Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

[

QUOTE]saol canım yani luteny adlı ilacıda değiştirtmi diyosun o ilaç hakkında bir fikrin varmı[/QUOTE]

canım luteny nedir bilemiorum ama sen çocuk düşünüyorsan doğum kontrol hapı kullanman çok saçma ama dr sana belki bir süre kullandırıp bırakıcak tır bilemiyorum sen bilirsin ama bişiyi değiştirmiyor lendimi bildim bileli düzensiz adet olurum ve en az 5 senedir pko lu olduğumu biliyorum önceside var yani ben sadece ve sadece pko luların bulunduğu bir derneğin sitesindede 2 sene forumda takıldım ama şimdi tadı kalmadı oranın demek istediğim bir çok kişinin tecrübelerine dayanarak konuşuyorum ayrıca adet düzeni içise sadece progestan farlutal ve duphaston diye ilaçlarda var yani ben illa ilaç kullanmayın demiyorum hem bu ilaçlar bebek varsa koruyor rahimde yerleşmesini tutunmasıonı sağlıyor konuş bence dr unla

|....KK Nick....|YAŞ E/K|Kaç aydır bebişlerimizi bekliyoruz|Gelmesini istemediğimiz regl tarihi|Tedaviler..........................................................
1|| | | | | | |
2| | | | | | |
3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

kuzunaz listeyi bu şekilde düzenledim canım bir önceki sayfada da değişikliklerin nasıl yapılacağını anlattım

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü(agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage | ovülasyon testine başlayacak
2| | | | | | |
3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

Son düzenleme:
arkadaşlar listemiz hazır beğendiniz mi şimdi sırayla bana söyleyin isminizi yaşınızı infertilite sebebinizi uyguladığınız kürleri son adet tarihinizi beklenen adet tarihinizi kullandığınız ilaçları bana yazın ekleyeyim listeye olurmu bebişler hadi daha hamiş listeside hazırlayacağız yani hamile kalanları hamiş listesine geçireceğiz allahın izni ile

yeniden düzenledim hadi kıslar sizi bekliyorum beğenmediğiniz bişi varsa söyleyin canlarım

yaş 30
sat 14.09.2009
infertilite sorunu yok 7 haftalık kalbi duruyo bebeklerinin
bal tarcın ve çörek otu
adet tarihim 09.10.2009
ilaçlar zinco-s folbiol bebek aspirini bvitamini
düzenli yumurtluyorum
dualar seninkiyle aynı tesbih yasin ve tefriciye

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

Son düzenleme:
kıslar valla listemiz süper hadi canlarım sizleri beklettim ama geç oldu güzel oldu yazın bakalım

alpy
28
17.9.2009
polikistikover
soğan kürü,kociş için de keçiboynuzu
belirsiz
glucophace ve folbiol(folik asit)
düzenli değil,yumurtlama takibi yapılacak
Meryem suresine,41 yasine ve tefriciyeye başlıyacak

yapabildinmi nihayet tatlım bak bak en başada kendini koymuşş kaydirigubbakcemile2

aycanisa
28
23.9.2009
tüp tıkanıklığı
adaçayı yağı amydanoz ve süt buharı aslan pençesi cayı
belirsiz
ilaç kullanmıyorum
düzenli
500 yasın yasin tesbih 4444 salatı tecrifiyeye baslayacak

alp meryem suresini nasıl okuyorsun anlatırmısın....

Ben her cuma günü okumayı planlıyorum.Daha doğrusu kendim okumuyorum nette güzel bir link buldum sesi çok güzel olan bir çocuk okuyor.O arapça okurken ben de mealinden takip ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…