Bir bebek aldırma hikayesine şahit olmak...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun için banlanmamalıyım bunun için banlanmamalıyım banlanmamalıyım🙊
Screenshot_20201127_013027.jpg

Biyolojik olarak can değil. Hücre topluluğu. Can olduğu zaman hukuki olarak da tıbbi olarak da aldırılmıyor zaten.
Olmazz olur mu kürtaj cinayet günah katil mi olucan diyen bir grup ve de bu kadar bize ait karar benim hesabını ben vericem diyen bir grup var ki ben kisimdayim bu konuda bu savaş muhakkak çıkıyor ve kapanış
Oysa ki tabi ki istemeyen kimse aldırmasın hic bir kadın bunu yaşamasa derim ama öyle ebeveynler görüyoruz okuyoruz ki evladına hergun kıyıyor zaten hayatimizin içine edip bırakıyorlar oylece peki bu ne günah degil mi ama anlamazlar bunları var sa yoksa günah ayıp cehennem yoruyorlar insani ancak başka birşey değil

Merhaba kk üyeleri dostlar.. Anlatacağım konu aşırı cahillik ve pişmanlık içeriyor..

Ben henüz çok yeni evliydim ve en yakın dedigim bekar arkadaşım bi sabah ağlayarak beni aradi ve hamile kaldığını söyledi.. En yakını olarak ben vardım yanında ve erkek arkadaşı henüz yeni askere gitmişti.. Tekti yani bide duygusal olarak cok hassas ve anksiyete bozukluğu vardı.. Arayıp bunları söylediğinde ne diyeceğimi şaşırdım ve cok üzüldüm çünkü o benim gözümde cok masumdu.. Ve bana tam bir iliski olmadığını yüzeysel olduğu halde hamile kaldığını aslında bakire olduğunu söyledi.. Daha bi acımıştım bilmiyorum cok kıymet vermişim.. Neyse sevgilisi para yolladı ve bebeği aldiracaklardi kesindi, doktor arayıp buldular ve aldırmaya giderken yanında bulunmami istediler bende kabul ettim keske o günü hic yasamasaydim da öyle birseyi kabul etmeseydim bıraksaydım ne hali varsa görseydi 😔😔 ve aldirdi 10 haftasi bitmişti cinsiyetide erkekti hemde öylesine sağlıklıydı ki kıydılar 😔.. Ben o olaydan sonra cok tövbe ettim cok üzüldüm her aklıma geldiğinde yüreğim sıkıştı ve esime bile anlatamadım..

Ve benim 3 bucuk yıllık evliliğim boyunca hic cocugum olmadı cok istedim cok çabaladım olmadı her negatif gördüğümde aklıma hep o geldi. O ise hayatına kaldığı yerden devam etti günah üstüne günah ekledi pisman olmadi unuttu gitti ve bu yaz evlendiler.. Hemen hamile kalmış bide piskin piskin Allah bana da tattıraymıș temennide bulunuyor.. Bugün baby shower yapmış kızı olacakmış.. Yani olan yine bana oldu ben helalinden istedim Rabbim vermezken o istemediği halde bunca günaha rağmen neden demeden edemiyorum ve cok pişmanlık yaşıyorum şuan öyle mesafeliyiz ki ben böyle bir kulun rızasını gözetmek için Allahın rızasından uzaklaşmıșım.. Daha napmam lazım hafızamdan onu yok etmek için.. Sanki o değil ben aldırdım bebeği.. Nasıl canım acıyor 😔
sımdı senın nasıbınle baskasının nasıbının nasıl bı baglantısı olabılır? o kısı varlıkla sınanmıs. rabbım bılır kaldı gectı sınavı . acı cektıgını anlıyorum ben de bebegımın olmasını cok ıstedım ve yoklukla sınandım sen gıbı... ve burda bı dolu arkadas da oyle.. yaradanın ısıne karısılır mı? kım bılır kımın ne hakettıgını kıme neyın ne zaman gelecegını cezanın odulun nerde nasıl verılecegını? onun sınavı baska senınkı baska. aclıktan oölen onca bebiş bı gunahın bedelını cekıyor sana gore.. ya da bu yedıgı onunde yemedıgı arkasında olanlar ayrıcalıklı vip kul . allah yagdırıyor... tobe yarabbı:) kızdım yazına ama anlamaya calıstım hak verdım cogunlukla nasıl bı can yanması tahmın edebılırım.. lakın sen fıtratını bozma.. duanı et ve bekle. kımın tovbesı kabul olur bılemezsın ayrıca..

