Beta hcg değeri düşük çıkıpta hamile kalanlar

Yarın test yaptır dedi sadece progesteron dex iğne bulamıyorum herkes yapıyorum göbekten günde 1 sanırım onu yeterli görüyor doktor başka bişey yapmamı istemedi bende belirsizlik içindeyim sadece kahverengi lekelenmelere döndü bazen siyah gibi geliyor koyu. Renglim hiç şaşmaz benim tam gününde yine kanamam geldi ama teglim 7 gün sürerdi ve yoğun olurdum 2 saatte kesildi azaldı gibi
İçinizi ferah tutun bol bol dinlenin Allah’ın izni ile bir sorun yaşamazsınız

İnşallah dediğiniz gibi olur çok ama çok olumlu düşünmeye çalışıyorum hep rabbim kimsenin emeklerini bola çıkartmasın

Günaydın merhaba doktor muayene etti üstten gözükmedi regli olmuşum beta yaptırdı değerim iki katına yükselmiş. Sakın stres yapma gayet güzel ilerlemiş bazı gebeler ilk aylarında adet görüyor bazıları 9 aya kadar görebiliyor dedi. Haftaya keseye bakmak için çağırdı. Bilmiyorum kanamam şimdi azaldı. Hatta doktor diğer testlerım 3/4 kat artış yaptığı için ikiz olma ihtimali bile var dedi. Yatak istirahati verdi. İkiz olsa sa tekin düştü diye düşünüyorum ben resmen parçalar düştü hep hepsini de cenine benzettim o kadar tuhaf ve strsli süreç ki. Keseyi görüp kalp atışını duyana kadar insan rahat edemiyor

Günaydın merhaba doktor muayene etti üstten gözükmedi regli olmuşum beta yaptırdı değerim iki katına yükselmiş. Sakın stres yapma gayet güzel ilerlemiş bazı gebeler ilk aylarında adet görüyor bazıları 9 aya kadar görebiliyor dedi. Haftaya keseye bakmak için çağırdı. Bilmiyorum kanamam şimdi azaldı. Hatta doktor diğer testlerım 3/4 kat artış yaptığı için ikiz olma ihtimali bile var dedi. Yatak istirahati verdi. İkiz olsa sa tekin düştü diye düşünüyorum ben resmen parçalar düştü hep hepsini de cenine benzettim o kadar tuhaf ve strsli süreç ki. Keseyi görüp kalp atışını duyana kadar insan rahat edemiyor
Cok iyi maşallah ne güzel değerlerinin artmış bence cenin değil o adet kanaması o paralar adetin parçaları. İkiz olma ihtimali yüksek çünkü 3 4 kat arttı değerlerinin. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Bize de dua edin lütfen. Benim değer sabit kaldı kimyasal oldu malesef. 2 ay sonra yeniden tedaviye başlayacağım

İnşallah canım ama hem bel hem kaşık ağrısı çok yoğun bugün biraz azaldı kanamam çok yoğun değil zaten pıhtılar çıkıyor o beni korkutuyor kırmızı olması geçen ayda transfer yapılmıştı o hiç tutmamıştı onun sonrasındaki reglim de bile hiç parça çıkmadı. Bazıları bel ağrısı kasım ağrısı olanlar düşük yaptıklarınınyazmıl kimisi de yoğunsa eğer düşük yapıyorsunuzdur yazmış. Artık yarına bağlı herşey belirsizlik çok kötü bişey gerçekten de kimseye yaşatmasın rabbim. Bu gittiğim doktora söyledim pıhtı şeklinde geliyorlar dedim olsun dedi önemli olan yükselmesi dedi ama. Kullandığım ilaçlar ne kesti nede azalttı sabah biraz azaldı gibiydi öğlenden sonra tekrar yoğunlaştı taki bu saate kadar şimdi yine hafifledi allahım sen sabrını ver inşallah düşük olmaz başka embriyom da kalmadı bir süre de düşünmüyorum tüp bebek başka. Senin dondurulmuş varmıydı canım. İnşallah bu sefer olacak rabbim emeklerini boşa çıkartmayacak İnan ki pozitif olup olumlu gebeliği ilerleyenleri okuyunca nasıl mutlu oluyorum bir bilsen. Normal yollarlar gebe kalanlardan daha çok seviniyorum gerçekten çok uğraş çok emek hem maddi hem manevi.

İnşallah canım ama hem bel hem kaşık ağrısı çok yoğun bugün biraz azaldı kanamam çok yoğun değil zaten pıhtılar çıkıyor o beni korkutuyor kırmızı olması geçen ayda transfer yapılmıştı o hiç tutmamıştı onun sonrasındaki reglim de bile hiç parça çıkmadı. Bazıları bel ağrısı kasım ağrısı olanlar düşük yaptıklarınınyazmıl kimisi de yoğunsa eğer düşük yapıyorsunuzdur yazmış. Artık yarına bağlı herşey belirsizlik çok kötü bişey gerçekten de kimseye yaşatmasın rabbim. Bu gittiğim doktora söyledim pıhtı şeklinde geliyorlar dedim olsun dedi önemli olan yükselmesi dedi ama. Kullandığım ilaçlar ne kesti nede azalttı sabah biraz azaldı gibiydi öğlenden sonra tekrar yoğunlaştı taki bu saate kadar şimdi yine hafifledi allahım sen sabrını ver inşallah düşük olmaz başka embriyom da kalmadı bir süre de düşünmüyorum tüp bebek başka. Senin dondurulmuş varmıydı canım. İnşallah bu sefer olacak rabbim emeklerini boşa çıkartmayacak İnan ki pozitif olup olumlu gebeliği ilerleyenleri okuyunca nasıl mutlu oluyorum bir bilsen. Normal yollarlar gebe kalanlardan daha çok seviniyorum gerçekten çok uğraş çok emek hem maddi hem manevi.
Merak etme Rabbim tamamına erdirecek. Düşük olsaydı değer çıkmazdı ya sabit kalır yada düşerdi. Benim dondurulmuş yok maalesef. 5. Güne 2 tane embriyo ulaşmıştı onları da transfer edildi. Simdi yeni baştan tedavi olacağım. Nasip kısmet. Rabbim in benim için belirlediği zamanı bekliyorum.

