Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar hepinizin mübarek cuma günü hayırlı olsun rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlı can sağlığı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bu aralar pek gelemiyorum bi bakıp çıkabiliyorum malum gelen giden temizlik bide kpss ye hazırlanıyorum hepiniz rabbime emanet olun

YAVRUCEYLANIM nerelerdesin sevgili dünürüm

kızlar hepinizin mübarek cuma günü hayırlı olsun rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlı can sağlığı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bu aralar pek gelemiyorum bi bakıp çıkabiliyorum malum gelen giden temizlik bide kpss ye hazırlanıyorum hepiniz rabbime emanet olun

YAVRUCEYLANIM nerelerdesin sevgili dünürüm

amın canmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

slm kızlar
giremiyorum eskisi gibi
ben 10 köydeyim kızlar
haber veriyim dedim
hepinizi çok özledim canlarım

AYŞEEEE ALPYYYY kızlar size sorularım var yaaa girerseniz bi cvplayın lütfen hastane çantasına neler koydunuz bi çok topik var böyle ama hep gereksiz şeyler koymuşlar ilk doğduğunda neler kullandınız kıyafet olarak sonra ne kullanıyosunuz 0 3 aylık kıyafetleri ne kadar giydi bebişler

AYŞEEEE ALPYYYY kızlar size sorularım var yaaa girerseniz bi cvplayın lütfen hastane çantasına neler koydunuz bi çok topik var böyle ama hep gereksiz şeyler koymuşlar ilk doğduğunda neler kullandınız kıyafet olarak sonra ne kullanıyosunuz 0 3 aylık kıyafetleri ne kadar giydi bebişler

tatlışım nasılsınnnnn

hılalım cok zoledık senı

çoook şükür iyiyim bitanem yuvarlanıp gidiyoz işte :)))top gibi olduk biraz:90: sen nasılsın iyiymisin canım bebiş çalışmalarına devam demi yılmak yok:KK74:

calısma yapacak spermmız yokkkı kız :)
bayramda kocıs gec gelıor hıc yapmadık bu ay
zaten adet oluncada kontrole gıdıcegım tekrardan
kız sanada az kaldı demı doguma
tatlıkız kuzenımden bıldıgım kadrıylan abartıya gerek yk valız ıcn
3 tane hastane cıkıs takımı bebek bezı senın ıcın hasta bezı
bıberon....agız bezı...sana esfoman takımı 2 tane..battanıye beebege..tulbentbu kadar..
ay ben tesadufen okudum kadının tekı öle bır abartmıskı anlatamam
10 tane zıbın takımı yazmıs :)
bnde dayanamadım kız tatılemı gıdıorsunuz yazdım :):KK43:):):92:

calısma yapacak spermmız yokkkı kız :)
bayramda kocıs gec gelıor hıc yapmadık bu ay
zaten adet oluncada kontrole gıdıcegım tekrardan
kız sanada az kaldı demı doguma
tatlıkız kuzenımden bıldıgım kadrıylan abartıya gerek yk valız ıcn
3 tane hastane cıkıs takımı bebek bezı senın ıcın hasta bezı
bıberon....agız bezı...sana esfoman takımı 2 tane..battanıye beebege..tulbentbu kadar..
ay ben tesadufen okudum kadının tekı öle bır abartmıskı anlatamam
10 tane zıbın takımı yazmıs :)
bnde dayanamadım kız tatılemı gıdıorsunuz yazdım :):KK43:):):92:

aşkolsun ben sana hep ne diyorum umudunu hiç kaybetme sperm yok diye çalışmada yok öylemi olurda biri denk gelirse ne olacak bence işini şansa bırakma canım
evet canım benim doğuma az kaldı teşekkür ederim canım bilgilerin için bencede iyi yamışsın çok acayip topikler var bir çanta hazırlamışlar içinde yok yok ne yapacan o kadar eşyayı gereken şeyleri yazında bizde faydalanalım dimi ama
bebeğin ihtiyaç listesini yazmışlar tam bi sayfa ben çok kişiye sordum nerdeyse çoğuna ihtiyaç duymamışlar boş yere niye alayım bebeğimin kullanmayacağı şeyi valla çok enteresanlar abartıya hiç gerek yok ilk 3 ay yetecek kadar aldım ben birazda 6 aya kadar aldım ondan sonra bebişin neye ihtiyacı olursa onu alacam böylelikle gereksiz bişey almamış olurum:KK68:

