Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tünaydın canım hoşgeldin kusura baklma işlerim vardı geç gördüm ne var ne yok

merhaba arkadaşım hoşgeldin yasmin doğum kontrol hapıdır ve eğer çocuk istemiyorsan adet düzenini sağlamak için vermiştir ama doğum kontrol hapı yumurtlamayı baskılayarak tedavi eder bende bu tarzda ilaç kullandım bekarken ama inan bırakır bırakmaz adet düzenim tekrar şaştı ben doğum kontrol hapına karşıyım bir dr var polikistikover merkezi var ben sitesine üye olduğum için bir yazı gelmişti oda karşı olduğunu yazıyordu çocuk istemiyorsan bile başka şekilde korun adet düzeninide başka şekilde sağla dışardan hormon almaya çok karşıyım bir sürü sıkıntısını yaşadım ben çünki bitkisel şeylerle adet düzenini sağla hem korunma neden korunuyorsun ki arkadaşım 3 yıllık evliyim hiç korunmadım hala çocuğum olmadı ve doğum kontrol hapıyola korunan bir çok kişi pişman eğer pko luysan glucophage glifor veya glikofen yani metformin içerikli ilaç iste dr undan hangisini uygun görürse her dr pko konusunda çok iyi değil bira lüks bi hastalık gibi anlayacağın sana ben bu zmaana kadar ki hikayelerimi bi anlatsam anlarsın ne demek istediğimi ama çok uzun olacak şu an liste yapmak için mesaj yollamadığım kimse kalmadı kimse yardımcı olamıyor onun la uğraşıyorum ve yemeğe çıkıcam vaktim yok canım konuşalım yine

saol canım yani luteny adlı ilacıda değiştirtmi diyosun o ilaç hakkında bir fikrin varmı

tünaydın canım hoşgeldin kusura baklma işlerim vardı geç gördüm ne var ne yok

merhaba arkadaşım hoşgeldin yasmin doğum kontrol hapıdır ve eğer çocuk istemiyorsan adet düzenini sağlamak için vermiştir ama doğum kontrol hapı yumurtlamayı baskılayarak tedavi eder bende bu tarzda ilaç kullandım bekarken ama inan bırakır bırakmaz adet düzenim tekrar şaştı ben doğum kontrol hapına karşıyım bir dr var polikistikover merkezi var ben sitesine üye olduğum için bir yazı gelmişti oda karşı olduğunu yazıyordu çocuk istemiyorsan bile başka şekilde korun adet düzeninide başka şekilde sağla dışardan hormon almaya çok karşıyım bir sürü sıkıntısını yaşadım ben çünki bitkisel şeylerle adet düzenini sağla hem korunma neden korunuyorsun ki arkadaşım 3 yıllık evliyim hiç korunmadım hala çocuğum olmadı ve doğum kontrol hapıyola korunan bir çok kişi pişman eğer pko luysan glucophage glifor veya glikofen yani metformin içerikli ilaç iste dr undan hangisini uygun görürse her dr pko konusunda çok iyi değil bira lüks bi hastalık gibi anlayacağın sana ben bu zmaana kadar ki hikayelerimi bi anlatsam anlarsın ne demek istediğimi ama çok uzun olacak şu an liste yapmak için mesaj yollamadığım kimse kalmadı kimse yardımcı olamıyor onun la uğraşıyorum ve yemeğe çıkıcam vaktim yok canım konuşalım yine

saol canım yani luteny adlı ilacıda değiştirtmi diyosun o ilaç hakkında bir fikrin varmı

şöyle de bir gercek var ki..sonuçta bıtkısel olan kürler de tıpkı hormon ılacları gıbı vucutta hormon dengesını degıstırıp istenılen sartlara getırıyor.Dolayısı ıle herseyın fazlası zarar..bıtkıselde olsa dogal da olsa bu böyle..3-4 ay bıtkı kurune devam etmenın bı mantıgı oldugunu dusunmuyorum mesela.
belki bir ihtimal yan etkı bakımından ılaca nazaran daha azdır bitkisel kurler.ancak dediğim gibi emın olmadan dur bunuda denıyım dur sunu da dememek lazım bır taraftan duzeltıp farkında olmadan dıger taraftan bozabılıyoruz dengeyı.Her kulaktan dolma seye ınanmamalı.Birine iyi gelen diğerine iyi gelmeyebilir sonucta.
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

[

QUOTE]saol canım yani luteny adlı ilacıda değiştirtmi diyosun o ilaç hakkında bir fikrin varmı[/QUOTE]

canım luteny nedir bilemiorum ama sen çocuk düşünüyorsan doğum kontrol hapı kullanman çok saçma ama dr sana belki bir süre kullandırıp bırakıcak tır bilemiyorum sen bilirsin ama bişiyi değiştirmiyor lendimi bildim bileli düzensiz adet olurum ve en az 5 senedir pko lu olduğumu biliyorum önceside var yani ben sadece ve sadece pko luların bulunduğu bir derneğin sitesindede 2 sene forumda takıldım ama şimdi tadı kalmadı oranın demek istediğim bir çok kişinin tecrübelerine dayanarak konuşuyorum ayrıca adet düzeni içise sadece progestan farlutal ve duphaston diye ilaçlarda var yani ben illa ilaç kullanmayın demiyorum hem bu ilaçlar bebek varsa koruyor rahimde yerleşmesini tutunmasıonı sağlıyor konuş bence dr unla

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ E/K|Kaç aydır bebişlerimizi bekliyoruz|Gelmesini istemediğimiz regl tarihi|Tedaviler..........................................................
1|| | | | | | |
2| | | | | | |
3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

kuzunaz listeyi bu şekilde düzenledim canım bir önceki sayfada da değişikliklerin nasıl yapılacağını anlattım