Olmazz olur mu kürtaj cinayet günah katil mi olucan diyen bir grup ve de bu kadar bize ait karar benim hesabını ben vericem diyen bir grup var ki ben kisimdayim bu konuda bu savaş muhakkak çıkıyor ve kapanış
Oysa ki tabi ki istemeyen kimse aldırmasın hic bir kadın bunu yaşamasa derim ama öyle ebeveynler görüyoruz okuyoruz ki evladına hergun kıyıyor zaten hayatimizin içine edip bırakıyorlar oylece peki bu ne günah degil mi ama anlamazlar bunları var sa yoksa günah ayıp cehennem yoruyorlar insani ancak başka birşey değil
Günahsa aldırana günah. Belki inanmıyor, belki cennet cehennem umurunda değil. Biri de yasaklansın diyor, sanki hamile kadınları kaçırıp zorla kürtaj yapıyorlar.

Merhaba kk üyeleri dostlar.. Anlatacağım konu aşırı cahillik ve pişmanlık içeriyor..

Ben henüz çok yeni evliydim ve en yakın dedigim bekar arkadaşım bi sabah ağlayarak beni aradi ve hamile kaldığını söyledi.. En yakını olarak ben vardım yanında ve erkek arkadaşı henüz yeni askere gitmişti.. Tekti yani bide duygusal olarak cok hassas ve anksiyete bozukluğu vardı.. Arayıp bunları söylediğinde ne diyeceğimi şaşırdım ve cok üzüldüm çünkü o benim gözümde cok masumdu.. Ve bana tam bir iliski olmadığını yüzeysel olduğu halde hamile kaldığını aslında bakire olduğunu söyledi.. Daha bi acımıştım bilmiyorum cok kıymet vermişim.. Neyse sevgilisi para yolladı ve bebeği aldiracaklardi kesindi, doktor arayıp buldular ve aldırmaya giderken yanında bulunmami istediler bende kabul ettim keske o günü hic yasamasaydim da öyle birseyi kabul etmeseydim bıraksaydım ne hali varsa görseydi 😔😔 ve aldirdi 10 haftasi bitmişti cinsiyetide erkekti hemde öylesine sağlıklıydı ki kıydılar 😔.. Ben o olaydan sonra cok tövbe ettim cok üzüldüm her aklıma geldiğinde yüreğim sıkıştı ve esime bile anlatamadım..

Ve benim 3 bucuk yıllık evliliğim boyunca hic cocugum olmadı cok istedim cok çabaladım olmadı her negatif gördüğümde aklıma hep o geldi. O ise hayatına kaldığı yerden devam etti günah üstüne günah ekledi pisman olmadi unuttu gitti ve bu yaz evlendiler.. Hemen hamile kalmış bide piskin piskin Allah bana da tattıraymıș temennide bulunuyor.. Bugün baby shower yapmış kızı olacakmış.. Yani olan yine bana oldu ben helalinden istedim Rabbim vermezken o istemediği halde bunca günaha rağmen neden demeden edemiyorum ve cok pişmanlık yaşıyorum şuan öyle mesafeliyiz ki ben böyle bir kulun rızasını gözetmek için Allahın rızasından uzaklaşmıșım.. Daha napmam lazım hafızamdan onu yok etmek için.. Sanki o değil ben aldırdım bebeği.. Nasıl canım acıyor 😔
Bence düşünceniz çok yanlış Allah nasip ederse hiç ummadığın anda gelir mucize kalbinizi bu kadar karartmayın Allah dan herseyin hayırlısını isteyin ilk önce demekki daha vakti zamanı var

Asil siz ne diyorsunuz.. Ne kadar ayıp ya beni ne kadar taniyorsunuz da bu haddi nerden buldunuz
Siz bir başkasının sevap günah çetelesini tutma haddini nereden bulduysanız o da aynı yerden bulmuştur. Kendiniz insanları acımasızca yargiliyorsunuz ama başkası size bir sey soyleyince uuuuuuu..

