Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Damlam 123 , gözün aydın Allah tamamına erdirsin. bende bu ay klomene başladım. ayrıca glifor şeker ilacına da başlattı dr.um. sen de kullanmışmıydın. bir de adetlerin düzenlimiydi . ben de adet düzensizliği de var. ciddi bir pcosluyum yani, Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin inş.:KK70:

valla bende çok merak ediyorum bubuşu,tiryakı,yavruceylenı en azından bi haber verseler dimi?
sen nasılsın tatlım nasıl gidio?

evet yha merak edıoruz :KK43:
mesela oncekılerden anlık gırıolar haberını verıolar bır daha hıc gırmıolar
yeız nerde mesela her gun konusuyorduk
damla sımdı gırdı hamıle oldugunu sölemek ıcın
gamzelıbebk hamıle olana kadar her gun bızlendı konusurduk cart curt
hamıleyım dedi gelmedi bırdaha
nazım tatlıkız falan hamıle olmasına ragmen hep burdalar
en azndan her gun olmasa bıle 3 4 gune bır tek bır cumle yazıp cıkslaar
prensesın annesındende haber yok :):):)
bubusu cok merak edıorum cok oldu gırmeyelı

valla bende çok merak ediyorum bubuşu,tiryakı,yavruceylenı en azından bi haber verseler dimi?
sen nasılsın tatlım nasıl gidio?

bnde gunler gecsınde bıtsın artık bu ozlem dıe bekleyenlerdenım canım
kaynanama cıkıcam az sonra rahatsızdı zıyaret edım dıorum...

kızlar bi türlü yakalayamıyorum sizi ben giriyorum siz çıkmış oluyorsunuz

HİLALİM canım sen kendiliğinden hamile kalmış birisin rabbim bir daha nasip eder inşallah ben 9 senedir hiç kalamadım şükret o yüzden balım moralini yüksek tut olurmu

kızlar bi türlü yakalayamıyorum sizi ben giriyorum siz çıkmış oluyorsunuz

HİLALİM canım sen kendiliğinden hamile kalmış birisin rabbim bir daha nasip eder inşallah ben 9 senedir hiç kalamadım şükret o yüzden balım moralini yüksek tut olurmu

evet canım hep şükrediyorum ama
bazı zamanlar oluyoki hayattan beziyorum
napalım kaderimizde bu varmış hayırlısı olsun hepimiz içinn

hılalım hepımnzde o bezıklık oluor
psıkolojık destek al ıstersen doktordan
ınsanı gercekten rahatlatıor

SİMALCİM HAMİLEYMİŞSİN CANIM Allah tamamına erdirir inşşş kucağınada hayıtlısıyla alırsın inşşşşş tebrik ederim canım darısı diğer arkadaşlara inşşşş

tşk ederim amin canım..evet hep herkeze dua ediyorum RABBİM herkese versin bu mutluluğu.....

hılalım hepımnzde o bezıklık oluor
psıkolojık destek al ıstersen doktordan
ınsanı gercekten rahatlatıor

bacım ben gittiğim doktorunda pskolojini bozarım:)))
bende düşündüm aslındada eşim napcan dio kendi pskoloğun kendin ol dio:))
bakalım bu ay rahatlarım sanırsam
bidahaki ayda başlarım:emir_bebek:

merhaba Arjkadaşlar;
aklıma takılan bişrey var.bir kadının yumurtlama sorunu olduğu nerden anlaşılır yani bi belirtisi varmıdır? yada yumurtası normal boyutlara ulaşıyormu ulaşmıyormu bunların olup olmadığınınn bi belirtisi varmı yoksa illada dr. gidincemi anlaşılıyor?

bu arada bende inş. yarın hsg çektircem. inş. hem bişey çıkmazhemde belki bu sebeple hamile kalabilirim :))

