Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum ben bu gün cevizleri kırıp hazırlıycam kürümü yazdığın gibi hem kırarken hem hazırlarken ya şafi diye hep dua edicem ALLAHım herkesin derdine derman kucağına meleğini nasip et PEYGAMBER EFENDİMİZE olan sevginin hatrına ne olur rabbim AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNN

amin canımmmmmm :Saruboceq:

oyyy oyyy oyyy kutumdan kırmızı çıkacak az kaldı ama işte en azından 30. günümde kutuyu açmışl oluyorum fazla beklemeden buda mükemmel bişi hayatımda ilk defa ilaçsız 30 günde adet olurum hayatımda diyorum dikkat edin kızlar

canım aslında okuduğum belli bir dua yoktu.ama bol bol salavat çektim
ayetel kürsi,ihlas,fatiha ve her fırsatta fetih suresi okudum
adetli dönemimde de bol bol salavat çekip, cevşen duasını okudum.
aslında ne okuduğun değil de nasıl okuduğun öenmli olan. sen gönülden yakarınca, Yaradan karşılıksız bırakırmı.
Dualarımız kabul olunan dualardan olsun inşallah

haklısın canım ben özellikle 6 yıldır hep ALLAHIM hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip et diye dua ettim hayırlısı olsun hepimiz için ve bol şükür edeim kevser suresini çok okurum gece uyumadan çok okurum duaları estağfurullah el aziym ve etubu ileyh (tövbe )çok çekerim tavsiye edrim herkese hepimizin duaları kabul olur inşallah

kuzucum ben bu gün cevizleri kırıp hazırlıycam kürümü yazdığın gibi hem kırarken hem hazırlarken ya şafi diye hep dua edicem ALLAHım herkesin derdine derman kucağına meleğini nasip et PEYGAMBER EFENDİMİZE olan sevginin hatrına ne olur rabbim AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNN

amin amin amin 100 bin defa amin allah kabul etsin evet kıslar herşey süper yaklaşıyoruz az kaldı azimle birbirimizden aldığımız destekle

oyyy oyyy oyyy kutumdan kırmızı çıkacak az kaldı ama işte en azından 30. günümde kutuyu açmışl oluyorum fazla beklemeden buda mükemmel bişi hayatımda ilk defa ilaçsız 30 günde adet olurum hayatımda diyorum dikkat edin kızlar

gerçekten ilaçsız ve gününde regle olman harika birşey dualarınla kürlerinle ve inancınla bunu başardın seni tebrik ederim kuzucumkaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar, kulüpte cok yeniyim. 16 aylık evliyim 4 aydır korunmuyorum fakat pko oldugum için adetlerim cok düzensiz.Rabbime dua ediyorum hayırlı ve saglıklı bi evlat nasip etsin diye. En güzel zamanı o biliyor, inşallah bu ay nasip olur. Bu arada sogankürü uyguluyorum cok inanıyortum işe yarar gibi hissediyorum. herkese sevgiler :))

ben acacagım demiyorum ki umut işte 2 kere rahim filmi çekildi laparoskopide oldum acılmadı bi umut kürleri deniyorum eşimde tüp bebek yaptırırız diyor bakalım bilmiyorum kafam cok karısık bol bol dua edip bekliyorum işte elimden baska bişey gelmiyor bi daha ameliyat olunce yine acılmadıgını düşün bu sefer bi tedavı parası çöpe gitmiş oluyor birkac yer arastırdım 5 -6 milyaar falan diyor amelıyat eden drta 4.500 e olur demişti

canım açıkca yazıyım ben kirada oturuyorum doktora bahsetdim annem bakıyor bize dotor 900 tl. ameliyat oldum doğru umut dünyası ama senin bu doktora güvenmiyorum nedense

cnm çok sevindim ilaçsız adet oluyon artık duaların ve innancınla en kısa zamanda bebişine kavuşursun hep böyle devam et ALLAH BÜYÜK SİTRES YOK CNM ÖPTÜM:içelim:

canım üzüldüm kayınvalidende fazla konuşmasın kendi kzı yok heralde herkesin başına gelebilir allah yardımcınız olsun inşallah olur allah bizi anlayışsız insanların diline düşürmeden versin hele benim kaynanam çocuk konusunu açamıoyor bile ki benim kolumdaki bilezikler bile onlara gitti ve düğünün parasından bir 20 lira haçlık bile vermediler hep bizden aldılar kaynanam hep biriktirdi ev yaptı kendine çocuk konusunda ağzını açsa biliyor neler diiyeceğimi ssk yok eşimin abilerinin yanında çalışıyor ya benimde yeni oldu para yok sosyal güvence yok elimdeki avucumdakiler gitti
abla be aynı bende senin durmundayım biliyomusun ama ben deliyimdir eşimde uyanık olunca alamadılar bileziklerimii :)

Kıslar yemeĞe Çıkmam lazım ben gelınce sıze nasıl yetıŞebıleceĞım bılmıyoırum

ay abla çok sevindim gerçi sevinsemmi üzülsemmi bilemedim ama neyse :):) en azından adetlerin düzene giriyo e elkide pco gidiyo he ne dersinh inş öle olur.

ya kızlar kalabalık olduk çok seviniyorum ama bu kadar dertli insan olmasınada üzülüyorum ama iyiki geldiniz opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

ayçacım sen en iyisini yapıyorsun arkadaş dr un açamadığını sen nasıl açacaksın diyor ama sen beklerken elinden geleni yap dr un yapamadığını allah yapabilir canım allah bir an önce mucizene kavuştursun seni

hayatım beni yanlış anlamayın tabiki boş durmayıp kürleri yapıcakdır. fakat iltihap dediğin neki hemen tüp bebek KUZUNZAZCIM ne zor aşamalardan geçicek AYÇA biliyormuzun tutmayacak ondan sonra tümden hevesini kaybedicek doktorlara bakarsan da hemen tüp bebk asla dene bana sorarsan açılırrrrr eminim doktorundan hatda cd yi iste nasıl açılamadı deeee mücadele verturkbayragi

iyiym canım.. benim günüm hep geçik zaten 6 aydır adet olamadım farlutal aldım 21 inde bitti.. bakalım böğürtlen kökü suyunuda içiyorum hiç aksatmadan bi adet olsam

6 ay mı ya buna nasıl dayandın inşallah bugün gelir güzelim inşallah yakındada bebişin göbüşüne gelir dualarım hepinizle canım

ya kızlar kalabalık olduk çok seviniyorum ama bu kadar dertli insan olmasınada üzülüyorum ama iyiki geldiniz opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

canlarım bende geldim :)) sadece ben varım sanıyodum burayı keşfetmeden önce, nasip işte burayı gördüm ve gerçekten içime su serpildi ya. Zaten son zamanlarda içimde hep bişey az kaldı diyodu bide sizlerle karşılaşınca tamam işte dogru yerdeyim dedim ya opuyorumnanaktan

canım açıkca yazıyım ben kirada oturuyorum doktora bahsetdim annem bakıyor bize dotor 900 tl. ameliyat oldum doğru umut dünyası ama senin bu doktora güvenmiyorum nedense

cok iyyi dediler 2 kişi gitmiş amelıyat olmus cok memnun kaldıklarını söylediler balıkesırde amelıyat olacagım bi hastane yok git gel pahalıya patlıyor dogrusu doktora 2000 lira hastaneye 300 verdim yol parası falan 2500 buldu neden güvenmedıgını merak ettım

X