Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzum seni eklicem ama bi sorun var sanırım sat ını 25 ekim yazmışsın ama henüz ekim gelmedi bunu ya eylül yazacaktın yada bu yazdığın beklenen adet tarihin bunu düzeltirsen bende emin olunca hemen eklicem senide listeye tamammı canım

canım beklenen adet tarihim o

aymes,
erkek infertilitesi konusunda geçenlerde nette bir yazı okumuştum ve yazıyı yazan da uzun zamandır çocuğu olmayan bir beydi.yurtdışında çalışan doktor bir arkadaşı hergün 1 tane avokado tüketmesini söylemiş ve o da bunu denemiş sonucunda sürpriz gerçekleşmiş,eşi çok kısa bir süre sonra hamile kalmış.Benim eşiminde spermigram sonuçları çok iyi değil sınırda.keçiboynuzu kürü kullanıyor.avokado olayını düşünüyorum yazıyı okuduktan sonra.Belki işine yarar diye paylaşmak istedim canım.

çok sağol canım paylaşımın için
okadar çok şey denedikki olmadı
bide kötü tarafı hepsi değerlerimizi düşürdü
artmasını beklerken
ama denenebilir yinede her şeyi denedik
bunuda denesek bi zararı olmaz herhalde
çok sağol canım

canım kuzunaz benide ekle listeye 27 yaşındayım sat 26 eylüldü.sebepsiz infertilite şuan hiç birşey yapmıyorum ne tedavi nede kür artık ne yapacağımı şaşırdım ...tavsiyelerinizi bekliyorum...rabbim tez zamanda herkese evlat versin...bizlerde annelik duygusunu tadalım...eşlerimizde babalık duygusunu tatsınlar....inşalllah...inşallah...

canım dualara tesbihlere başladınmı sen ilaç kullanmasanda ahni kür mür uğraşamam diyorsan polen bal karışımı ye gıda takviyesi olarak yani birde dua et allaha havale et onu vekil adı hürmetine bizim ona bıraktığımız işlerde bizi selamete çıkarsın inşallah bu arada beklediğin adet tarihinide yazarmısın canım listeye bakın sırasıyla yazın olurmu

1. isim(kullanıcı)
2.Yaş
3. Sat
4.İnfertilite sorunu
5.uyguladığı kürler
6.beklenen adet tarihi
7.şu an kullanılan ilaçlar varsa
8. ovülasyonla ilgili durumu ve yaptıkları
9. ettiği dualar

inşallah hamile kalan oldukça hamileler listesi yapıcam sonra hamile kalan arkadaşlar isterse gebeler topiklerine giderler ordaki listelerede katılırlar inşallah

canım benim eşiminde sperm sayısı 27 milyon sence iyimi hareketlilikte toplamda %66 filandı heralde yani ileri yavaş ve yerinde hareketli olarak bilemiyorum pek iyi gelmiyor bana dr bil dedi pko yu çok suçlama sen eşine bak onun üzerinede düş dedi

canım hareketli spermin %50 den fazla
olması çok iyi onun üzerinde olunca şans dahada yükseliyomuş
bide morfolojiye bakıldımı şekil bozukluğu yani
oda çok önemli spermlerde

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston),polenbal,tarçınçörekotu,bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |28|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | dualar belirtilmedi
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |beklenen adet tarihi belirtilmedi |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama belirtilmedi | dualar belirtilmedi
9| | | | | | | |
10| | | | | | |

Son düzenleme:
canım hareketli spermin %50 den fazla
olması çok iyi onun üzerinde olunca şans dahada yükseliyomuş
bide morfolojiye bakıldımı şekil bozukluğu yani
oda çok önemli spermlerde

morfoloji %14 tü sanırım normaldiş o yani referans aralığındaydı testte bu testi bir dr un isteğine değilde kendi isteğimize göre yaptırdığımız için

kuzunaz meraba cnm aymescim sanada meraba nasılsın burdada buluştuk:)
benide eklermisin listeye bende her ay umutla bekleyenlerdenim

yaşım 20,SAT tarihim 25 eylül,sorunum yumurta tembelliği,yumurtlama bozukluğu,uyguladığım karışımlar soğan
kürü,incir kürü,bal polen arısütü karışımı,3 çeşit ot,beklenen adet tarihim 25 ekim,kullandığım ilaçlar
yumurta takibi,klomen,estrofem,farlutal,menogon çatlama iğnesi,laçsız ovülasyonum gerçekleşmiyor
4444 tefriciye okuyacağız,ya şafi,ve 7 gün oruc denenecek

bulut83 canım listeye bi baksana belirtmediğin şeyler var yerini kaybetmemek için belirtilmedi yazdım ama belirtirsen düzeltirim olurmu canım listede yanlışlık yaptığımı düşünen varsa kızlar söylesin olurmu

canım dualara tesbihlere başladınmı sen ilaç kullanmasanda ahni kür mür uğraşamam diyorsan polen bal karışımı ye gıda takviyesi olarak yani birde dua et allaha havale et onu vekil adı hürmetine bizim ona bıraktığımız işlerde bizi selamete çıkarsın inşallah bu arada beklediğin adet tarihinide yazarmısın canım listeye bakın sırasıyla yazın olurmu

