Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyim çok şükür adet öncesi olcam mı olmıcam mı stresi yaşıyorum sadece :)

ya kızlar ben farlutal kullandım ya adet olmak için 21. de bitti ilşaç ama hala olmadım. ya ilacın yan etkisimidir bilmem sağ tarafım hep çok ağrıyo yani belim ama adet olmuyorum akıntımda var sizce neden olmuyorum yaa.. kasıklarıma bi ağrı giriyo hadiyorum tamam bu sefer olcam yok geri gidiyo ağrı yok olmuyorum .

kıslar işyerinde hep müsaitim allah izin verdiği sürece topiğe girme şansım çok evdede bilgisayarım mevcut allahın izniyle hep burda olurum

ALLAHIM senden razı olsun bizlere umut olucaksın işallah BENİM SORUNUM ŞU TÜPLERİM TIKALIYDI LAPAROSKOPİ OLDUM ÇOK ŞÜKÜR AÇILDI 4 AY SÜRE VERİLDİ HAMİLELİK İÇİN 2.AYA GİRDİM HENÜZ BİR ŞEY YOK YUMURTLAMAM ADETİN 12 GÜNÜ OLUYOR ÇATLAMASIDA 5 YADA 6 GÜN SONRA HERALDE NELER YAPICAM BİLEMİYORUM YARDIMCI OLURSNIZ SEVİNİRİM ŞİMDİLİK BEBK ASPİRİNİ VEFOBLİBOL KULLANIYORUM HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM :uhm:

ALLAHIM senden razı olsun bizlere umut olucaksın işallah BENİM SORUNUM ŞU TÜPLERİM TIKALIYDI LAPAROSKOPİ OLDUM ÇOK ŞÜKÜR AÇILDI 4 AY SÜRE VERİLDİ HAMİLELİK İÇİN 2.AYA GİRDİM HENÜZ BİR ŞEY YOK YUMURTLAMAM ADETİN 12 GÜNÜ OLUYOR ÇATLAMASIDA 5 YADA 6 GÜN SONRA HERALDE NELER YAPICAM BİLEMİYORUM YARDIMCI OLURSNIZ SEVİNİRİM ŞİMDİLİK BEBK ASPİRİNİ VEFOBLİBOL KULLANIYORUM HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM :uhm:

hoşgeldin tüplerinin acıldıgına sevindim benımde tıkalı lap.oldum ama acılmadı malesef umarım en kısa zamanda bebişine kavusursun

günaydın kızlar ben adet oldum:gitme:
malesef pazar sabahı kalktığımda olmuştum. yine 25 inde oldum tam 30 günde bir oldu.
aslında çatlatma iğnesinden sonra 14- 15 . günde adet beklenir yazıyor her yerde
ben 18. gün olunca cok ümitlenmiştim.hayırlısı dr a devam etmeyi düşünmüyorum.
bi süre ara vericem yeni yıldada maddi durumu biraz daha düzeltip aşılama yaptırmayı düşünüyorum.

sizin fikriniz nedir??
dr a gidip gelmekde acayip stres yapıyor. eşimin değerleride iyi çıktı yumurtlama da gerçekleşiyor neden olmuyor diye sormaktan kendimi alamıyorum. çok ümitlendiğim için stres yapıyorum doğal olarak allahtan hayırlısı bu klomen ve çatlatma iğnesinde 3. ayım ama kullanmayı düşünmüyorum. acayip moralim bozuk.

canım öncelikle geçmiş olsun yumurtlama gerçekleşiyor ve eşinin de spermleri normalse bir rahim filmi çektirmen gerekebilir tüplerindede sorun yoksa o zaman yine neden olmuyor dediğinde rabbim istemedi diye düşünebilirsin herşey allahtan stres yapma bu arada aşılama ya geçiş aşamasında beklerken stresten uzak kendiliğindende olabilir inşallahta öyle olur bende bugün dr la konuşucam bende geçen ayın 26 sında oldum bugünde 26 sı ama gelen giden yok bakalım adet olunca hemen dr a gidicem inşallah

