yine gelirmiydiki ve haklısın ama dedimya 5 gündür falan hep kayınvalideye baktım hasta diye bende kaldı e yalnız olmayıncada değerlendiremedik:sinifsinif:

benımde 3 delık acıldı iki tane kasıktan 1 tanede göbekten eylülde oldum 2.500 lira odedim bi ikinciye verecek durumum yok kı maddi durumu düzeltip tüp bebek tedavısıne baslayacagız bakalım 2010 yazında Allah nasip ederse ilk ameliyatta bile kayınvalıdemlerden cok laf duydum acele ettiniz bosuna para gitti falan filan mafoldumbenmafoldumben

canım benim lütfen üzülme kayınvalideyi falan boşver ben eşimle anlaşdım söylemedik haberleri yok ameliyatımdan bide laf duyacam tüp bebk hemen oluyormu zannediyorsun bir sürü para gidiyor evimiz kira iş yok ben doktoruma çok güvendim tekrar deneme şansın varmı senin kadarda para harcamadım yarısını düşün ama tüp bebk asla çok paran gideceği gibi tutmaya bilirdehihoyyyt üzülme sakınnnn rabbim istedikden sonra olur kul olrakda bizde ısrarcı olmalıyız hem nasıl açamamışlar anlamdım onların açamadığını sen nasıl açıcan biraz gerçekci olalım

ayfercim hosgeldin bulantıyla uyanmalar falan hep hamılelık belirtisiymiş diye duyuyorum ama inşallah öyledir inşallah bu sefer kavusursun bebeğine

Bilemiyorum aycacim ya bu bulantılar psikolojik de olabilir.çok bozuldu son aylarda .gerçi bu ay rahattim takı bu güne kadar.yine gecti gunüm ve yine yumurtlamadım

bişey daha sorcam kuzucum benim hamile kalmış olsaydım dün geceki akıntı yine gelirmiydiki ve haklısın ama dedimya 5 gündür falan hep kayınvalideye baktım hasta diye bende kaldı e yalnız olmayıncada değerlendiremedik:sinifsinif:

mrb canım,, inşallah olur canım. buarada ben aranıza yeni katıldım bende eskişehirliyim. eskişehirde oturuyorum. sen?

Canim negatifi gorcemdiye hala yapmadım.1hafta beklicem o kadar çok oldu ki boole son aylarda yine yumurtlamadım ben ya biliyorum

oyy kıyamam sana canım gözümüzden kaçmış sayfalar çok çabuk ilerliyor normalde 15 gün falan gecikiyomuydu senin şimdi bence öyleyse hiiiiç kafana takma stres yaptıkça gecikiyo rahat ol nede olsa sadece birkaç gün daha sabredip ne olucağını görüp rahatlarsın ama kendini rahat bırak biraz

canım şimdiden başla yemeye uygun gördüğün ölçülerde karıştır yani bir kase bala 1 yemek kaşığı çörek otu ama çekilmiş olursa iyi olur ve tarçın da 1 kaşık koyup her sabah 1 er kaşık ye akşamlarıda balpolen karışımı ye 1 er tatlı kaşığı ama kaşığın plastik yada tahta olmalı böyle canım yani şifa olur inşallah ve her yediğinde rabbimize ya şafi sen şifa ver diye dua et olurmu ki ediyoırsundur da zaten

kuzunazcım bu karışımı sadece sabahlarımı bir kaşık yiyim eşimde yesinmiiiii

meraba arkadaşlar ;
ben bir yıllık evliyim. sürekli ağrılarım olduğ için doktora gittik. hatta yaşadığımız şehirdeki kadın doğumcuların çoğunu gezdik. 15-20 tane myom, 2 tane kistim olduğunu öğrendik. myomlardan bir tanesi sağ yumurtalığa yapışık ve ur olma sınırındaydı. tüpleri myomlar tıkadığı için de bebek sahibi olmak çok zor diye söyledi doktorlar.
ameliyatla temizleyelim dediler ama sağ yumurtalığı almak gerekecek dediler. sol yumurtalık yeter diye söylendi. ama solda da 2 tane kist var. ya geçmezse kistler diye ameliyatı kabul etmedik.4 aydır ilaç tedavisi görüyordum.klomen ve pregnyl iğnesi kullanarak hamile kaldım ve düşük yaptım.
bende bu topikte duyduğum soğan kürünü denedim.
10 gün içtim sabah akşam aç karna, ılık olarak.eğer soğan kürü yada böyle benzer bi kür yapan arkadaşlar varsa aranızda sakın bırakmayın devam edin.
kontrole gittim doktorum şaşırdı naptın sen rahim temizlenmiş dedi.
en önemlisi şu ki ben hep kürü hazırlarken dua ile hazırladım ve dua ile içtim.
Derdi veren dermanı da verecektir arkadaşlar.
Rabbim hepimizin de yüzünü güldürsün

oyy kıyamam sana canım gözümüzden kaçmış sayfalar çok çabuk ilerliyor normalde 15 gün falan gecikiyomuydu senin şimdi bence öyleyse hiiiiç kafana takma stres yaptıkça gecikiyo rahat ol nede olsa sadece birkaç gün daha sabredip ne olucağını görüp rahatlarsın ama kendini rahat bırak biraz

