Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

maşşallah amma hamilemiz var şu sıralar
rabbim herkese yaşatsın inşallahh

tiryak ne iyi etmişsin canım kolye işine girmekle
benimde bişiler yapmam lazım ama ne:)))

nazım çok haklısın canım
bende ne kadar girsemde zevk alamıyorum
ama burda kimse olmadığı için mecburum:))

Son düzenleme:
ya nazım merak edıoruz o yuzden hıc haber vermeyenlerde var o yuzden bubus dun acıktı mayıs ayı topıgıne takılıor yoksa tabıkı hepınızın ıı olmasını hepımız ısterız sen ne yapıosun nasıl l gıdıor:)

nusret allh hepımızın yardımcısı olsun ınşşşşşşş

merhabalar kıslar tiryakcığım düşünmemene sevindim inşallah bebeğin gelir bu sebeple biliyorsun bir çok kişi rahatlayınca geldi bebişi inşallah bu durum seninde sebebin olur rabbim nasip eder inşallah nusret1978 canım tüp bebeğin tutmadımı? ya valla çok üzüldüm maddi manevi kayıp bu tüp bebek olayıda tutmayınca allah yardımcın olsun inşallah kendiliğinden nasip ederde rabbim telafisi olur yaşadıklarının... kızlar bende 500 yasin okutuyorum şu ana kadar 21 tane topadım desteklerinizi bekliyorum :)) herkese 1 yasin ona göre okumak isteyen olursa bana söylermisiniz...

sağol allah razı olsun
Allah izin verirse bende bir tane okuyacağım sana
benide ekle

kuzum benım bnde okurum 1 tane sana...
ama gercek adını sölersen daha ıı olur nıyetınlen brlıkte bebk ıcın demi?

kuzucum bana da 3 tane yaz birini kendşm okurum bir teyzem bide anneme veririm inşlhh allah kabul etsin canım

meraba kızlar nasılsınız kimler hamile kimler tedavi oluyor ???
bende haftaya memlekete gidiyorum kızımla ilk defa yolculuk yapıcaz

kızlar slmm ben geldimm.
bu aralar gece gündüz ayakta olduğumdan (çocuğun gaz problemi var) nete bile girmeye vaktim olmuyo,girdiğim zaman da gazla ilgili şeylere bakıp çıkıyorum.
son durumlar nedir kızlarr?hamiş haberi var mı?kimler tedavide?
kuzucum bana da 3 yasin yaz 1 tane ben 1 tane ablam 1 tane de annem okur.
Ayşecim maşallah ana kız gezmelere gidiyosunuz artık darısı başımıza inşş.
öptüm canlarım hepinizi.

KUZUMMMMMM bana yaz yasin 1 bana 1 anneme öptüm seni rabbim emeklerinizin karşılığını biran önce versin inşşşşşş

allah sendende bin kere razı olsun rabbim daha fazla bekletmesin inşallah benimde dualarım hep sizlerle

kuzunaz arkadaşım allahın izni ile 1 yasini şerif okudum allah kabul eder inşallah.allah dileklerimizi kabul eder tez den bize hazinesinden bebeklerimizi verir.

alpy tatlı kız nazım esra nusret hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah sizlerinde muradını versin en kısa zamanda inşallah..

iyi akşamlar bir konuda kafamız çok karışık eşimde sperm ve hareket sayısı az çakşır kökünü duymuştum bu gün aktara sorduk bize macun önerdiler vitamin ilacı vs fiyatı 750 tl alıp almama tereddüte düştük açıkcası çok pahalı acaba sadece çakşır otunu alıp çayını yapsak yeterli olurmu birde keçi boynozu kürünü yapıyoruz...

Son düzenleme:
mehaba arkadaşlar bnde pko var glucophage kullanıyorum dün çatlama iğnesi oldum bu gece saat 12 de ilişki verdi bnm durumumda olan varsa bni aydınlatabilirmi

.................................................

Son düzenleme:

sperm sayısını sureklı bır sekılde yukseltecek bır kur yada ılac yk canım benım esım aktar
bzdede sperm sorunu var o kadar yedırdık ıcırdık sonuc negatıf malesef....tup bebek asamasındayım.kecıboynuzu vede caksır suyunu ıcır fazla para dokme derım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…