canım öncelikle geçmiş olsun yumurtlama gerçekleşiyor ve eşinin de spermleri normalse bir rahim filmi çektirmen gerekebilir tüplerindede sorun yoksa o zaman yine neden olmuyor dediğinde rabbim istemedi diye düşünebilirsin herşey allahtan stres yapma bu arada aşılama ya geçiş aşamasında beklerken stresten uzak kendiliğindende olabilir inşallahta öyle olur bende bugün dr la konuşucam bende geçen ayın 26 sında oldum bugünde 26 sı ama gelen giden yok bakalım adet olunca hemen dr a gidicem inşallah

hoş geldin kuzunazcım nasılsın bakayım

kızlar günaydın nasılsınız bubuş canım çok üzüldüm ama hayırlısı herşeyin unutma hergün yeni bir umut yakında inşallah alırsın bebeğini kucağına ne olur daha fazla yıpratma kendini

canım ne demek alalh hepimizden razı olsun benim topiği açmam daki asıl amaç şuydu bende adet oldukça hayal kırıklığına uğrayıp yeniden ümitlenmeye başlıyordum tek dayanağım sığınağımda rabbimdi bu yüzden her ay yıkılan arkadaşlarla briibirimize destek olalım dualar edelim dedim ve o ara böğürtlen kökünün faydasını görüncede bunuda paylaşmak istedim ve arkadaşlarımdanda çok şey öğreniyorum ve çok güzel destek görüyorum adet olduğun ay bu ayda olmadı deyip hayal kırıklığına uğradığında bu sölediklerimi düşünemediğimde bana arkadaşlarım hatırlatır allaha sığın der kim olursa olsun birbirimizi böyle teselli ederiz sana gelince canım tüplerinin açılmasına çok sevindim dr larda 4 ay vermiş inşallah bu süre içinde olur ben kür olarak böğürtlen kökü kullanıyorum bu rahmi kuvvetlendiriyor yumurta çatlatıyor hatat tıkanıklıklarada iyi geliyor dedi tv deki hoca benim yazılarımı okumuşsundur canım ilk sayfada detaylı olarak var böğürtlen kökünden ne gibi fayda gördüğümü yazdım istersen kaliteli yumurtlamak için polenbalarısütü karışımı yiyebilirsin akşamları sabahlarıda baltarçın çörekotu karışımı yiyebilirsin bunları gıda takviyesi olarak düşün ki çok faydası olabilir herşeyde önce şu 4 ayın stresine girme her şey rabbim istediğinde olur birde sen stres yapıp hormonlarını bozma canım tüplerin açılmışken başka sorunlar çıkmasın sana sen rahat ol ve inan canım olurmu vallahi herkesi çok düşünüyüyorum çok iyi anlıyorum aynı şeyleri ben de yaşıyorum çünki çok özledik artık meleklerimizi kokusuna hasretiz bu yüzden sabırsızız ama asıl mükafatı sabredersek alırız değilmi bu arada alttan tamponla hakiki zeytinyağı ve adaçayı yapı uygulayabilirsin buda içini temizler böğürtlen köküde temizler canım dualarımız seninle bu arada en önemli ilacını unutma yani dua etmeyi

hoş geldin kuzunazcım nasılsın bakayım

canım benim günaydın aslında moral olarak pek iyi sayılmam da anlatılacak gibi bişide değil aslında canım sıkkın ya gerçi zaman zaman topiklerde arkadaşlara anlatmışımdır hep aynı sorunu yaşadığım için eşim yine işte sinir oluyorum bıktım artık

günaydınnnn kızlar nasılsınız??
adetime 5 gün kaldı ama ben haftasonu dayanamayıp test yaptım tabi ki negatif çıktı :KK43:((
şimdide haftasonu topikte sizin yazdıklarınıı benim kaçırdıklarımı okuyorum :)

canım günaydın kolay gelsin sana adetine 5 gün var ve test yaptın çıkmadı bu çok normal bana hastanede dr dedi 10 haftalık gebede testin negatif çıktığını gördüm dedi sen adetini bekle canım az kaldı ya kavuşacağız merak etmeyin allahım ne olur duy bizi görüyorsun heveslerimizi ne kadar istediğimizi görüyorsun sen yardım et senağlamasenağlama

ya kızlar ben farlutal kullandım ya adet olmak için 21. de bitti ilşaç ama hala olmadım. ya ilacın yan etkisimidir bilmem sağ tarafım hep çok ağrıyo yani belim ama adet olmuyorum akıntımda var sizce neden olmuyorum yaa.. kasıklarıma bi ağrı giriyo hadiyorum tamam bu sefer olcam yok geri gidiyo ağrı yok olmuyorum .

