Beta hcg değeri düşük çıkıpta hamile kalanlar

Daha testim çıksın doktoruma söyleyeceğim onunla birlikte ilk söylediğimde hemen test istemişti çünkü ara ara olabiliyormuş dedi sürekli olursa tabiki de kötü

Merhaba cnm test sonucumçıktı 813 e yükselmiş çarşamba günü doktor muayeneye çağırdı. Lekelenme için bişey demedi. İnşallah devamı olmaz lekelenmenin okuttuk. Bazılarında 3/4 değer olmuş ama dünya genelim güzel ilerlemiş kırmızı lekelenmeler gelmediği sürece endişe etmeyin yazmışlar. Ben de kırmızıya döner diye korkuyorum ama sonucum güzel ilerliyor doktorum çok süper dedi

Şimdi kanamam başladı regli olmuşum gibi değerim yükseldi ama kanamam var bende anlamadım. Doktoruma mesaj attım dönüş yapmadı. Sanırım kimyasal oldu. Ama siz stres yapmayın lekelenmeniz olmadıysa sıkıntı değil. İnşallah üzerine regli olmuşumdur geç tutunma başladı zaten bende bilmiyorum çok tedirginim

Hadi yaaa inşallah kötü bişi değildir, sizin adınıza çok sevinmiştim, bence hala umutlu olun olumsuz düşünmeyin değerler çok güzel çünkü... siz de çok düşük betayla başlamışsınız sizin mesajlarınızı okuyunca umut olmuştunuz bana ama benim betam yükselmedi maalesef.. inşallah sizin kat be kat artar, hamilelik boyunca kanaması olupta sağlık bebek dünyaya getiren cok tanıdığım var lütfen moralınızı bozmayın...

Bilmiyorum beta değerim düşseydi emin olurdum beta testini de yeni yaptırdım hemen anında mı düştü anlamıyorum. Normalde 3,5/4 kat artıyordu değerim bu sefer 3 kat artmamış bile acaba düşüyor mu ne kadar tuhaf bilmiyorum. Belirsizlik içindeyiz. Bugün regli günüm zaten belkide regli oldum. Çok moralim bozuldu nereye sığacağım bilmiyorum. Elimde değil üzülmemek. Onca uğraştan sonra. Sizin içinde inşallah hayırlsıolur rabbim sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah

Çift embriyomuydu, umudunuzu kaybetmeyin..

Cok güzel maşallah maşallah nazar değmesin. Rabbim saglikla sıhhatli tamamına erdirsin. Çok sevindim adınıza. Eşime sizi örnek gösteriyorum:)) Umarim benimki de bu şekilde artar.

Endişe etmeyin hiç bir şey olmamıştır. Daga iki gün önce 274 olsn değer bugün neredeyse 3 jat artmış. Sıkıntı yapmayın Allah in izniyle kucağınıza alacaksınız. Ayrıca üstüne görme diye bir şey var. Hamile bayanlarda bazen adet olabiliyor bu çok normal. Sıkıntı yapmayın. Bugüne getiren Rabbim doğuma da ulaştıracaktir. Hem olumsuz bir durum olsaydı değeriniz ya çok az artar yada yerinde sayardi. Sizin maşallah 3 kat artmış

Kahverengi lekelenme başladıktan sonra saat 5 günü test verdim değerim 813 e yükselmişti ama 7 de kanamam başladı. Ben anlamadım adet kanaması gibi görüyorum şuan çok moralim bozuk elimde değil üzülüyorum. Eşimde çok üzülüyor doktorumda dönüş yapmadı. Allahım inşallah bişey olmamıştır

Hiç bir şey olmamıştır moralinizi bozmayın. Üstüne görmedir o. Bi şey olsaydı ger düşer yada yerinde sayardı. Hiç merak etmeyin Rabbim tertemiz doğuma ulaştıracak sizi. Açın bir film izleyin kafanız dağılsın. Siz bana umut oldunuz Rabbim tamamına erdirsin

Sizde benim içimi rahatlatıyorsunuz sağolun kızlar idrar testim var pozitifi görmüştüm onda yarın olmadı kontrol amaçla ondan da bakarım düşerse zaten negatife düşmüştür

Hiç bişi olmamıştır Allahın izniyle, sıkıntı olsaydı değerden anlardınız, maşallah değer gayet iyi...
Olmadı yarın yine kontrol amaçla test yaptırırm okumadığım şeyler kalmadı kanaması olup sağlıklı gebelik olanlar da var bir sürü kişi yazmış. Onları okuyunca da umutlanıyor insan.

Şimdi tekrar kahverengine döndü arkadaşlar sanki regli oldum da bitti gibi gerçekten de anlamadım yarın ola hayrola ne diyimmm…inşallah bebeğimiz bize tutunur. İnşallah hepimizin gönlünden geçenler olur

Şimdi tekrar kahverengine döndü arkadaşlar sanki regli oldum da bitti gibi gerçekten de anlamadım yarın ola hayrola ne diyimmm…inşallah bebeğimiz bize tutunur. İnşallah hepimizin gönlünden geçenler olur
Ya denk geldim mesajlarınızı okudum moralinizi yüksek tutun lütfen benim kv eşime 8 ay boyunda regl görmüş şaşılacak iş ama oluyor
Rabbimden ümidinizi kesmeyin değerlerimiz çok iyi maşallah

Ya denk geldim mesajlarınızı okudum moralinizi yüksek tutun lütfen benim kv eşime 8 ay boyunda regl görmüş şaşılacak iş ama oluyor
Rabbimden ümidinizi kesmeyin değerlerimiz çok iyi maşallah
Çok teşekkür ederim böyle 1 günde üst üste olunca hepsi insan ister istemez tedirgin oluyot bu da üzüyor bizi. İnşallah dediğiniz gibi olur inşallah bebeğim düşmemiştir

Progesteron kullanıyor musunuz? Dozu arttırın, depot iğne yaptırın doktorunuza bunları sorun. Acile gitseniz de yaparlar

Doktorunuz dönüş yaptı mı son durumunuz nedir
Yarın test yaptır dedi sadece progesteron dex iğne bulamıyorum herkes yapıyorum göbekten günde 1 sanırım onu yeterli görüyor doktor başka bişey yapmamı istemedi bende belirsizlik içindeyim sadece kahverengi lekelenmelere döndü bazen siyah gibi geliyor koyu. Renglim hiç şaşmaz benim tam gününde yine kanamam geldi ama teglim 7 gün sürerdi ve yoğun olurdum 2 saatte kesildi azaldı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…