Binbir emekle oluşturduğum yeni gelin evim;)

ben en çok antreyi beğendim. ayakkabılık mı, konsol mu o dolap ne ise harikulade! saat, orkide ve yerdeki o şık şey. mikemmel olmuş. sahi o dalap ne amaçla, nerden ve kaç lira?

Çok sade çok sık en önemlisi aşkla döşenmiş bir ev :)Rabbim ağız tadıyla,huzurla oturmayı nasip etsin.

ben en çok antreyi beğendim. ayakkabılık mı, konsol mu o dolap ne ise harikulade! saat, orkide ve yerdeki o şık şey. mikemmel olmuş. sahi o dalap ne amaçla, nerden ve kaç lira?

Salon aynı zamanda antreyi de gördüğü için şık bir şey arıyordum ama ayakkabılıkların hepsi birbirinin aynısı farklı olanı bulmak zor oldu gerçekten. O Ayakkabılığı aynı zamanda imalatçı olan bir mobilyacıdan aldım. Rengi ve kulpları farklıydı. Rengini bu şekilde eskitme boya ile verdiler derken böyle bir şey çıktı ortaya:KK66: 450-tl ye aldık yanlış hatırlamıyorsam. Benzerlerine 1000 tl fiyat veren yer de vardı. Ama bu Dükkan kıyıda köşede kaldığı için böyle uygun bir fiyat verdi:KK66: modesa var istanbul da ordan aldık.

İyi bir iş çıkarmışsınız. :) Güle güle oturun.Çok güzel olmuş, emeğinize sağlık. :)

Salon aynı zamanda antreyi de gördüğü için şık bir şey arıyordum ama ayakkabılıkların hepsi birbirinin aynısı farklı olanı bulmak zor oldu gerçekten. O Ayakkabılığı aynı zamanda imalatçı olan bir mobilyacıdan aldım. Rengi ve kulpları farklıydı. Rengini bu şekilde eskitme boya ile verdiler derken böyle bir şey çıktı ortaya:KK66: 450-tl ye aldık yanlış hatırlamıyorsam. Benzerlerine 1000 tl fiyat veren yer de vardı. Ama bu Dükkan kıyıda köşede kaldığı için böyle uygun bir fiyat verdi:KK66: modesa var istanbul da ordan aldık.
Lütfen tel no falan varsa gönderir misin? Aynından isticem de kızmazsan:oops:hatta sen benim adıma sipariş versen? Şimdi sana aynı indirimi yaparlr o bakımdan diyorum. Bi de ben ist.da değilim n'olcak?

Lütfen tel no falan varsa gönderir misin? Aynından isticem de kızmazsan:oops:hatta sen benim adıma sipariş versen? Şimdi sana aynı indirimi yaparlr o bakımdan diyorum. Bi de ben ist.da değilim n'olcak?

Tatlım ben sana numarasını vereyim 0212 493 51 85 başaran mobilya. Valla beni tanımazlar ki. Sen ara bir konuş istersen. Belki istanbul dışına teslimat yaparlar. Tabiki alabilirsin aynısından :KK66:)

Tatlım ben sana numarasını vereyim 0212 493 51 85 başaran mobilya. Valla beni tanımazlar ki. Sen ara bir konuş istersen. Belki istanbul dışına teslimat yaparlar. Tabiki alabilirsin aynısından :KK66:)
teşekkür ederim Icap'çım. nasıl heyecanlandım ben bu ayakkabılığı görünce böyle ya:KK73:

güldür güldür Şevket'in tiplemesini gönderiyorum ayakkabılığına: (Şevket'in laneti-Güldür Güldür-mutlaka izle)
aa aaa ne güzel ayakkabılık o öyle! yani nolmuş çok güzelse, nolmuş benim evime de çok yakışacaksa? Keşke benim olsa!:KK53:
benimki şaka tabi. aman nazar değmesin. 41,5 kere maşallah!

güldür güldür Şevket'in tiplemesini gönderiyorum ayakkabılığına: (Şevket'in laneti-Güldür Güldür-mutlaka izle)
aa aaa ne güzel ayakkabılık o öyle! yani nolmuş çok güzelse, nolmuş benim evime de çok yakışacaksa? Keşke benim olsa!:KK53:
benimki şaka tabi. aman nazar değmesin. 41,5 kere maşallah!

Ay çok güldüm sabah sabah :KK66:) daha güzelleri senin olsun tatlım ya. Ayakkabılık da nedir :KK66:) umarım şehir dışına teslimat yapıyorlardır.

