bin ban bom benimde artık çeyizim var:)

slm cnm bernardo kahvaltı takımını sitesinde takım olarak bulamadım. sende kodu veya model ismi varmı mağazayı arayıp sorucam artık oda olmazsa mecbur mağazaya kdr gidip fotoyu gösterip öğrenmeye çalışcam :)

bernardo red dot..
ama artık bu üretilmiyor sanırım
mağazaya sor bi istersen yine. belki getirtirler:)

bernardo red dot..
ama artık bu üretilmiyor sanırım
mağazaya sor bi istersen yine. belki getirtirler:)

çok saol cnm bende sitesine baktım resimlerde gözüküyordu ama ürün kısmında yoktu istanbuldayım ben viaportu aradım ordada yokmuş ama bir müşteri ayırmış önceden almamış bende kendime ayırttırdım haftasonu alıcam dedim inş kısmet olur :)

aldınmı canım:)

ve ben bir şey paylaşmak istiyorum.. tıpkı çeyizimi paylaştığım gibi bunu paylaşmak istedim..

dün 12.12.12 olduğu için bu günü ölümsüzleştirmek için evlenme teklifi aldım

walla darısı bu teklifi almayanların başına hayırlı olsunnn allah mutluluğunuzu daim etsinn ama ayrintilari bekliyoruz tabii sakıncası yoksa

kızlar alıntı yapmayın sonra silicem yazdıklarımdan bi kısmını. sonra başıma bela olmasın diye

teklif eden uzaktan bir akrabam.. ankaraya sınav için gidince karşılamıştı bizi. sınavdan sonra vakit geçirmiştik ben o kardeşim..
ankaradan sonra bi kaç kez aradı. havadan sudan konuşuyoduk..
bana karşı bişeyler hissetiğini söylmişti.. bende bişey diyememiştim..
bana aileden görücüler gelince ben istemeyiince buda cesaret edememiş bişey söylemeye..
güya eskiden beri seviyomuş beni. tabi nekdar doğru bilmiyorum bende..

neyse dün telde konuşuyoruz. pat diye söyledi. en alakasız yerde..
apıştım kaldım.. ne dicem bilemedim..
ağladım durdum.. kendimi tutamadım.. sinirlerim bozuldu resmen..
eski sevgilim aklıma geldi..
o hep derdi 12.12.12 nişan yaparız.. bu tarihte olsunki, ben bu tarihi unutmayayım sende bana kızmazsın derdi..
o aklıma geldi.. ben kaderimden ne isterken neler oldu dedim..

akrabamda ağlama sen daha iyi şeyleri hakediosun keşke yanında olsam , farklı bir süprizle kutlasam falan dedi..
onun içni duygusallaştığımı sandı:S

ben bişey diyemedim.. teşekkür ettim. beklemediğimi söyledim..
sen iyibirisin dedim. buna evet demem için seni tanımam lazım seni görmem lazım dedim.. oda üzüldü..

bende sabaha kadar ağladım.. 12.12.12 böyle ölümsüzleşti..

senin adına üzüldüm mü desem sevindim mi desem bilemedim canım. neyse en azında hiç evlenme teklifi almadım demezsin:) iyice düşün karşındakini tanımaya çalış belkide senin için hayırlı olan odur. inş hakkında hayırlısı olur

Tatlım benim gerçekten hem bir şok yaşamışsın hem de geçmişi hatırlayıp kederlenmişsin kıyamam sana

karşındaki kişi de senin bu hassasiyetini bilememiş kendine yormuş durumu.

Allah hakkında en güzelini nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…