canım 21 i,nde bitti demişsin bugün 5 gün olmuş sen 10 günü doldurmayı bekle 10 günü geçerde olmazsan ki genelde olur ağrılar da bundan dır gelecektir ama olmazsa ya hamilesin yada başka bir sorun var demektir sen 5 gün daha bekle canım tammamı telaş yapma ağrı kesici filan içme

canım ne demek alalh hepimizden razı olsun benim topiği açmam daki asıl amaç şuydu bende adet oldukça hayal kırıklığına uğrayıp yeniden ümitlenmeye başlıyordum tek dayanağım sığınağımda rabbimdi bu yüzden her ay yıkılan arkadaşlarla briibirimize destek olalım dualar edelim dedim ve o ara böğürtlen kökünün faydasını görüncede bunuda paylaşmak istedim ve arkadaşlarımdanda çok şey öğreniyorum ve çok güzel destek görüyorum adet olduğun ay bu ayda olmadı deyip hayal kırıklığına uğradığında bu sölediklerimi düşünemediğimde bana arkadaşlarım hatırlatır allaha sığın der kim olursa olsun birbirimizi böyle teselli ederiz sana gelince canım tüplerinin açılmasına çok sevindim dr larda 4 ay vermiş inşallah bu süre içinde olur ben kür olarak böğürtlen kökü kullanıyorum bu rahmi kuvvetlendiriyor yumurta çatlatıyor hatat tıkanıklıklarada iyi geliyor dedi tv deki hoca benim yazılarımı okumuşsundur canım ilk sayfada detaylı olarak var böğürtlen kökünden ne gibi fayda gördüğümü yazdım istersen kaliteli yumurtlamak için polenbalarısütü karışımı yiyebilirsin akşamları sabahlarıda baltarçın çörekotu karışımı yiyebilirsin bunları gıda takviyesi olarak düşün ki çok faydası olabilir herşeyde önce şu 4 ayın stresine girme her şey rabbim istediğinde olur birde sen stres yapıp hormonlarını bozma canım tüplerin açılmışken başka sorunlar çıkmasın sana sen rahat ol ve inan canım olurmu vallahi herkesi çok düşünüyüyorum çok iyi anlıyorum aynı şeyleri ben de yaşıyorum çünki çok özledik artık meleklerimizi kokusuna hasretiz bu yüzden sabırsızız ama asıl mükafatı sabredersek alırız değilmi bu arada alttan tamponla hakiki zeytinyağı ve adaçayı yapı uygulayabilirsin buda içini temizler böğürtlen köküde temizler canım dualarımız seninle bu arada en önemli ilacını unutma yani dua etmeyi

çok teşekkür ederim böğürtlen kökünü deniyeceğim bu arada inciri de denesemmi haşlamak şartmı direk yesem acaba yumurtlamaya faydası olurmu

sağol canım ALLAH RAZI OLSUN seninki neden açılmadı peki şimdi ne yapıyorsunnn

benımkı iltihaptan dolayı tamamen tıkalıymıs cok ugrastılar ama acılmadı suan maydanoz ve süt buharına oturuyorum adacayı yagı kullanıyorum tampona döküp yatarken koyuyorum sabaha kadar duruyor bide böğürtlen kökü içtim gecen ay bu ayda brokolı kürü içiyorum ben ibrahim saracogluna mail attım tüplerim tıkalı diye oda bana brokoli kürünü önerdi

cnm hakında hayırlısı olur inşallah bak benimde herşey normal eşiminde şimdi kürleri deniyoruz olmasa ben hastaneye gidip ne gerekse yaptıracam olmuyo felandeme sitres yapma kendine hep bu sitresler maf ediyo bizi allah hayırlısını versin rabbimin bize sınavıdır belki buda cnm üzülmea.s.

