Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sperm sayısını sureklı bır sekılde yukseltecek bır kur yada ılac yk canım benım esım aktar
bzdede sperm sorunu var o kadar yedırdık ıcırdık sonuc negatıf malesef....tup bebek asamasındayım.kecıboynuzu vede caksır suyunu ıcır fazla para dokme derım

canım çok sağol insanın bu gibi durumlarda kafası çok karışık oluyor RABBİM hepimize hayırlı olanı nasip etsin bütün evlat sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürsün inş..

canımm bende hayıt suyu kullandım yumurtalıgım calıstı ve yumurtalık olustu insallah adetımde düzelırr herkese tavsıye ederım...insallah bebişş sahıbıde olurumm...

1kasımda yumurtalık30mm olmus dedı doktor hemen iğne yaptırdı beklıyorum inşallah hamıle kalırım bılgınız varmı iğne yaptıranlarda ne gibi agrılar oluyorr bende agrı varr belımde karnımın sol tarafında falann ne zaman gitmelıyımm bebiş olusmusmu die merakk içindeyımm yaaa:KK43:((

canım bende pcos vardı fsh ım yüksekti hayıt tohumunu içtim hem fshım düştü hemde hamile kaldım

hııııı bende adet düzenli eşimde sorun yok...
3 tüp bebek 4 aşılama

benim oluşan yumurtamda genetik bir özellik var diyorlar sorun buymuş yumurta ile ilgili sorun hayıt nasıl bir faydası olur bana acaba

merhaba kızlar benimde adetim dün bitti bugün hatta şimdi yakı yapıştırdım kürler falan yoğun çalışacaz bakalım bbu ay ama en önemlisi dua olduğunu hepimiz biliyoruz o yüzden 41 tane yasini şerif başlamaya karar verdim ama çocuk için herkesin bi tane okuması gerekiyormuş benim için okurmusunuz arkadaşlar?eğer isterseniz sizler içinde başlayabiliriz.

merhaba kızlar benimde adetim dün bitti bugün hatta şimdi yakı yapıştırdım kürler falan yoğun çalışacaz bakalım bbu ay ama en önemlisi dua olduğunu hepimiz biliyoruz o yüzden 41 tane yasini şerif başlamaya karar verdim ama çocuk için herkesin bi tane okuması gerekiyormuş benim için okurmusunuz arkadaşlar?eğer isterseniz sizler içinde başlayabiliriz.
hayırlısı olsun canım ben okurum senin için

ya kızlar nerdesınız allh askınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
alpy ayse bubus tıryak hıllal tarfıl yelızzzzzzzzzzzzzzzz

bende hayıt tohumuna başladımm daha önce kullandığımda kimyasalda dense hamilelik geçirmiştim.inşşalah busefer hayırlısıyla hamile kalır tamamına erdiririmmmm.inşşahh hepimiz miniklerimize kavuşuruzz.:79:

Cumanız, İslamın güneşi kadar aydın, bir müminin tebessümü kadar tatlı Muhammedül Emini (sav) hatırlatan Gül kadar güzel olsun.

X