Beeklemekten başka care yok .Allah hepimizin sifasini versin,derterimize derman olsun inşallah.Allahım ezan vaktindeyiz.sen duy bizi .dualarımızı katından geri çevirme Amiiiiiiin

meraba arkadaşlar ;
ben bir yıllık evliyim. sürekli ağrılarım olduğ için doktora gittik. hatta yaşadığımız şehirdeki kadın doğumcuların çoğunu gezdik. 15-20 tane myom, 2 tane kistim olduğunu öğrendik. myomlardan bir tanesi sağ yumurtalığa yapışık ve ur olma sınırındaydı. tüpleri myomlar tıkadığı için de bebek sahibi olmak çok zor diye söyledi doktorlar.
ameliyatla temizleyelim dediler ama sağ yumurtalığı almak gerekecek dediler. sol yumurtalık yeter diye söylendi. ama solda da 2 tane kist var. ya geçmezse kistler diye ameliyatı kabul etmedik.4 aydır ilaç tedavisi görüyordum.klomen ve pregnyl iğnesi kullanarak hamile kaldım ve düşük yaptım.
bende bu topikte duyduğum soğan kürünü denedim.
10 gün içtim sabah akşam aç karna, ılık olarak.eğer soğan kürü yada böyle benzer bi kür yapan arkadaşlar varsa aranızda sakın bırakmayın devam edin.
kontrole gittim doktorum şaşırdı naptın sen rahim temizlenmiş dedi.
en önemlisi şu ki ben hep kürü hazırlarken dua ile hazırladım ve dua ile içtim.
Derdi veren dermanı da verecektir arkadaşlar.
Rabbim hepimizin de yüzünü güldürsün
hoşgeldin öncelikle yazdıklarını okuyunca çok sevindim inşallah tekrar ve en yakın zamanda hamile kalabilirsin birşey merak ettim dua ettim yazmışsın özellikle ne okudun öğrenebilirmiyim en yakın zamanda bebişin göbüşünde olsun inşallah canım:emir_bebek:

benımde 3 delık acıldı iki tane kasıktan 1 tanede göbekten eylülde oldum 2.500 lira odedim bi ikinciye verecek durumum yok kı maddi durumu düzeltip tüp bebek tedavısıne baslayacagız bakalım 2010 yazında Allah nasip ederse ilk ameliyatta bile kayınvalıdemlerden cok laf duydum acele ettiniz bosuna para gitti falan filan mafoldumbenmafoldumben

canım üzüldüm kayınvalidende fazla konuşmasın kendi kzı yok heralde herkesin başına gelebilir allah yardımcınız olsun inşallah olur allah bizi anlayışsız insanların diline düşürmeden versin hele benim kaynanam çocuk konusunu açamıoyor bile ki benim kolumdaki bilezikler bile onlara gitti ve düğünün parasından bir 20 lira haçlık bile vermediler hep bizden aldılar kaynanam hep biriktirdi ev yaptı kendine çocuk konusunda ağzını açsa biliyor neler diiyeceğimi ssk yok eşimin abilerinin yanında çalışıyor ya benimde yeni oldu para yok sosyal güvence yok elimdeki avucumdakiler gitti

canım benim lütfen üzülme kayınvalideyi falan boşver ben eşimle anlaşdım söylemedik haberleri yok ameliyatımdan bide laf duyacam tüp bebk hemen oluyormu zannediyorsun bir sürü para gidiyor evimiz kira iş yok ben doktoruma çok güvendim tekrar deneme şansın varmı senin kadarda para harcamadım yarısını düşün ama tüp bebk asla çok paran gideceği gibi tutmaya bilirdehihoyyyt üzülme sakınnnn rabbim istedikden sonra olur kul olrakda bizde ısrarcı olmalıyız hem nasıl açamamışlar anlamdım onların açamadığını sen nasıl açıcan biraz gerçekci olalım

ben acacagım demiyorum ki umut işte 2 kere rahim filmi çekildi laparoskopide oldum acılmadı bi umut kürleri deniyorum eşimde tüp bebek yaptırırız diyor bakalım bilmiyorum kafam cok karısık bol bol dua edip bekliyorum işte elimden baska bişey gelmiyor bi daha ameliyat olunce yine acılmadıgını düşün bu sefer bi tedavı parası çöpe gitmiş oluyor birkac yer arastırdım 5 -6 milyaar falan diyor amelıyat eden drta 4.500 e olur demişti

canım üzüldüm kayınvalidende fazla konuşmasın kendi kzı yok heralde herkesin başına gelebilir allah yardımcınız olsun inşallah olur allah bizi anlayışsız insanların diline düşürmeden versin hele benim kaynanam çocuk konusunu açamıoyor bile ki benim kolumdaki bilezikler bile onlara gitti ve düğünün parasından bir 20 lira haçlık bile vermediler hep bizden aldılar kaynanam hep biriktirdi ev yaptı kendine çocuk konusunda ağzını açsa biliyor neler diiyeceğimi ssk yok eşimin abilerinin yanında çalışıyor ya benimde yeni oldu para yok sosyal güvence yok elimdeki avucumdakiler gitti

aynen canım benim eşimde abısının yanında o verirse oluyor vermezse yok şimdi bide düğün yapıyor ikinciyi alıyor abısı

benimde kayınvalidem sorup duruyodu ilk yıllar dr a gittinmi diye moralimi bozuyodu sanki tek başıma gidince oluyo gibi neyse benim eşim pek yanaşmıyodu dr a gitmeye klasik erkeklik gururu işte ben o kadar çok gittim bir sürü testler muayeneler ve sonuçta bütün dr eşin gelsin sende birşey yok diyorlardı eşim le gittik sonunda ve sonuç sol varikosel dr %1 şansınız var dedi ameliyat dedi ve kayınvalidem şok oldu yani kendi çocukları olunca susuyorlar ama bizde anne kuzularıyız ağaç kavuğundan çıkmadık şimdi ağzını açamıyor boşverin rabbim büyük

X