Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

SİMALCİM HAMİLEYMİŞSİN CANIM Allah tamamına erdirir inşşş kucağınada hayıtlısıyla alırsın inşşşşş tebrik ederim canım darısı diğer arkadaşlara inşşşş

nasılsınız kızlar??
içim daralıyo ruhum daralıyo
yine hasta oldum :KK43:(
bunaldım artık kızlar
hiç biriniz yoksunuz
kime ne anlatcağımı ne söyleyeceğimi şaşırdım

kızlar eşimle aram hiç iyi değil
sürekli kavga ediyoruz
birbirimizi eskisi kadar sevmiyomuyuz diye düşünüyorum
yatmıyorum diye benimle küsüyo
sadece bebek için yatıyosun
kağıt kalemle iş yapıyosun olmaz tabi diyo
napcam ben ya
ya inceldiği yerden kopcak
yada ben bişiler yapcam
zaten hasta oldum
şimdi iyice küser bana
dün hastaneye genetik için kan vermeye gitmemiz gerekiyodu ama gitmedi beyefendi
izin vermezler iş yerinden dedi
kızlar kafayı yicem
şeytan diyo topla çantanı git:KK43:(

ne yaparsam yapayım atamıyorum bebk fikrini kafamdan bu ayda gidecek boşu boşuna
yumurtlama zamanıiz kurbana denk geliyo ve biz 9 gün köydeyiz
offffffffffffffffffffffffffffffffff

nasılsınız kızlar??
içim daralıyo ruhum daralıyo
yine hasta oldum :KK43:(
bunaldım artık kızlar
hiç biriniz yoksunuz
kime ne anlatcağımı ne söyleyeceğimi şaşırdım

kızlar eşimle aram hiç iyi değil
sürekli kavga ediyoruz
birbirimizi eskisi kadar sevmiyomuyuz diye düşünüyorum
yatmıyorum diye benimle küsüyo
sadece bebek için yatıyosun
kağıt kalemle iş yapıyosun olmaz tabi diyo
napcam ben ya
ya inceldiği yerden kopcak
yada ben bişiler yapcam
zaten hasta oldum
şimdi iyice küser bana
dün hastaneye genetik için kan vermeye gitmemiz gerekiyodu ama gitmedi beyefendi
izin vermezler iş yerinden dedi
kızlar kafayı yicem
şeytan diyo topla çantanı git:KK43:(

canımmm benim kendini biye sıkıntıya sokuyosun bebiş için salla gitsin tatlım sen böyle yaptıkça bebişin gelmiyo unut bebişi falan olacağı varsa olur zaten takma kafana bi arkadaşım var dün bizdelerdi onunda 4 senedir olmuyo bi düşüğü var oda senin gibi sürekli aklımda diyo ama aklındayken gerçekten bebişler inat ediyo gelmiyolar bak eşinle aranada mesafe giriyo eğer hiç bebişin olmazsa eşini bırakacakmısın eşinle arnızı sakın açmayın bırak bebişi nasılsa olur önemli olan eşin o senin yanındaysa hiç bişey dert olmaz inan bana benim eşim hep derdi sen yanımda olda bebeğim olmasın derdi siz iyi olunki bebişte olsun tamammı bitanem eğer aklından atamıyosan ki atmaya çalış ilişki olacağı zaman aklında onun olduğunu eşine belli etme oda beni sevmior sadece bebiş için birlikte oluyor der aranız açılır ne gerek var sen belli etme ilişki esnasında o zaten anlar huzurunuzu kaçırmayın güzelim siz birbirinizi sevin gerisini boşverin :KK71:

canımmm benim kendini biye sıkıntıya sokuyosun bebiş için salla gitsin tatlım sen böyle yaptıkça bebişin gelmiyo unut bebişi falan olacağı varsa olur zaten takma kafana bi arkadaşım var dün bizdelerdi onunda 4 senedir olmuyo bi düşüğü var oda senin gibi sürekli aklımda diyo ama aklındayken gerçekten bebişler inat ediyo gelmiyolar bak eşinle aranada mesafe giriyo eğer hiç bebişin olmazsa eşini bırakacakmısın eşinle arnızı sakın açmayın bırak bebişi nasılsa olur önemli olan eşin o senin yanındaysa hiç bişey dert olmaz inan bana benim eşim hep derdi sen yanımda olda bebeğim olmasın derdi siz iyi olunki bebişte olsun tamammı bitanem eğer aklından atamıyosan ki atmaya çalış ilişki olacağı zaman aklında onun olduğunu eşine belli etme oda beni sevmior sadece bebiş için birlikte oluyor der aranız açılır ne gerek var sen belli etme ilişki esnasında o zaten anlar huzurunuzu kaçırmayın güzelim siz birbirinizi sevin gerisini boşverin :KK71:

canım benim sağol destediğin için
ama hepsini denedim olmuyo
en azından ilşki esnasında ona hissettirmesem bile
yataktan kalkamıyorum
ayağımı dikiyorum
altıma yastık koyuyorum
ve yine bebek için yatmış oluyoruz
napcam bilmiyorum ya
bu ayda gitcek işte
bir ay daha gitcek:KK14:

canım benim sağol destediğin için
ama hepsini denedim olmuyo
en azından ilşki esnasında ona hissettirmesem bile
yataktan kalkamıyorum
ayağımı dikiyorum
altıma yastık koyuyorum
ve yine bebek için yatmış oluyoruz
napcam bilmiyorum ya
bu ayda gitcek işte
bir ay daha gitcek:KK14:

canım benim nedemek her zaman yanındayım ama dediğim gibi bebek sizin aranızı bozmaya bi sebep olmasın oda o kadarına razı olsun seni anlamaya çalışsın gerçi aynı şeyi bende yaşadım onu içiyim bu faydalı değil şu gün şu saatte birlikte olacaz bunlar erkekleri biraz bunaltıyo idare et tatlım elbet bu günlerde geçerde bu hallerinize gülersiniz

sana bi hadis yazayım ''Allah kimin için hayır murad ederse,onu bir kısım zorluklarla karşı karşıya bırakır'' bizde sanıyoruzki ne günah işledikte sıkıntı çekiyoruz

sana bi hadis yazayım ''Allah kimin için hayır murad ederse,onu bir kısım zorluklarla karşı karşıya bırakır'' bizde sanıyoruzki ne günah işledikte sıkıntı çekiyoruz

çok beğendim çok güzelmiş
içim rahatladı gerçekten biraz
hemen yazıp dolaba asıcam sağol cenım benim:13:

çok beğendim çok güzelmiş
içim rahatladı gerçekten biraz
hemen yazıp dolaba asıcam sağol cenım benim:13:
her sıkıntında bi hayır olduğunu düşün inanki insan çok rahatlıyo bende bu hadisi duyana kadar böyle düşünüyodum ama şimdi ne zaman sıkıntıya düşsem aklıma gelir ve gelecek yada olacak güzel şeyleri bekliyorum inan sen kalbini ferah tut sen anne olabiliyosun bunu sende biliyosun hiç bir problem yok hep olacak de inanki olacak ben inanıyorum sadece biraz sabır ve biraz bağlılık gerekiyo canım rabbim hepimizin yardımcısı olsunnn

her sıkıntında bi hayır olduğunu düşün inanki insan çok rahatlıyo bende bu hadisi duyana kadar böyle düşünüyodum ama şimdi ne zaman sıkıntıya düşsem aklıma gelir ve gelecek yada olacak güzel şeyleri bekliyorum inan sen kalbini ferah tut sen anne olabiliyosun bunu sende biliyosun hiç bir problem yok hep olacak de inanki olacak ben inanıyorum sadece biraz sabır ve biraz bağlılık gerekiyo canım rabbim hepimizin yardımcısı olsunnn

amin canım benim aminnnnnn
zaten en çok ona şükrediyorum
ben 2 sene hamile kalmaya uğraştım ve hamile kaldım
en azından hamile kalıyorum
ve rabbim bidaha nasip ederse inşallah iğnelerimi olup bebişime kavuşcam inşallahhhhhh

inşallah sonraki bayramdada bebişin sizinle olur canım rabbim yar ve yardımcın olsun