şöyle de bir gercek var ki..sonuçta bıtkısel olan kürler de tıpkı hormon ılacları gıbı vucutta hormon dengesını degıstırıp istenılen sartlara getırıyor.Dolayısı ıle herseyın fazlası zarar..bıtkıselde olsa dogal da olsa bu böyle..3-4 ay bıtkı kurune devam etmenın bı mantıgı oldugunu dusunmuyorum mesela.
belki bir ihtimal yan etkı bakımından ılaca nazaran daha azdır bitkisel kurler.ancak dediğim gibi emın olmadan dur bunuda denıyım dur sunu da dememek lazım bır taraftan duzeltıp farkında olmadan dıger taraftan bozabılıyoruz dengeyı.Her kulaktan dolma seye ınanmamalı.Birine iyi gelen diğerine iyi gelmeyebilir sonucta.
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

canım öncelikle şunu söyleyeyim mesela soğan suyunun yan etkisi var tansiyonu düşürüyor bende bu etkiyi yaptı mesela hem bazı etkilerini de araştırınca şekeri düşürdüğünü bile öğrendim ki benim şekerimin düşmemesi lazım ama böğürtlen kökü bana dinçlik verdi ve adetimin 60 gün değilde 40 günde ilaçsız gelmesini ve yumurtlamamı sağladı hem öyle adet oldum ki dr bile bu da demek oluyorki gerçek yumuırtlamaya doğru gidiyorsun dedi yani ben böğürtlen kökünden memnun kaldım hemorois ve sistit içinde kullanıp hiç bir etki görmeden %100 sonuç alanları buldum internetten ayrıca ben idrar testimde idrar yolu enfeksiyonu varmı diye bakıldı çok iyi çıktı adetime yakın sancıyla gittim hastaneye ve kanda enfeksiyon çıktı ve 2 gün sonra adet oldum birden öyle kanamalar oldu ki siyah parça parça ve bir kaç saat arayla yapılan kan tahlilinde bu WBC denen şey yani beyaz kan hücreesi normal değerlere düştü yani enfeksiyon gitti kanama oldukça ayrıca ben eskiden az az kanamalı uzun süren adetler oluyordum dr rahmin kendini yenileyemediğini söylüyordu adet kanaması demek rahmin kalınlaşan tabakasının kanayarak dökülmesi ve bu şekilde kendini yenilenmesi demektir bu anlamda da böğürtlen kökü hakkında söylenen bu rahmi kuvvetlendiriyor etkisinede inandım çünki bizde eksik olan progesteron hormonu dolayısıyla adet kanaması çoookk gecikiyor hatta ben progesteron hormonu kullanarak adet oluyordum ama ve az az yani içime bile sinmiyordu polen e gelince bu zaten bir gıda takviyesi ki yan etkisi olamaz sadece gerekli protein ve vitaminleri verir diye düşünüyorum hayıt içinde şunu sölicem yıllardır kadınlar için mucizevi bir bitki olarak görülüyor sitedede bunun için özel topikler açılmıştır ve o kadar ki artık ilaç firmaları bile hayıt tohumunu kapsül şeklinde üretmiş ve eczanelerde satılıyor menapoz şikayetleri için bile kullanıyorlar

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü(agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage | ovülasyon testine başlayacak
2| | | | | | |
3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

Son düzenleme:
arkadaşlar listemiz hazır beğendiniz mi şimdi sırayla bana söyleyin isminizi yaşınızı infertilite sebebinizi uyguladığınız kürleri son adet tarihinizi beklenen adet tarihinizi kullandığınız ilaçları bana yazın ekleyeyim listeye olurmu bebişler hadi daha hamiş listeside hazırlayacağız yani hamile kalanları hamiş listesine geçireceğiz allahın izni ile

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü(agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage | ovülasyon testine başlayacak | 4444 tefriciye-41 yasin ve tesbihlere başlayacak
2| | | | | | |
3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

yeniden düzenledim hadi kıslar sizi bekliyorum beğenmediğiniz bişi varsa söyleyin canlarım

yaş 30
sat 14.09.2009
infertilite sorunu yok 7 haftalık kalbi duruyo bebeklerinin
bal tarcın ve çörek otu
adet tarihim 09.10.2009
ilaçlar zinco-s folbiol bebek aspirini bvitamini
düzenli yumurtluyorum
dualar seninkiyle aynı tesbih yasin ve tefriciye

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3| | | | | | |
4| | | | | | |
5| | | | | | | |
6| | | | | | |
7| | | | | | |
8| | | | | | |
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

Son düzenleme:
kıslar valla listemiz süper hadi canlarım sizleri beklettim ama geç oldu güzel oldu yazın bakalım

alpy
28
17.9.2009
polikistikover
soğan kürü,kociş için de keçiboynuzu
belirsiz
glucophace ve folbiol(folik asit)
düzenli değil,yumurtlama takibi yapılacak
Meryem suresine,41 yasine ve tefriciyeye başlıyacak

aycanisa
28
23.9.2009
tüp tıkanıklığı
adaçayı yağı amydanoz ve süt buharı aslan pençesi cayı
belirsiz
ilaç kullanmıyorum
düzenli
500 yasın yasin tesbih 4444 salatı tecrifiyeye baslayacak

alp meryem suresini nasıl okuyorsun anlatırmısın....

Ben her cuma günü okumayı planlıyorum.Daha doğrusu kendim okumuyorum nette güzel bir link buldum sesi çok güzel olan bir çocuk okuyor.O arapça okurken ben de mealinden takip ediyorum.

X