Bilekte biten botlar!!!

peki deri olanları fiyatları nasıl oluyor ben biyerde sordum 80 dedi pek ayakkabıdanda anlamam dışına göre alırım hep :umursamaz:

Sunni deriler de fena değil.Her keseye göre var.Mesala Bershka'da 80-100 arası.Zara'da 120 'den başlıyor.Stradivarius'ta 80-120 civarı.İnci'de,Beta'da 200'den başlıyor fiyatlar.Bu saydığım markaların ayakkabılarında bir sorun yaşamadım ben.yerimseniben

teşekkürler cnm zaten pek gezen biri değilimdir öyle ama yinede su geçirsin istemiyorum artık mağaza görevlisini sorarım :hulya:

acayip tarz duruyorlar bende taba rengi var bunların bide..

topuğuda taba olanlardan ama

çünkü ben üstü taba topuğu siyah olan botlardan ayakkabılardan nefret ediyorum..

bende aldım bugün bitane çok güzel ve şık

bende aldım bugün bitane çok güzel ve şık

Ay bunlar benim Timberland in çakmaları :) Ama pembe gıyılmıyor kışın.Bende açık kahvesi var yaz kış giyerim yanında süet koruması için kremleri vs var ama hıc surmedım daha.Bu botların kirlisi moda zaten.Biz lisedeyken tüm okul giyerdi hepımızın ki kırlıydı :)) En güzeli Çakmaya karşıyım bunların çakma olmadan daha farklı markalarla pıyasa sürülenlerı var mesela dockers gıbı onlar daha sağlam oluyor.Yoksa çöplük.

Topuklularından aldım ben de görünce dayanamadım daha 20 yaşındayım; ama seviyorum topukluyu,yürüyebiliyorum da o yüzden içim rahat aldımzemuszemus

bende aldım bikaç gün önce.. çok şık duruolar ve çok rahatlar tavsiye ediorummmyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…