Bilekte biten botlar!!!

didemm nerden aldın canım?
hemen gidip bakıcam...
collezionede de vardı çok güzellerdi görmüşsündür belki

cnmmm ben hiç collezione a falan bakmadım daha ayakkabı için. Yeni sezonlar yeni yeni geliyor daha. 2 3 gün önce öylesine kipaya gitmiştik. Deichmann a uğradım ben. Oraya da yeni sezon botlar çizmeler gelmiş. Bazı modeller gayet hoş aslında. Ordan aldım bende. yarın fotosunu eklicem şu an makine yok ondan ekleyemiyorum. fiyatları da çok ucuz.

bu arada kıvılcım o bot çok güzel ciddenn. herhangi bi yerde görürsen bulursann bana da haber ver :)

cnmmm ben hiç collezione a falan bakmadım daha ayakkabı için. Yeni sezonlar yeni yeni geliyor daha. 2 3 gün önce öylesine kipaya gitmiştik. Deichmann a uğradım ben. Oraya da yeni sezon botlar çizmeler gelmiş. Bazı modeller gayet hoş aslında. Ordan aldım bende. yarın fotosunu eklicem şu an makine yok ondan ekleyemiyorum. fiyatları da çok ucuz.

bebegim iyi gunlerde gule gule kullan :)ne kadara aldın tatlım bende modelleni cok merak ettim ...yeni modeller geldiyse bende deichman hemen ugrayım :)

bebegim iyi gunlerde gule gule kullan :)ne kadara aldın tatlım bende modelleni cok merak ettim ...yeni modeller geldiyse bende deichman hemen ugrayım :)

Teşekkür ederim canımcım :) Benim aldığım ankle gracelandin. 40 tl civarı bişiydii. zaten gracelandin bütün bodelleri 40 60 arasında deişiyor :)

0_9110807a.jpg

bayılıyorum bunlara kış gelsin yaa ben botları paltoları kazakları çok seviyorummkaydirigubbakcemile2

sağol tatlımm
kipaya uğrarım bugün ben
colleziondada 56 ytlydi o ayakkabılar
ama çok güzeldi yeni gelmişler tam bu yılın modası..
sarısı ve grysi filan vardı..onlarada taktım ama onlar tam bot gibi değiller..
tamam cnm o bottan izmitte görürsem hemen haber vericem söz ama hiçumudum yok..
outlette bulabilirim gibime geliyor ama çünkü geçen gitiğimde ordada bu tarz güzel ayakkabılar vardı..
şimdi daha güzelleri gelmiştir bence..

kivilcim o begendiklerinin bende siyahi var, tek farkligi bilekte fiyonklari var ve acayip rahat ve hos, gecen kis almistim ve baya giydim, uzun botlar gibi giyip cikarmasida sorun olmuyo:lepi:

evet ben collezione dan aldım :icecream: ilk görüşte aşk derler ya öyle tutulmuştum:asigim:

bende tutuldum canım ama daha güzeller çıkar diye almadım henüz
ama sarısına bayıldım
sen hangi rengini aldın canım ?

kivilcim o begendiklerinin bende siyahi var, tek farkligi bilekte fiyonklari var ve acayip rahat ve hos, gecen kis almistim ve baya giydim, uzun botlar gibi giyip cikarmasida sorun olmuyo:lepi:

ne güzel canım ya güle güle kullan
bide ben bulabilsem
çok hoşlar gerçekten ne .çok klasik ne de spor
evet rahat bir ayakkabıya benziyolar
çok şıklar yaaaa

kızlar collezione a gitmem lazım hemen :KK70: öyle merak ettim ki şimdi. Ankle botlardan bahsediyorunuz dimi? ben hemen bileğimde bitsin istiyorum.

canım bıugünde gidip baktım
alıcaktım ama çok kararsız kaldım
tam bileğinde bitiyo onlar
çok güzeller
hala var gidip bak bence

canım bıugünde gidip baktım
alıcaktım ama çok kararsız kaldım
tam bileğinde bitiyo onlar
çok güzeller
hala var gidip bak bence

Bebeğim ben de yarın gidiyorum çarşıya, collezione a uğrucam mutlaka. Çok merak ettim. Bu arada Outlet center da Levis'da ( replay de levisin içinde satılıyo cnm) replayin bilekte biten modelleri var. ama biraz uçuk şeyler.. tarzını bilmiyorum canım eğer istersen bakabilirsin. benim hoşuma gitti. Tommy de geçen sezon botlarını çıkarmıştı, 1 ay önce. hiç tereddüt etmeden alacağım güzellikte bir ankle görmüştüm. ama o an yanımda yeterli para da yoktu almak istemedim. 350den 170 e düşmüştü fiyatı. 1 hafta sonra almaya gittiğimde satılmıştı :KK43: zaten ellerinde sadece 1 tane 37 nosu vardı :KK43:

tamam cnmm çekip koyarım resmini uygun bir zamanda. Şu anda havalar nedeniyle zaten dışarda giyemem evde çekerim senin için. modeli güzel cnm öyle yüksek topuklu da deil beni zorlamaz diye düşündüm. kalın topuklu gayet spor duruyorr.

tamam bitanem bekliyorum sabırsızlıkla iyi yapmışın fazla yüksek almamakla bu botlarda ince topuk fazla hoş olmuyor yani günlük giymeye uygun olmuyor kalın topuk olduğu iyi olmuş. burda ki collezione da henüz yok daha bugun uğradım ama göremedim haftaya felan gelir galiba bende istiyorummmm en kokoşundanzemuszemus

cok begnıorm ben bu aykkbıları ya yşm18 brzda topuk istiorm ama fzlamı kaçar sizce kızlar

X