Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben acacagım demiyorum ki umut işte 2 kere rahim filmi çekildi laparoskopide oldum acılmadı bi umut kürleri deniyorum eşimde tüp bebek yaptırırız diyor bakalım bilmiyorum kafam cok karısık bol bol dua edip bekliyorum işte elimden baska bişey gelmiyor bi daha ameliyat olunce yine acılmadıgını düşün bu sefer bi tedavı parası çöpe gitmiş oluyor birkac yer arastırdım 5 -6 milyaar falan diyor amelıyat eden drta 4.500 e olur demişti

ayçacım sen en iyisini yapıyorsun arkadaş dr un açamadığını sen nasıl açacaksın diyor ama sen beklerken elinden geleni yap dr un yapamadığını allah yapabilir canım allah bir an önce mucizene kavuştursun seni

canım bende operanın orda oturuyorum ama iş yeri vişnelikte. senin gittiğin doktor kim.

aaa bize yakın işyerin belki bi gün karşılaşırız ben yeni başladım dr a bilirsin nezih erdöl dr un soyadı bile umut verici ben ona 2 sene önce kendim hiç gitmediğim halde arkadaşımı yolladım ve 20 gün sonra tüp bebekle hamileydi şimdi 1 yaşında oğlu var ben şaşkın 2 sonra başladım ama şimdi bende pko var ve tiroit çıktı bir süre bu tiroit için gidemiyorum bakalım hayırlısı senin dr un kim canım

benimde kayınvalidem sorup duruyodu ilk yıllar dr a gittinmi diye moralimi bozuyodu sanki tek başıma gidince oluyo gibi neyse benim eşim pek yanaşmıyodu dr a gitmeye klasik erkeklik gururu işte ben o kadar çok gittim bir sürü testler muayeneler ve sonuçta bütün dr eşin gelsin sende birşey yok diyorlardı eşim le gittik sonunda ve sonuç sol varikosel dr %1 şansınız var dedi ameliyat dedi ve kayınvalidem şok oldu yani kendi çocukları olunca susuyorlar ama bizde anne kuzularıyız ağaç kavuğundan çıkmadık şimdi ağzını açamıyor boşverin rabbim büyük

o evlatsa sende evlatsın canım yaa, kendi çocuklarında olunca bişey demezler tabii. canım hayırlısını versin yüce rabbim.
şimdi nolcak, eşin ameliyat mı oalcak?

aaa bize yakın işyerin belki bi gün karşılaşırız ben yeni başladım dr a bilirsin nezih erdöl dr un soyadı bile umut verici ben ona 2 sene önce kendim hiç gitmediğim halde arkadaşımı yolladım ve 20 gün sonra tüp bebekle hamileydi şimdi 1 yaşında oğlu var ben şaşkın 2 sonra başladım ama şimdi bende pko var ve tiroit çıktı bir süre bu tiroit için gidemiyorum bakalım hayırlısı senin dr un kim canım

canım benim doktorum ilk gebeliğimde rabia karagözdü. 2. gebeliğimde abdurrahman akçaydı. ben abdurrahman beyden çok memnundum,ama 2. erken doğumda eşim abdurrahman beye göndermedi. şimdi doktorum remzi süllü. remzi beyde devlet hastanesinin doktoru.bende de pco var buay da reglim gelmedi geçikti. test yaptım ama negatif çıktı.

canım şimdiden başla yemeye uygun gördüğün ölçülerde karıştır yani bir kase bala 1 yemek kaşığı çörek otu ama çekilmiş olursa iyi olur ve tarçın da 1 kaşık koyup her sabah 1 er kaşık ye akşamlarıda balpolen karışımı ye 1 er tatlı kaşığı ama kaşığın plastik yada tahta olmalı böyle canım yani şifa olur inşallah ve her yediğinde rabbimize ya şafi sen şifa ver diye dua et olurmu ki ediyoırsundur da zaten

KUZUNAZCIM senin bu ballı tarif bir nevi mesir macununa benziyor dimi

ayçacım sen en iyisini yapıyorsun arkadaş dr un açamadığını sen nasıl açacaksın diyor ama sen beklerken elinden geleni yap dr un yapamadığını allah yapabilir canım allah bir an önce mucizene kavuştursun seni