işte dr a gidip gelmek ilaç iç ilaç bitti yok takibe gir hadi yumurta gelişti iğne yaptır sonra çalışmalar sonra bekle bekle bekle acaba oldumu oldumu adet günün gelsin kasıkalrın ağrır hamilemiyim yoksa hastamı olcam derken çat diye bi bakıyosun hastasın.yeni ay yeni umutlar bunların hepsi çok stresli bi süreç buda beni mahvetti.ne yapacağımı da bilmiyorum.

allahtan hayırlısı canımcım adet olmana üzüldüm henüz vakti gelmemiş demekki madem tedaviye ara vermek istiyorsun kürlere agırlık ver o zaman böğürtlen kökü iç rahmi temizliyor gerçekten bende içtim bu ay kuzunazın dediği gibi parca parca oldu adetim hiç öyle olmamıstı daha önce yumurta catlatmak için incir ve havuc kürü var tüplerimin tıkalı oldugunu öğrenmeden onu yaptım sonra dr gittim çatladıgını ogrendim dene bunları istersen

ben zaten klomeni almazken bal+tarçın+çörekotu yiyorum.eşim sürekli keçiboynuzu pekmezi yiyor. fındık fıstık vs. akla ne gelirse bu ay yine btç na başlıycam sonrada incir yapıyım diyorum. hayırlısı inşallah.

kızlar günaydın nasılsınız bubuş canım çok üzüldüm ama hayırlısı herşeyin unutma hergün yeni bir umut yakında inşallah alırsın bebeğini kucağına ne olur daha fazla yıpratma kendini

inşallah cnm hepimiz sırayla alırız bebekleri ama nasıl bi türlü olmuyor artık kısmet deyip bekliycez. ben artık biraz ara vermeyi düşünüyorum.

:1hug:

çok teşekkür ederim böğürtlen kökünü deniyeceğim bu arada inciri de denesemmi haşlamak şartmı direk yesem acaba yumurtlamaya faydası olurmu

canım ye sen incir ye aktarlarda arısütübal polen karışımı satılıyor en fazzzzzzzzla 20 lira küçükkavanoz akşamları 1 er kaşık yesen 1 ay yeter birde çörekotunu ezip bal ve tarçınla karıştırıp ye canım destek olsun kaliteli yumurtla ama dikkat et ikizin olabilir :roflol:

benımkı iltihaptan dolayı tamamen tıkalıymıs cok ugrastılar ama acılmadı suan maydanoz ve süt buharına oturuyorum adacayı yagı kullanıyorum tampona döküp yatarken koyuyorum sabaha kadar duruyor bide böğürtlen kökü içtim gecen ay bu ayda brokolı kürü içiyorum ben ibrahim saracogluna mail attım tüplerim tıkalı diye oda bana brokoli kürünü önerdi

canım aynı sorun benimkide iltihapdan tıkalıydı sol taraf açıldı sağ taraf açarken parçaladılar hangi hastanede oldun hoca önemliii biraz iltihabın akması zor gibi çok geçmiş olsun üzüldüm ama hoca önemli benimkide tamamen tıklaıydııııı cd sini bile verdiler izledimmmm

rahim filmi çekildi cnm klomene başlamadan önce eğer tıkalı olursa boş boşuna ilaç yüklemeyelim dedi dr tüplerimde açık çıktı seninde dediğin gibi vakti gelmedi henüz.
cnm inşallah sizlerden iyi haberler alırımda moralim yerine gelir biraz.
bu ara yazacak pek bişeyim olmaz yinede takip ederim sizi yeni adet tarihim 25 kasım olarak listeye ekleyebilirsin cnm.
hepinizi çok seviyorum. allah dualarımızı bir an evvel kabul eder inşallah.kendinize iyi bakın.a.s.

X