Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya güzlim
yaş 29
sat 28.09.2009
usg de pko
şu an soğan suyu adet dönemi itibari ile bal tarçın çörek otu bitinceböğürtlene başlayacak
beklenen adet 26.10.2009
folbiol kullanım var
şimdilik düzenli adetten dolayı düzenli yumurtlama diyelim
tespih var.

bişiy sorucam güzelim 41 yasinde adet olunca ne yapıyorsunuz başlamayı istiyorum bende

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

kuzunazcım yas 21 olacak yalnıs yazdım pardon

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

canım ekledim senide adetliyken tesbih çekilir ama kuran ele alınmaz ama ben dualar ihlas fatiha ayetel kürsi okuyorum ama iyimi ediyorum bilmiyorum bu arada biraz müsade istiyorum faturalar işlicem biraz

canım ekledim senide adetliyken tesbih çekilir ama kuran ele alınmaz ama ben dualar ihlas fatiha ayetel kürsi okuyorum ama iyimi ediyorum bilmiyorum bu arada biraz müsade istiyorum faturalar işlicem biraz

adetliyken sadece salli ve barik okunur kızlar....

Teşekkür edrim canım
bal tarçın çörek otuna başladım
böğürtlene başlayacağım
adetliyken tespih çekebiliriz ancak Kur'an-ı Kerim'den bir tek Fatiha suresini okuyabiliriz diye biliyorum canım
İyice bi araştırmak lazım
Bu arada fırsat bulunca
"41 yasini adetliyken bir başkasına mı okutuyorsunuz" diye sordum
cevaplarsan sevinirim canım
Tekrar soruya dönmeyesin diye tekrar yazdım yanlış anlama canım
Kolay gelsiiiiiiiiin

yaş 21 sat.12.09.2009 infertilite sorun yok şu an polen bal çörek otu tarçın böğürtlen kökü kullanmayı düşünüyorum adetimi bekliyorum kullanmak için beklenen adet.10.10.2009 klomen kullandım yanında çatlama iğnesi yumurtam düzenli 41 yasin ve 4444 tefriciye okucam topik herkez için hatırlı olsun gelsin bebişler inşallah allhın izniyle

aymes
yaş 27
sorun erkek infertilitesi
sat 25 ekim
benimle ilgili bi provblem olmadığı için kür kullanmıyorum
eşimde bi sürü kür kullandı ama faydası olmadı oyüzden oda kullanmıyo
tesbih, meryem suresi

eksik bişey yazmadım umarım

canım valla bende bilemiyorum salli barik i de senden duydum bende tesbih çekilir diye biliyorum

5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

Son düzenleme:

kuzum seni eklicem ama bi sorun var sanırım sat ını 25 ekim yazmışsın ama henüz ekim gelmedi bunu ya eylül yazacaktın yada bu yazdığın beklenen adet tarihin bunu düzeltirsen bende emin olunca hemen eklicem senide listeye tamammı canım

kıslar ovülasyonunun düzenli olduğunu söyleyenler bunu nasıl biliyorsunuz takip ediyorsunuz değilmi eminsiniz ilaçsız normal şartlarda yumurtladığınızı test ettinizmi

aymes,
erkek infertilitesi konusunda geçenlerde nette bir yazı okumuştum ve yazıyı yazan da uzun zamandır çocuğu olmayan bir beydi.yurtdışında çalışan doktor bir arkadaşı hergün 1 tane avokado tüketmesini söylemiş ve o da bunu denemiş sonucunda sürpriz gerçekleşmiş,eşi çok kısa bir süre sonra hamile kalmış.Benim eşiminde spermigram sonuçları çok iyi değil sınırda.keçiboynuzu kürü kullanıyor.avokado olayını düşünüyorum yazıyı okuduktan sonra.Belki işine yarar diye paylaşmak istedim canım.

canım kuzunaz benide ekle listeye 27 yaşındayım sat 26 eylüldü.sebepsiz infertilite şuan hiç birşey yapmıyorum ne tedavi nede kür artık ne yapacağımı şaşırdım ...tavsiyelerinizi bekliyorum...rabbim tez zamanda herkese evlat versin...bizlerde annelik duygusunu tadalım...eşlerimizde babalık duygusunu tatsınlar....inşalllah...inşallah...

şimdiye kadar kullandığım ilaçlarda klomen çatlatma iğnesi ve tüp bebek tedavisinde kullanılanlar...şimdi hiç bir şey kullanmıyorum yapmıyorum ....artık çok yoruldum...sabrım bedenim ruhum...anlatamam sizlere ....inşallah rabbim en kısa zamanda mucizesini nasip ederde kavuşurum yavruma...hepimiz...aminnnnnnnnn

canım benim eşiminde sperm sayısı 27 milyon sence iyimi hareketlilikte toplamda %66 filandı heralde yani ileri yavaş ve yerinde hareketli olarak bilemiyorum pek iyi gelmiyor bana dr bil dedi pko yu çok suçlama sen eşine bak onun üzerinede düş dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…