öyle tabi boş boş bekleyecegıme elimden geleni yapıyorum işte
Allah hepimizi kavustursun canım isteyen herkese nasıp etsın kıymet bilmeyenlere degıl bizim gibi kıymet bılecek olanlara nasip etsın yarabbim :Saruboceq:

o evlatsa sende evlatsın canım yaa, kendi çocuklarında olunca bişey demezler tabii. canım hayırlısını versin yüce rabbim.
şimdi nolcak, eşin ameliyat mı oalcak?

yok canım 2005 te oldu ameliyatı ama 1 sene falan sürdü iyileşme süreci dr başkalarına ameliyat sonrası ilaç veriyomuş eşime vermedi bilemiyorum geçen ay ankarada bi tüp bebek merkezine ön muayeneye gittik orda sperm testi yapıldı bize iyi dediler ama sonuçları vermediler elimize nezih beye tekrar gittiğimizde büyük ihtimalle tekrar istiycek özel goğuş hastanesine gidicez bakalım

aymesçim imzan güzelmiş ben hamiş kalınca yapıcam

sağol canım hafta sonu canım sıkıldı bende öyle bi kaç tane takvim yaptım en son buda kaldım inşallah tez zamanda sende hamilelik takvimini yaparsın tabi cümlemizde:Saruboceq:

canım benim doktorum ilk gebeliğimde rabia karagözdü. 2. gebeliğimde abdurrahman akçaydı. ben abdurrahman beyden çok memnundum,ama 2. erken doğumda eşim abdurrahman beye göndermedi. şimdi doktorum remzi süllü. remzi beyde devlet hastanesinin doktoru.bende de pco var buay da reglim gelmedi geçikti. test yaptım ama negatif çıktı.

ben remzi beyi duydum ama çocuk deyince ilk nezih bey akla geliyor diye ona gitmeye başladım bide eğer rabbim nasip ederse bebişimi doğumumuda özel doğuşta yapmak istiyorum hastaneleri gördüm duydum borç harç ne olursa olsun bir kere oluyo birazda ondan nezih beyi tercih ettim canım remzi beyide yeilerde duydum iyi diye inşallah sanada yakında sağlıklı hayırlı bir evlat nasip der rabbim canım

sabah işyerine geldiğimde girdim hemen koşa koşa topiğe kimse gelmeden daha rahat bakıyorum çünkü bi kaç saat giremedim maşallah coşmuşsunuz yetişemedim hızınıza anca okumayı bitirdim şimdi gidip yine işlerime bakmalıyım çok kalamıyorum ne yazıkki :çok üzgünüm:

meraba arkadaşlar ;
ben bir yıllık evliyim. sürekli ağrılarım olduğ için doktora gittik. hatta yaşadığımız şehirdeki kadın doğumcuların çoğunu gezdik. 15-20 tane myom, 2 tane kistim olduğunu öğrendik. myomlardan bir tanesi sağ yumurtalığa yapışık ve ur olma sınırındaydı. tüpleri myomlar tıkadığı için de bebek sahibi olmak çok zor diye söyledi doktorlar.
ameliyatla temizleyelim dediler ama sağ yumurtalığı almak gerekecek dediler. sol yumurtalık yeter diye söylendi. ama solda da 2 tane kist var. ya geçmezse kistler diye ameliyatı kabul etmedik.4 aydır ilaç tedavisi görüyordum.klomen ve pregnyl iğnesi kullanarak hamile kaldım ve düşük yaptım.
bende bu topikte duyduğum soğan kürünü denedim.
10 gün içtim sabah akşam aç karna, ılık olarak.eğer soğan kürü yada böyle benzer bi kür yapan arkadaşlar varsa aranızda sakın bırakmayın devam edin.
kontrole gittim doktorum şaşırdı naptın sen rahim temizlenmiş dedi.
en önemlisi şu ki ben hep kürü hazırlarken dua ile hazırladım ve dua ile içtim.
Derdi veren dermanı da verecektir arkadaşlar.
Rabbim hepimizin de yüzünü güldürsün