ınş canım ama ondan sonra sevgılıler gununu var sadece :) bayramımızda kalmadı :KK43:
artık sorular artmaya calıstı
kımde sorun var
neden cocgunuz olmuor
sımdı gene sordular bıktım bıktım bıktımmmmm

hıalım yazdıkların benı cok etkıledı gozlerım doldu
bızımde aramız pek yok dıyebılırım
sorun ondan kaynaklandıgı ıcın psıkolojısı bozuk
bnde tup bebek tutucakmı tutmucakmı kaygısı ıcındeyım
2 gun ıı oluoruz 3. gun bısı oluor cok gereksız bırsey ıcın kavga edıoruz
hılal herzamn dıorum sen bızden daha sanslısın 2 defa hamıle kaldın
bızm 20 tane sadece canlı spermımız var hareketı bıle bozuk onlarında
belkı hayatım boyunca anne olamayacam ben bunu bılerek yasaamak ınan daha zor
senın sorunun yok....halıne ne olursun sukret...
emın ol senı bzıler anlarız sadece.yemın ederım herkese duacıyım
aklımdasınız...bu bır ımtıhan
rabbım sonumuzu gusel eyleyecek ınşşşşş
dua etmekten baska caremız yok

kızlarrrr bunalım takılmışssınz çok ayıp valla hiç yakışmıyor size:KK20::KK20:
rabbm büyük ne olmayacak şeyler oluyor sizleride sevindirecek ümitlerinizi kaybetmeyin neolur

hıalım yazdıkların benı cok etkıledı gozlerım doldu
bızımde aramız pek yok dıyebılırım
sorun ondan kaynaklandıgı ıcın psıkolojısı bozuk
bnde tup bebek tutucakmı tutmucakmı kaygısı ıcındeyım
2 gun ıı oluoruz 3. gun bısı oluor cok gereksız bırsey ıcın kavga edıoruz
hılal herzamn dıorum sen bızden daha sanslısın 2 defa hamıle kaldın
bızm 20 tane sadece canlı spermımız var hareketı bıle bozuk onlarında
belkı hayatım boyunca anne olamayacam ben bunu bılerek yasaamak ınan daha zor
senın sorunun yok....halıne ne olursun sukret...
emın ol senı bzıler anlarız sadece.yemın ederım herkese duacıyım
aklımdasınız...bu bır ımtıhan
rabbım sonumuzu gusel eyleyecek ınşşşşş
dua etmekten baska caremız yok

evet canım çok haklısınhep şükrediyorum halime zaten ama
bu sıralar böyle işte napcağımı şaşırmış durumdayım
bizde öyle 2 iyi 5gün kötü:KK43:(
evet hamile kalabiliyorum inşallah bidaha olacak inşallah
bu sefer kaybetmicem inşallah
sende anne olacaaksın canım benim hiç ümidini kaybetme
kaybetmeyelim
bizi bizden başka anlayanda yok bilende
kocalarımız bile bizi anlamadıktan sonra
kimseden medet ummamak....

kızlarrrr bunalım takılmışssınz çok ayıp valla hiç yakışmıyor size:KK20::KK20:
rabbm büyük ne olmayacak şeyler oluyor sizleride sevindirecek ümitlerinizi kaybetmeyin neolur

napalım bacım ya bugünlerde böyleyiz
ama düzelcez inşallhhhhhhhh

merhaba arkadaşlar beni birçoğunuz tanır uzun süredir giremiyordum ama hamileyim şuan 1,5 aylık klomenile gee kaldım rabbim diğer isteyenelere nasip eysin...

merhaba arkadaşlar beni birçoğunuz tanır uzun süredir giremiyordum ama hamileyim şuan 1,5 aylık klomenile gee kaldım rabbim diğer isteyenelere nasip eysin...

damlam özeline yazdım ama burdanda tebrik edeyim istedim e bide halay çekmek lazım rabbi,m sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahh

omman dua ederk bu gunlerı gerıde bırakıcaz ınşşş
damlam hatırladım senı
ay eskılerden bu haberlerı duymak ne gusel
prensesın annesıde dogum yapmıstır ,
gamzelıbebek ne oldu acaba
ecrınece vardı ?

hayırlı olsun canım
allah analı babalı büyütsün

X