Kızlar merhaba
Dün kendi tüp bebek doktorum muayene etti üstten gözükmedi alttan baktı kese gözüküyor ama haftasına göre küçük dedi ben de geç tutunma olabilir mi dedim değerimde düşükten başlamıştı çünkü evet dedi olabilir dedi. Tekrar beta testi istedi yaptım 2370 çıktı tam 2 katına çıkmamış en son ölçtürdüğümde 813 ten 1656 ya çıkmıştı bugün 2370. 🥺 Değer kötü değil ama düşük tehliken var dedi daha da beta yaptırmana gerek yok haftaya kalp atışı varsa sıkıntı yok dedi. Kanamam Peki neden oluyor dedim vücut bebeğimi dışarıya atmaya çalışıyormuş ama düşmüyor bi şekilde tutunmaya çalışıyormuş. Kafam çok karışık kızlar kanamam da çok azaldı bugün. Dün doktora gittim biraz uzaktı diye yoğunlaşmıştı biraz bugün çok şükür çok azaldı inşallah kesilir bebeğim bana tutunur. Çok karışık duygular içindeyim sevinemiyorum üzülmek istemiyorum dua ediyorum. Hep

Endişe etmeyin hiç bir şey olmamıştır. Daga iki gün önce 274 olsn değer bugün neredeyse 3 jat artmış. Sıkıntı yapmayın Allah in izniyle kucağınıza alacaksınız. Ayrıca üstüne görme diye bir şey var. Hamile bayanlarda bazen adet olabiliyor bu çok normal. Sıkıntı yapmayın. Bugüne getiren Rabbim doğuma da ulaştıracaktir. Hem olumsuz bir durum olsaydı değeriniz ya çok az artar yada yerinde sayardi. Sizin maşallah 3 kat artmış
Kese oluşana kadar 3 4 kat arttığı oluyormuş haftasını yakalamak için endişelenmeyin keseden sonra normale döner

Kese oluşana kadar 3 4 kat arttığı oluyormuş haftasını yakalamak için endişelenmeyin keseden sonra normale döner
Bakalım pzartesi netleşecek mi. Artık sadece bol bol dinlemiş dua etmekten başka yapabileceğimiz başka bişey yok. Ne diyeyim kaderde varsa nasip olacaktır elbette

Bakalım pzartesi netleşecek mi. Artık sadece bol bol dinlemiş dua etmekten başka yapabileceğimiz başka bişey yok. Ne diyeyim kaderde varsa nasip olacaktır elbette
Benim betayi üç gün arayla baktırdım 24 120 604 üç güne benim kese görünmesi gerekiyor bende heyecanlıym

Ben normal yolla hamile kalmistim ama adetime 1 gun kala yaptirdigim bete hcg 6 cikmisti 2 gun sonra 15 cikmisti yavas baslamisti ama duzenli artmisti.13 yasinda simdi kizim
sizinle aynı değerlerim var şu an. süreci nasıl geçirdiniz. kafam biraz karışık ?

sizinle aynı değerlerim var şu an. süreci nasıl geçirdiniz. kafam biraz karışık ?
Cok dusuk baslamisti hatta doktor yuzde 90 diş gebelik demisti cunku bir tane dış gebelik gecmisim vardi.Dusuktu deger ama 2 gunde bir olcturdum baktik cift katlayarak artiyor.Zaten sonra belli bir degere geldiginde kese gorundu sonra kalp atisi duyuldu.Saglikli gebelik olup olmadigini iki gunde bir cift katlayip katlamadigina bakin.

Cok dusuk baslamisti hatta doktor yuzde 90 diş gebelik demisti cunku bir tane dış gebelik gecmisim vardi.Dusuktu deger ama 2 gunde bir olcturdum baktik cift katlayarak artiyor.Zaten sonra belli bir degere geldiginde kese gorundu sonra kalp atisi duyuldu.Saglikli gebelik olup olmadigini iki gunde bir cift katlayip katlamadigina bakin.
maşallah bende öyle takip yapayım nasip artık.

Durumunuz nedir beni onuncu gün verdiğimde 1.44 çıkmıştı oturup ağladım on üçüncü gün verdim 333 çıktı ikiz gebelikti inşallah vardır
Ben anlamıyorum ki tüp bebekte gec döllenme oluyor mu bir kaç kişi daha duydum sizin gibi 10. Gün de değerin çıkması için uygun bir gün ama yok diyorlar bir bakıyoruz 1 gün sonra artmis benimde 10. Gün 7.5 çıktı Bn umudumu kestim iyice yarjn tekrar yapicam inşallah benimde öyle olur

Bugün doktordan geldim keseyi gördük 5 haftalık olduğunu söyledi keseyi göremeyenler var bu haftada şanslıyım galiba biraz rahatladım dış gebelik olmadığı kesinleşti
ay maşallah. bende cuma günü gideceğim. sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🧿

X