CANIM BENİM çok güzel bir haber ve ümit kaynağı bu bize çok sağol allah bir an evvel hamile kalmayıda nasip etsin bende sen baştan anlatırken hemen soğanı öneriyim dedim ama sen yapmışsın bile çok güzel alkisalkisalkis

meraba arkadaşlar ;
ben bir yıllık evliyim. sürekli ağrılarım olduğ için doktora gittik. hatta yaşadığımız şehirdeki kadın doğumcuların çoğunu gezdik. 15-20 tane myom, 2 tane kistim olduğunu öğrendik. myomlardan bir tanesi sağ yumurtalığa yapışık ve ur olma sınırındaydı. tüpleri myomlar tıkadığı için de bebek sahibi olmak çok zor diye söyledi doktorlar.
ameliyatla temizleyelim dediler ama sağ yumurtalığı almak gerekecek dediler. sol yumurtalık yeter diye söylendi. ama solda da 2 tane kist var. ya geçmezse kistler diye ameliyatı kabul etmedik.4 aydır ilaç tedavisi görüyordum.klomen ve pregnyl iğnesi kullanarak hamile kaldım ve düşük yaptım.
bende bu topikte duyduğum soğan kürünü denedim.
10 gün içtim sabah akşam aç karna, ılık olarak.eğer soğan kürü yada böyle benzer bi kür yapan arkadaşlar varsa aranızda sakın bırakmayın devam edin.
kontrole gittim doktorum şaşırdı naptın sen rahim temizlenmiş dedi.
en önemlisi şu ki ben hep kürü hazırlarken dua ile hazırladım ve dua ile içtim.
Derdi veren dermanı da verecektir arkadaşlar.
Rabbim hepimizin de yüzünü güldürsün

inşallah Rabbim tez zamanda hamile kalmayıda nasip eder arkadaşım Allah hepimizin yardımcısı olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın

SUMEYRAT sen cevap yazmıycaksın o yüzden iyi olduğunu umut ediyorum eğer bebişin yoksa rabbim sanada nasip etsin en yakın zamanda inşallah canım

CANIM BENİM çok güzel bir haber ve ümit kaynağı bu bize çok sağol allah bir an evvel hamile kalmayıda nasip etsin bende sen baştan anlatırken hemen soğanı öneriyim dedim ama sen yapmışsın bile çok güzel alkisalkisalkis

amin canımmmmm Rabbim bizleri evlat hasretiyle imtihan etmesin :Saruboceq:

sabah işyerine geldiğimde girdim hemen koşa koşa topiğe kimse gelmeden daha rahat bakıyorum çünkü bi kaç saat giremedim maşallah coşmuşsunuz yetişemedim hızınıza anca okumayı bitirdim şimdi gidip yine işlerime bakmalıyım çok kalamıyorum ne yazıkki :çok üzgünüm:

bende bir yandan fatura işliyorum yetişemiyorum canım allah bereket versin inşallah hamişlerimizde böyle arta bu arada bende adet oldum olacam öyle ağrı ve hisler var

hoşgeldin öncelikle yazdıklarını okuyunca çok sevindim inşallah tekrar ve en yakın zamanda hamile kalabilirsin birşey merak ettim dua ettim yazmışsın özellikle ne okudun öğrenebilirmiyim en yakın zamanda bebişin göbüşünde olsun inşallah canım:emir_bebek:

canım aslında okuduğum belli bir dua yoktu.ama bol bol salavat çektim
ayetel kürsi,ihlas,fatiha ve her fırsatta fetih suresi okudum
adetli dönemimde de bol bol salavat çekip, cevşen duasını okudum.
aslında ne okuduğun değil de nasıl okuduğun öenmli olan. sen gönülden yakarınca, Yaradan karşılıksız bırakırmı.
Dualarımız kabul olunan dualardan olsun inşallah

kuzucum ben bu gün cevizleri kırıp hazırlıycam kürümü yazdığın gibi hem kırarken hem hazırlarken ya şafi diye hep dua edicem ALLAHım herkesin derdine derman kucağına meleğini nasip et PEYGAMBER EFENDıMıZE olan sevginin hatrına ne olur rabbim AMııııııııııııNNNNNNNNNNNNN

X