Bilekte biten botlar!!!

Evet en önemli nokta burda model. Bazı modeller var ki gerçekten kötü duruyor kendine en yakışanı, cuk diye oturanı bulmalısın.

haftaya alacağım model :jeyyar:

bot7.jpg

dimi kelebekcim yerimseniben

çok hoş bi model bencede a.s

ben hiç begenmiyorum bu tarz ayakkabıları bana cok itici gelio ama bu benim görüşüm tabii :))

bencede :bbo:
bihterin ayağında da hep bunlardan
zaten yürüme özürlü bunları giyince daha komik yürüyo :bbo:

bu siyahin aynisini 2 sene önce almisdim
hem cok rahat hemde cok siklar ama simdide topuklu olanlardan alicam
cok tarz duruyolar gercekdende

magiclove canim bende cok begeniyorum senin alicagin modelleri simdiden güle güle kullan canimŞeniz

hahaha ee normalll iki kürdan bacagi olursa sende öle yürürsünn dengeyi sagliyamio....hahahah ay cok kötüüyümmmkaydirigubbakcemile3

magiclove canim bende cok begeniyorum senin alicagin modelleri simdiden güle güle kullan canimŞeniz

arda-alyacımm çok tşk ederimmm Şeniz

senin eklediklerinin koyu kahvesini almıştım bende geçen sene, şimdide topuklu zamanı :jeyyar:

gerçekten çok şık duruo, tabi hepsi için geçerli değil bu, kimileride çok itici bana göre :bbo:

bende böyle bişey almak istiyorum ama kullananlar için bi sorum olucak kışın sıcak tutuyor mu ve su filan geçirme olayı var mı

bende böyle bişey almak istiyorum ama kullananlar için bi sorum olucak kışın sıcak tutuyor mu ve su filan geçirme olayı var mı

Eğer süet alırsanız yağmurlu havada giyemezsiniz tabiki...Ben deri olanlarını rahatlıkla önerebilirim.Memnunum.Bir sorun yaşatmadı bana.Sıcak tutar mı?, demişsiniz ...Diğer ayakkabılar gibi bootiler de...Bir Ugg kadar sıcak tutmuyor elbette... yerimseniben

Bunların tam adı booties :) Botla ayakkabının arası oluyor.Ben gecen sene 2 tane aldım daha hıc gıymek kısmet olmadı.Bu sene ıyı soguk hava gelırse gıyeceğım valla hem üsütmüyor hemde klas duruyor.

Bunların tam adı booties :) Botla ayakkabının arası oluyor.Ben gecen sene 2 tane aldım daha hıc gıymek kısmet olmadı.Bu sene ıyı soguk hava gelırse gıyeceğım valla hem üsütmüyor hemde klas duruyor.

Soğuk havayı neden bekliyorsunuz,tam zamanı şimdi.yerimseniben Çok soğuk oldu mu ben üşüyorum şahsen bootilerle.zemuszemus Ben iki haftadır giyiyorum zaman zaman.Klas durduğu kesin. :jeyyar:

Evet de valla converse lerden vazgecemıyorum kı her yıl bana boyle oluyor :)Daha kokoş tarzıma bır kac hafta var.Hazır hava kuruyken gııyıyorum snr zaten ıstesemde gıyemıcem yagmurlu havalarda gıymeyı sevmıyorum.Tam bot havası oluyor cunku :)

Eğer süet alırsanız yağmurlu havada giyemezsiniz tabiki...Ben deri olanlarını rahatlıkla önerebilirim.Memnunum.Bir sorun yaşatmadı bana.Sıcak tutar mı?, demişsiniz ...Diğer ayakkabılar gibi bootiler de...Bir Ugg kadar sıcak tutmuyor elbette... yerimseniben

peki deri olanları fiyatları nasıl oluyor ben biyerde sordum 80 dedi pek ayakkabıdanda anlamam dışına göre alırım hep :umursamaz:

X