Bilekte biten botlar!!!

• Konu Sahibi kokoshatun
sevmiyorum ben bu botları ya görüntüsü hoşuma gitmiyo..spor olanları değil onlar daha guzel duruyo ama klasik botlarda hatları çok belirgin duruyo..göze hoş gelmiyo bence

• Konu Sahibi kokoshatun
muhteşeem bi ayakkabı ben bayılıormmm.. bnm de yaşım 21 ama geçen sonbaharda derimoddan kahverengi bi modelini aldım. o zmnlarda hiç böle bi furya yoktu ben de herkeste olmayan şeyleri severim ondan atlamıştım bu modele ama daha sonra resmen herkesin ayaında bunları görüorm ya :S
erkek arkadaşmla bakarken beğenmiştik ama arkadaşlarımlayken almıştım. almadan arkadaşlarıma fikirlerini sorduğumda hepsi mırın kırın edip beğenmediklerini sölediler ama daha sonra benden özenip gidip nerdeyse aynı modelini aldılar klava:
bence bacakların güzelse hiç kaçırma özellikle mini etekle süper seksi duruo bacağı daha da uzun gösterio. skinny kot ya da dar paçalı pantolonlarla da üstüne çıkarıp giyersin süper olur ben bütün kış ayaımdan çıkarmak istemedim :)
bu arada tawsiem topuğu kalın olanlardan alma ama ip gibi olanlardan da olmasın daha spor bi topuk modeli war ya yuwarlaklaşarak incelen onlardan al yaşına da uyar. bi de benimki kıwrımlı mesela üstüne katlamışlar deriyi istersem katından açıp daha uzun bi bota dönüştürebiliorm uzun eteklerle de hoş duruo bölece
benimki şöle bişi ama bağcık gibi şeyleri yok bu resimdeki gibi topuğu buna benzio ama daha yüksek burnu da sivri deil bu kadar daha yuwarlakımsı

• Konu Sahibi kokoshatun
ben de beğeniyorum ama kalın topukluları çünkü ince topukluyla yürümek bana göre zorrr

• Konu Sahibi kokoshatun
adilışıkta yeni sezon bılekte bıten botlar gördüm süpperdii valla ama 36 sı büyük oldu malesef alamadım=(((((((

• Konu Sahibi kokoshatun
Benim bileklerim ince olduğu için mi bilmiyorum bana yakışmıyor bu tarz botlar yada bana öyle geliyor..

• Konu Sahibi kokoshatun
Bu botlar özellikle ince bileklilere çok yalışıyor.Etekle ve jeanle çok hoş duruyor.
İnce bilekli ve ince bacaklı olan kızlar kaçırmasın alsınlar birer tane...zemuszemus

• Konu Sahibi kokoshatun
bende beğeniyorum, bu sene inşallah alıcam :))

• Konu Sahibi kokoshatun
Antalya'ya gittiğimde deichmann'a uğradım alıcaktım; ama beğendiğim modellerin numarası yoktumafoldumben Afyon'a da güzel modeller gelmedi daha bi gelse hemen alıcam.

• Konu Sahibi kokoshatun
Bu botlar özellikle ince bileklilere çok yalışıyor.Etekle ve jeanle çok hoş duruyor.
İnce bilekli ve ince bacaklı olan kızlar kaçırmasın alsınlar birer tane...zemuszemus

Bende bi sorun var heralde ben yakıştıramıyorum bi türlü , ki saydıkların bende var fisfisfis

Bende bi sorun var heralde ben yakıştıramıyorum bi türlü , ki saydıkların bende var fisfisfis

Yakışacağından eminim.Mankenlere bak,incecik bilekleri ve bacakları var,onlara da çok yakışıyor.Farklı modeller denemelisinihoşuna gidecek bir tane bulursun,özellikle etek giydiğinde dene.şutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…