Bir bebek aldırma hikayesine şahit olmak...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsyan yok!!!

Biz hakkımızda neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu bilemeyiz Allah bilir, sen gönlünü ferah tut senin olan sana gelir zaten
Allah gönlüne göre versin

Sizin nezdinizde o arkadaşınız "günahkar", peki içinizde bastırdıgnız duygularınız, buraya yazdıklarınız, yargılamanız, yaftalamanız, gıybetiniz ve kötü kalpliliğniz sizi "farklı" kılıyor mu?
Nereden biliyorsunuz belki tövbe etti?Nereden biliyorsunuz belki cok acılar cekti ya da cekiyor?
Neye göre daha inançlı, neye göre daha az inanclı olunuyor? Bunların bi bakiyesi, limiti falan var da biz normaller bilmiyor muyuz?
Siz daha cok inanıyorsunuz diye madalya mi takılsın? Evet sen süper inanclısın herseyin en iyisini hak edıyorsun mu densin? Acınızdan ya da kıskanclıgınızdan bilemem ama resmen sacmalamıssınız.
Oysaki "lekum dinukum veliye din" denmemiş miydi?

Kimsenin dinine neye inanacagina karışacak son kişi bile olamazsın..kürtaj günahtır arkadaş senin ne düşündüğün kimsenin umurunda değil..istediğin kadar inkar et bu bi cinayettir..

Yasadiklariniza uzuldum Allah yardimciniz olsun..Ama kurtaj gunah degil demek ne haddinize? Ayrica sorumlulugu alamayacaklarsa iliskiye girmesinler hamile kalip cocuk aldirmak zorunda kalmasinlar.insanin akli var dimi..

Yani yukarda degil bu kelime uygun olmuyor belli bir mekani yok mekandan munezzeh demek istedim..
Siz diyanet misiniz acaba Alo fetva misiniz da burada gelip dini yorum yapıyorsunuz insanların kendini yaratana dahi nasil hitap edeceğine karışıyorsunuz nerden geliyor bu rahatlık ben artik aklim almiyor bunu
Ister Tanrı derim ister Allah istersem yukardaki sanane banane kime ne ya yapmayın şunları artik dinden kitaptan soğudu insanlar sizin gibi her kelimeyi cımbızla çekenler yüzünden

Yasadiklariniza uzuldum Allah yardimciniz olsun..Ama kurtaj gunah degil demek ne haddinize? Ayrica sorumlulugu alamayacaklarsa iliskiye girmesinler hamile kalip cocuk aldirmak zorunda kalmasinlar.insanin akli var dimi..
Peki bundan size ne? Sizi zorla hamile bırakıp kürtaja mı alıyorlar?

Sizi neden ilgilendiriyor ki bu durum? Dini yorum mu yapmisim ben kelimenin dogrusunu yazmisim her seyi baska yerlere cekmeye ne meraklisiniz.bir kelime icin soguyacaksaniz da o sizin bileceginiz is..

Umarım çok yakında sağlıkla kucağınıza bir evlat alırsınız ancak, siz anne olmak istiyorsunuz diye herkes bunu istemek zorunda değil? Kürtaji yapan doktor siz misiniz nedir bunu bu kadar kafaya takmak yani. Sizin taktiginiz kadar arkadaşınız takmamis, ki takmasın da zaten kimse istemediği hazır olmadığı bir bebegi doğurmak zorunda değil, kendisi için doğru olduğunu düşündüğü şeyi yapmış aldırmış ve şuan mutlu. Sanırım sağlıklı dusunemiyosunuz çünkü yaptığınız apaçık kıskançlık. Çocuğunuz olmuyo diye arkadaşınızın kürtaj olmasını bahane edip bi de uzaklaşmışsiniz kızdan. Ne ayıp.

Sizi neden ilgilendiriyor ki bu durum? Dini yorum mu yapmisim ben kelimenin dogrusunu yazmisim her seyi baska yerlere cekmeye ne meraklisiniz.bir kelime icin soguyacaksaniz da o sizin bileceginiz is..
Yapmayın iste yapmayın diye yorum yaptim sizi alakadar eden bir durum yok isteyen istediği gibi onu Yaratanla iletişim kursun istediği şekilde hitap etsin geçin artik bu işleri yok yukarıdaki yazmış bir üye eeee hop Allah mekandan münezzehtir noldu şimdi öğretici mi olmuş olsun ben soyliyim soğutuyorsunuz ancak insanı bi rahat bırakında insanlar nasil isterse o şekilde hitap etsin
Bizi yaratan da herhalde yok bana öyle dedi yok yukarıdaki dedi diye yargılamaz bizi ha ne dersin doğrucu davutluktan vazgeçin itici oluyor haberiniz olsun

Kimsenin dinine neye inanacagina karışacak son kişi bile olamazsın..kürtaj günahtır arkadaş senin ne düşündüğün kimsenin umurunda değil..istediğin kadar inkar et bu bi cinayettir..

kürtaj cinayet değildir kocası kötü olan, bakacak durumu olmayan herkes aldırsın, 70 senelik vebal alacağınıza o çoçuk büyüyüp parasızlıktan sürüneceğine bir kere aldırın vebal almayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…