Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Yargılıyorsun tabii, ayrıca bi insan acı çekiyorum derken "abartma" demek üstten üstten konuşmaktır. Elbette yerlerde sürünsün demiyor kimse, bi yerde o acı da geçecek ama kadın kötü bi şey yaşamış ve üzgün, insan ve duyguları var.
En cool, en güçlü, en umursamaz, en bi şeyi takmayan benim tripleri komik görünüyor.
Neden komik görünüyor. Umursamaz her şeyi kafaya takmayan insanlar daha mutlu. En azından ben öyleyim.

Bence bu tür erkeklerin ciddi özgüven problemi var. Evleneceğim kişi hiçkimseyle yakınlaşmasın çünkü hiçbir şey bilmemesi beni kıyaslayacağı bir eski olmaması erkekliğimin sorgulanmaması demek diye düşünüyorlar sanırım yalnız bu türün atladığı bir şey var, mesela benim bir tanıdığım başka yollardan her haltı yaşayıp ben bakireyim diye ortada geziniyordu. Yani her iki cinsiyete de bir şeyleri yaşamayı hak görüp arkasında duramayacak kadar yüreksiz insanlar var.

Bundan yıllar yıllar önce biri bana sevgili olmakla ilgili konuşurken "Bir sevgiliden beklentilerin neler?" diye sormuştum, sağ olsun o da " Benimle her şeyi yaşamalı cinsellik dahil bu olmazsa sevgili olamam," demişti bende merak edip "peki ya evlilik?.." diye saf saf sormuştum o da "Benle her şeyi yaşayan biriyle evlenemem..." demişti :KK70:

Bu tür de biri için üzüldüğüne değmez emin ol, bu düşüncede olan bir insanla mutlu olamazdın.

Yav bu zamanda adamlar sevisecek insan bulamiyor mu saniyorsunuz gercekten istediğini alinca yok olmuş komik oluyor

"Benle her şeyi yaşayan biriyle evlenemem..." demişti :KK70:
cidden korkunç. mağara kafası bile değil bu bambaşka bir boyut. böyle erkeklerin boğazını sıkıp kıvılcım çıkartmak istiyorum senin oksijenimizi tüketmeye ne hakkın var lan git uranüste azot soluyarak yaşa demek istiyorum.

Buradaki tüm yorumlar beni rahatlattı teşekkür ederim gerçekten burada paylaşınca kendimi daha güçlü hissediyorum 🙏 dediklerinizde çok haklısınız ama insan aşktan kör olunca inanın önünü arkasını düşünmüyor. Ben zaten karsimdakine de kendimi kusurlu hatalı göstermedim pişmanım demedim. İlkin olmak isterdim deyince bende aynısını ona demiştim. Hatta şunu da söyledim ben birini sevdim sevildim yaşadım, sen aranızda duygusal bir paylaşım olmayan biriyle beraber olmuşsun bu kötü bana göre dedim. Eski sevgilimi sorunca seni kandırmış falan bile dedi hatta. Hayır ilişkimizin başından sonuna kadar çok iyiydi ama ben ilerlemek istemedim biriyle seviştim diye hemen evlenecek değilim dedim. Yolu açık olsun çok iyi bir insandı deyince şaşırdı. İlk defa eski sevgilisinin arkasından iyi konuşan bir kız duyuyorum dedi.

Eski sevgilimi sorunca seni kandırmış falan bile dedi hatta.
Bu herifle kazara evlensen erken boşalma sorunu için ürologa terapiye falan gitmez, çünkü kadın cinsellik isteyen bir canlı değil onun kafasında, şimdiden başlasan 10 yıl sonra falan ikna edersin. 😂

Bu insan müsvettesinin ağzının payını vermiş miydiniz ? Adamın(!) bu kadar mahrem detayları sizinle paylaşması da; zihniyeti de çok çirkinmiş. Adamla arkadaşlığınızı siz bitirmişsinizdir umarım.
Evet merak etmeyin gereken her şeyi söyledim :KK43: Biri uzun ilişkisiydi kız evlendi başkasıyla ilk geceden sonra kocasının yanında bunu aramak için anlaşmışlar önden konuşup kocasına dinlettirceğini beraber olmadıklarını onaylayarak söylemesini istemiş kızı o durumdan kurtarmak için yaptığını kocasına üzüldüğünü falan söylemişti en kötüsü de en samimi erkek arkadaşı her şeyi detaylarıyla biliyordu

Buradaki tüm yorumlar beni rahatlattı teşekkür ederim gerçekten burada paylaşınca kendimi daha güçlü hissediyorum 🙏 dediklerinizde çok haklısınız ama insan aşktan kör olunca inanın önünü arkasını düşünmüyor. Ben zaten karsimdakine de kendimi kusurlu hatalı göstermedim pişmanım demedim. İlkin olmak isterdim deyince bende aynısını ona demiştim. Hatta şunu da söyledim ben birini sevdim sevildim yaşadım, sen aranızda duygusal bir paylaşım olmayan biriyle beraber olmuşsun bu kötü bana göre dedim. Eski sevgilimi sorunca seni kandırmış falan bile dedi hatta. Hayır ilişkimizin başından sonuna kadar çok iyiydi ama ben ilerlemek istemedim biriyle seviştim diye hemen evlenecek değilim dedim. Yolu açık olsun çok iyi bir insandı deyince şaşırdı. İlk defa eski sevgilisinin arkasından iyi konuşan bir kız duyuyorum dedi.
Adam en başından benden bir yol olmaz diye bağırmış.
Eskiyi bu kadar sohbete sokmanız, geçmişi didik didik etmesi zaten baştan sona falso.
Gerçekten kafayı geçmişle bozmayan umursamayan adam kaç kişi oldu, sevdin mi, bıdı bıdı diye sohbetini etmez. Bu muhabbeti yaptıysanız üzgünüm o adam bekaret kafalı bir öküzdür.
Öyle bir adam seninle evlenmek istese bile evlenme zaten. Aşk yaşayamayan, kafası başka yerinde olan, sinema tiyatro gitmeyen, kendini geliştirmeyen bir adamla evlenip ne yapacaksın.
Olmadığı bin kat iyi.
engelle mutlaka bunu. Zira bu canı seks isteyince canım cicim diye yoklayacak midesizlilte biri

Neden yazıkmış herkes sizinle aynı düşünmek zorunda mı. Günümüz ekonomisinde eğitim sağlık giyim ısınma barınma eğlence seyahat ulaşım iletişim giderlerinin yüksek olması sebebiyle hayatın yüzde sekseni paradan ibaret maalesef

Neden komik görünüyor. Umursamaz her şeyi kafaya takmayan insanlar daha mutlu. En azından ben öyleyim.
Olabilir ama böyle bir durum her kadının agrına gıder ortada bir ilişki var.
Her kadın eger duygusu varsa ilişki bitince üzülür sinirlenir hırslanır bunlar çok normal duygular.
Amannn ne olcak canım la olmuyor.
Herkesin başına gelmiştir.
Seninde bir gün gelir böyle konuşma.
Ben üniversiteyken arkadaslarım aşk acısı çekerdi aglardı ben anlam veremezdim destek olurdum ama nasıl bu kadar üzülebilir derdim içimden.
Sonra oluyormuş anladım.
Önemli olan ayrılık sonrası duyguları yönetebilmek burda.

X