Bebek sahibi olmak elbette önce Allah'ın izniyle ama biyolojik kısmı atlayıp tuhaf manevi çıkarımlar yapmak yerine gidip eşinizle muayene olursunuz ve yine eger Rabbim nasip ederse bebek sahibi olursunuz insallah.

Arkadaşınızın geçmişte yaptırdığı küretajın sizin bebek sahibi olamamanizla hicbir ilgisi yok. Psikoloğa gidin bence

Günahsa aldırana günah. Belki inanmıyor, belki cennet cehennem umurunda değil. Biri de yasaklansın diyor, sanki hamile kadınları kaçırıp zorla kürtaj yapıyorlar.
Işte ben de buna isyan ediyorum ya günah mi tamam o ikisinin arasında bizi ilgilendiren bir durum değil.
Kaldi ki bu sitede deist olanda var hristiyan yahudi şaman her inançtan ya da inanmayan birçok insan var hemen yasak günah haram bunlardan vazgeçerler umarim birgün

Işte ben de buna isyan ediyorum ya günah mi tamam o ikisinin arasında bizi ilgilendiren bir durum değil.
Kaldi ki bu sitede deist olanda var hristiyan yahudi şaman her inançtan ya da inanmayan birçok insan var hemen yasak günah haram bunlardan vazgeçerler umarim birgün
Vazgeçmezler... Kendilerinin inandığından başka bir şeye inanıyor olma fikrini akılları almıyor.

Kürtaj yasal olarak kabul edilen haktır gerekli olunan durumlar vardır. Istisnalar dışında korunmak hem bedenen hem ruhen bu sürece girilmesini engeller bilinçli olmak korunmak en güzeli yumurta spermle buluşunca süreç başlıyor yani tam anlamıyla canli olmayan bir hücre yumağı oluşuyor tüp bebek surecindeyim dr um döllenmiş embriyoları dondurdu ona göre artık o hücre yumaklari canli adayı yani ÖNEMLİ ...diyorum ya en güzeli korunmak burada cok okuyoruz korunmadan hamile kalip pisman olanlari bilgiye,tibba kolay ulastigimiz zaman dilimindeyiz kurtaj degil korunmak care olmali

Yani olan yine bana oldu ben helalinden istedim Rabbim vermezken o istemediği halde bunca günaha rağmen neden demeden edemiyorum ve cok pişmanlık yaşıyorum şuan öyle mesafeliyiz ki ben böyle bir kulun rızasını gözetmek için Allahın rızasından uzaklaşmıșım.

Allahın kimin rızasını göz ettiğine de karar vermişsiniz maşallah..

kürtaj cinayet değildir kocası kötü olan, bakacak durumu olmayan herkes aldırsın, 70 senelik vebal alacağınıza o çoçuk büyüyüp parasızlıktan sürüneceğine bir kere aldırın vebal almayın.
Kimisi de kocişi eve bağlansın diye çocuk yapar, birde bu aklı büyükleri verir çoğunlukla

Bugün yine 3. Sayfa haberlerinde okudum
Ayrı anne ve babanın 15 yaşındaki ki kız çocuğunu , önce annesinin sevgilisi taciz ediyor
Sonra sosyal medyada tanıştığı kişi tecavüz ediyor

Kız annesine durumu anlatıyor ama annesi sevgilisine inanmayı tercih edip kızını dışlıyor
Kız şuan halasına sığınmış

Kimisi de kocişi eve bağlansın diye çocuk yapar, birde bu aklı büyükleri verir çoğunlukla

Bugün yine 3. Sayfa haberlerinde okudum
Ayrı anne ve babanın 15 yaşındaki ki kız çocuğunu , önce annesinin sevgilisi taciz ediyor
Sonra sosyal medyada tanıştığı kişi tecavüz ediyor

Kız annesine durumu anlatıyor ama annesi sevgilisine inanmayı tercih edip kızını dışlıyor
Kız şuan halasına sığınmış
haklısınız aslında ebeveyn ehliyeti olmalı herkes kafasına göre çocuk yapmamalı.

Kendinizi boyle mi avutuyorsunuz rahme dustu mu dustu artik bir can..
Yıllarca babası, dayısı, amcası ya da üvey babası tarafından tacıze tecavuze siddete ugrayan binlerce insan var.Ben bunları okuyunca keske annesı kürtaj olsaydı dıyorum, keske sınavı tacizi tecavuzu yaşamak degıl de dünyaya gelmemek olsaydı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X