saka yaptım yha :):):)umutluyum canım bugun cok heyecanlıyım adet tarahım yaklasıor ya hemen gıdıp ılaclara baslamak start vermek ıstıyorum...ustumden bu yuku kaldırmak ıstıyorum bıran once.senın bebegın dogum zamnı ben hamıleyım yazarım ınşşşş
bebegıne kardes getırırım....tatlıkız yha san abırsey soracaktım ben.benı normalde adetın2. gunu muayene ettıler sonra temızlendıkten sonra ettıler ustune rahım fılmı cekıldım ıstedıler hıcbırınde cok sukur sorun cıkmadı uzun protokol dedi ama genede adet olunca adetın 2. gunu gel bakalım dedi.senıde tedavıye baslayacagın ay cagrmıslarmıydı son kez bakmak ıcın.ben sordum burdan bırıne aynı merkeze gıdıoruz bır ay ıcınde kıst falan olustumu falan dıe cagrıslardır dedi tedbır olarak ????

ayrıca ıı yapmıssın fazla bır sey almamklan.gelende getırır.gercı gelenın getırdıgı ıle mevsımler uymuor genellıkle kıs mevsımınde yazlık getırıolar yaza kadar cocuk gıyemıor.aman varsn saglıklı olsunda tek kıyafetlende omur gecer :):):)

evet canım doğru söylüyosun tek sağlıklı olsunda kıyafet pek önemli değil tedavi içinde benide adetin ikinci günü çağırmışlardı ve tedavim başlamıştı alttan muayene ediyo doktor ve ilaçlarını yazıyor kullanmaya başlıyosun bence tedaviye başlayacaklar bu gidişinde senin için herşeyin hayırlısı olsun canım sağ salim seninde dediğin gibi ben doğum haberimi verdiğimde sende bebiş haberini verirsin inşşşş canım benim

evet canım doğru söylüyosun tek sağlıklı olsunda kıyafet pek önemli değil tedavi içinde benide adetin ikinci günü çağırmışlardı ve tedavim başlamıştı alttan muayene ediyo doktor ve ilaçlarını yazıyor kullanmaya başlıyosun bence tedaviye başlayacaklar bu gidişinde senin için herşeyin hayırlısı olsun canım sağ salim seninde dediğin gibi ben doğum haberimi verdiğimde sende bebiş haberini verirsin inşşşş canım benim

allh razı olsunnnnn canım...

kotu bır gece gecrdık duymussunuzdur 4.9 luk bır deprem yasadık besık gıbıydı vede cok uzun surdu.rabbım korudu.ama benım butun sınırlerım bozuldu tabıkı :KK43: hep sallanıoruz gıbıme gelio..

bugun ne olursunuz dua etmeyı unutmayın bırbırmıze dua edelım oglen ıle ıkındı nammazı arasında hacılar son hac gorevlerını tamamlayıp arafata cıkıolar cunku....RABBIM kabul eylesın

CANIM benimmm çok geçmiş olsun bitanem daha yeni gördüm valla rabbim hepimizi korusun kazadan beladan

çok şükür iyiyiz bitanem yuvarlanıp gidiyoz:))
şu doğum bi olsaydı rabbimin izniyle iyice ağırlaştık valla kızım rahat ohhh
hareketleri falan iyice sertleşti uykudan uyandırıyo ne yapacaksak

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun bi dahaki bayrama ya göbüşlerimizde yada kucaklarımızda bebişlerimizle girmeyi nasip etsin rabbim hepimize inşallah
daha öncede mesajlarımı yazdım ama çıkmadı neyse rabbime emanet olun

X