Son düzenleme:
kulaklarım çınladı bi girip bakımm dedim :)))
nasılsınızz tatlı anne adaylarıııı
nasıl gidiyoo çalışmalar tedaviler bakalımmm
yaa bende sebebini anlayamadığım kendi kendime şaştığım bi rahatlık var
neredeyse hiç bebek gelmiyo aklıma yumurtlamaymış çatlaymış noldu bana neden böyle rahatım anlamadım
sanırım vakitsizlikten oluyo
derslere başladım ya hep takılar modeller tassarımlar aklımda artık rüyamda bile boncuklar kolyeler görmeye başladımm :)))
bence sizde bi uğraş bulun kendnize ruhunuz dinlendin biraz öyle rahatlıyo ki insan anlatammm :))

tek sıkıntı sizi çok özlüyorummmmm :KK43:((

kızlaaaar beni hatırladınızmı test yaptım sonuç pozitif Allahım hepinizin yüzünü benmki giibi güldürsün inşallah yarabbim

kulaklarım çınladı bi girip bakımm dedim :)))
nasılsınızz tatlı anne adaylarıııı
nasıl gidiyoo çalışmalar tedaviler bakalımmm
yaa bende sebebini anlayamadığım kendi kendime şaştığım bi rahatlık var
neredeyse hiç bebek gelmiyo aklıma yumurtlamaymış çatlaymış noldu bana neden böyle rahatım anlamadım
sanırım vakitsizlikten oluyo
derslere başladım ya hep takılar modeller tassarımlar aklımda artık rüyamda bile boncuklar kolyeler görmeye başladımm :)))
bence sizde bi uğraş bulun kendnize ruhunuz dinlendin biraz öyle rahatlıyo ki insan anlatammm :))

tek sıkıntı sizi çok özlüyorummmmm :KK43:((

bırseylerlen ugrasıor olman cok gusel
yaptıgın takıların resmını koyrsnada bızede fıkır olsa tatlummmmmmm
optum senı :)

sizler nasılsınız kıslar tiryak alpy ayşe hilal onları msnde görüp konuşuyorum arada bir ama sizlerle görüşemiyoruz umarım tez zamanda kavuşuruz evlatlarımıza inşallah artık çokkk fazla beklediğimizi düşünüyorum rabbim daha fazla bekletmesin inşallah bakalım bende şu saraçoğlundan aldığım çayları kullanayım bir yandanda zeynep kamile gidecğim orada prosedürler uzun ama sabredeceğim hiç olmazsa en son bütün imkanlarımı zorlayıp tüp bebek yapacağım çünki yeter artık beklediğim ama inşallah gerek kalmayacak çünki çok özledim hiç tanımadığım bebeğimi bu yüzden gelecek inanıyorum inşallah rabbim elimizi daha fazla boş koymaz... tatlıkız canım benim sırada sen varsın 3. meleğimizi sen getireceksin dünyaya sağlıkla inşallah göbişinde çok güsel canım dualarını eksik etme bizlerden...zaten çocuğu olmayanlar birbirini çok iyi anlıyor ama zorlukla evladına kavuşanlar bizi çok çok daha iyi anlıyor biliyorum çünki sahip olduklarının ne kadar değerli olduğunu biliyor ve olmadığı zamanları düşünüp bizleri daha iyi anlıyor...bu yüzden dualarınızı eksik etmeyin kıslar

KUZUNAZ nasılsın beni hatırladınızmı önceleri yazışıyorduk bende hala bebek bekliyorum sizden sonra tüp bebek denedim MEMORİAL de yine olmadı

slm kızlar nasılsınız sitemler var kimse gelmiyorr diye aynı zamanlara denk gelsek sohbet muhabbet güzel olacak ama bir birimiz geliyoruz bir birimiz kendi kendimize de ne konuşcaz demiii valla diğer topiklerden tat alamıyoz (kendi adıma)çok tanımıynca ordaki kızları öyle iştee neyse bakalım herkes iyi olsunda önemli değil güzel haberler geliyor topikten açıldık inşlhhhh kızlarrr

X