Çok beğendim..güle güle oturun.. Bende sadeliği çok severim..yatak odalarımız aynı.. Ben kapaklı modeli tercih ettim..çok memnunum.. Bir ay toz alınmasa belli etmiyor çok kullanışlı..emek vermişsiniz ama değmiş evinize.. Mutlulukla oturursunuz inşallah..

Çok beğendim..güle güle oturun.. Bende sadeliği çok severim..yatak odalarımız aynı.. Ben kapaklı modeli tercih ettim..çok memnunum.. Bir ay toz alınmasa belli etmiyor çok kullanışlı..emek vermişsiniz ama değmiş evinize.. Mutlulukla oturursunuz inşallah..

Ben de bu takımı aldığıma çok memnun oldum gerçekten. Dediğiniz gibi tozu filan hiç göstermiyor. Güzel yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim :)

Merhaba Arkadaşlar,

Ben henüz 4 aylık evliyim. Evimle başından sonuna kadar eşimle ilgilendik. Gerek eşya seçimi gerekse evin komple temizliği konusunda aile büyüklerinden hiç bir şekilde yardım almadık. Yardım almamamızın sebebi onlarla sorun yaşadığımızdan değil, sadece yuvamızı birlikte kurma isteğimizden kaynaklandı:) Zaten aileler de şehir dışında olduklarından gelmeleri pek de mantıklı olmayacaktı.

Evim kira henüz kendi evimizi alabilecek durumda değiliz. Ancak ben kira da olsa yaşadığım yerin bana huzur vermesinden yanayım. Ev kira diye şartlara razı olmadım anlayacağınız :) Mesela mutfak dolapları çok farklıydı. Eşim onların hepsini yapışkanlı folyolarla kapladı. Çok daha güzel oldu eski halinden. Ona ilişkin fotoğrafları açtığım bir konuda paylaşmıştım daha önce.

Yatak odasında berjerin bulunduğu kısım tamamen masmavi fayanstı. Evin içinde çok garip bir görüntü teşkil ediyordu. Yatak odasının parkeleri de çok kötüydü. Ev sahibine söyledik ama kendisi sadece yarısını karşılayacağını söyledi. Öyle olunca iş başa düştü deyip, yatak odası ve yatak odasının içerisinde bulunan giyinme odasının üstünü parke kaplattık. Böylesi çok daha içime sindi. Yatak odasının içinde minik bir oda vardı. Bina en aşağı 25 yıllık bir bina olduğu için, zamanında o odanın giyinme odası olarak planlandığını sanmıyorum ama biz yatak odasına bir de dolap koyup sıkıştırmak istemediğimiz için o minik odayı giyinme odası yaptık. Ayrıca sonradan fark ettiğim bir husus olarak, yatak odasının güneşliğini kısa yaptırmışım hatta oradan da mavi fayanslar gözüküyor. Onu da vakti gelince uzun güneşlik ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Çalışma/Misafir odası diye adlandırdığım odaya ise hiç bir şekilde masraf yapmadım. Perdeleri annem verdi. Yatak eşimin bekarlığından kalma. Masa benim bekarlığımdan derken, böyle bir oda meydana geldi. İleride kısmet olursa çocuk odası vs. olarak değerlendirmeyi düşünüyoruz.

Kapıların, dolapların boyanması olsun pek çok ıvır zıvır işle uğraştık. Ama sonuca baktığımda huzur dolu bir yuva yarattığımızı düşünüyorum.

Sizlerin eleşti/önerilerine açığım. Hala bir kaç eksiğim var örneğin salonda bulunan yemek masasının arkasına bir ayna almak istiyorum. Hatta beğendiğim aynayı da ekliyorum. Fotoğrafta öyle gözükmüyor ama aynanın kenarları krem tonlarında.

Eğer isterseniz, evimin büyük fotolarını eklerim daha sonra:KK66: Evin büyük fotoları 5. sayfada http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/binbir-emekle-olusturdugum-yeni-gelin-evim.786622/page-5

Umuyorum ki hepimiz bir gün kendi evimize kavuşuruz. Hepinizi öpüyorum:KK66:

Merhaba tatlım ağız tadı ile otur inşallah. Evini güzel dekore etmişsin.
Ben antrendeki dolabı merak ettim. Yaptırdın mı yoksa bi yerden mi aldın ? ve ölcüleri nasıl? o tarz birşey yaptırmak yada almak istiyorum. İkeada beğendiğim ayakkabı dolabı vardı buna benzer ama ölçülerimiz uymadı...

X