1. isim(kullanıcı)
2.Yaş
3. Sat
4.İnfertilite sorunu
5.uyguladığı kürler
6.beklenen adet tarihi
7.şu an kullanılan ilaçlar varsa
8. ovülasyonla ilgili durumu ve yaptıkları
9. ettiği dualar

inşallah hamile kalan oldukça hamileler listesi yapıcam sonra hamile kalan arkadaşlar isterse gebeler topiklerine giderler ordaki listelerede katılırlar inşallah

Şekerim bende varımm..
ayferrrr
29
zaman zaman yumurtalık tembelliği
henüz başlanmadı.eşime keçiboynuzu başlandı
beklenen adet tarihi 23 ekim
ilaç yok
mayıs-hazıran-temmuz klomen+çatlatma ignesi eylülde kist çıktı dogumkontrol hapı şimdi temiz..
Tesbih başlanacak

bulut83 canım listeye bi baksana belirtmediğin şeyler var yerini kaybetmemek için belirtilmedi yazdım ama belirtirsen düzeltirim olurmu canım listede yanlışlık yaptığımı düşünen varsa kızlar söylesin olurmu

benım yas 21 olacak yalnıs yazmısım onu :eek:

kuzunaz meraba cnm aymescim sanada meraba nasılsın burdada buluştuk:)
benide eklermisin listeye bende her ay umutla bekleyenlerdenim

yaşım 20,SAT tarihim 25 eylül,sorunum yumurta tembelliği,yumurtlama bozukluğu,uyguladığım karışımlar soğan
kürü,incir kürü,bal polen arısütü karışımı,3 çeşit ot,beklenen adet tarihim 25 ekim,kullandığım ilaçlar
yumurta takibi,klomen,estrofem,farlutal,menogon çatlama iğnesi,laçsız ovülasyonum gerçekleşmiyor
4444 tefriciye okuyacağız,ya şafi,ve 7 gün oruc denenecek

canım bu kadar ilacı ve kürü bu aymı uyguluyorsun yani arkadaşlar yanlış anlamıyoruz dimi şimdiye kadar uyguladıklarımızı değil bu ay uyguladıklarımızı yazalım olur mu uyguladığımız kürlker kullandığımız ilaçları takip ediyoruz ve beklenen adetimizi yazıyoruz farkındaysanız ona göre hamiş kalanları takip edeceğiz hem hangi kür ne kadar yararlı bakarız olurmu kızlar bu arada ovülasyonu düzensiz olana ovülasyon testi öneririrm gittigidiyordan bugün sipariş verdim 19 tl içinde 16 tane var ve 4 tane de gebelik testi var hemde kargo bedava bu arada mesai saatim doldu canım listeye sonra devam ederim bu arada listeye adını yazmak isteyen arkadaşlar bişi sölicem ben şu an çıkıyorum ne olur ben burdayken yazın da atlamayalım mesajları hemde çok birikmesin öpüyorum herkesi ayşecim sende sadece bu ay kullandığın ilaç ve kürleri yaz olurmu arkadaşım sevgiler dualarım sizinle hoşçakalın akşama müsait olunca girerirm

cnm pardon bu ay estrofem ve klomen kullanıyorum inşallah hayırlı haberler alırız

kuzunazcım ben takip ettim bi kaç ay adetim düzenli olduğu için adet bitiğinden sonra çatladığı günleri hesap ediyosun mesela 28 günde bir adet oluyosan 12ile 16 arası çatlıyo biliyo yumurta onuda ateş ölçer ile anlıya bilirsin ateşin yükselir 1 veya 2derece veya akıntında değişiklik oluyo şeffaf ve yumurta akı gibi iki parmağın arasında uzaya biliyo herzamankinden farklı oluyo akıntı hafif kasık baskısı olabiliyo canım ben böyle anlıyorum o günlerde sık sık ilişki öneriyo doktorlar ama herkesin aynı olmuyo adet normalse bile yumurta hiç olmayanlarda var bunları dene eczanede yumurta çatladığını gösteren testlerde varmış ama ben bu şekilde anlıyorum eşime şimdi keçi boynuzu içirecem onun sprmi var ama hızlısı yavaş kendimde kulanacam canım senin söylediğin kürleri bakalım artık gerisi allaha kalmış rabbim olderse olur allahım herkese nasip eder inşallah enne olmayı

evet canım seninle sat tarihlerimiz aynı inşallah bu ay beraber veririz hamilelik haberini..canım bidahaki( inşallah hamile kalırızda birdahaki adeti görmeyiz) muhtemelen 25 ekim...yumurtlamam düzenli...işte yeni 41 gün meryem suresini okudum tilavet secdesi var onuda şuan adetliyim temizlenince yapacam...birde arkasından 3 gün oruç tutulacakmış tutacağım...

ya kızlar bu (cahilliğime verin) 4444 tefriciyede ne okuyorsunuz nasıl oluyor anlatırmısınız...birde bunun yanında kür olarak ne yapa bilirim...

kızlar aslanpençesi de her türlü kadın hastalıgına iyi geliyormus birde civan perçemi oturma banyosuda iyi gelirmiş bende şifalı bitkiler kitabı var onda okudum şimdi

X