Beta hcg değeri düşük çıkıpta hamile kalanlar

Merhaba arkadaşlar tecrübelerinize dayanarak sormak istiyorum. Transferim 10 şubatta yapıldı 8.günü çok hafif lekelenmem oldu tek seferlik doktorum test istedi yaptırdım 8.71 çıktı ilaçları bırak dedi kimyasal olmuş ama yine de 2 gün sonra test yaptır dedi yaptırdım 17.41 çıktı yine de düşük dedi olumlu gözükmüyor dedi. 12.gün yine eder yaptırdım 62.43 çıktı. Bugün yine kan verdim az önce. Belirsizlik içindeyim böyle sıkıntı yaşayan arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi yazar mısınız?

Merhaba arkadaşlar tecrübelerinize dayanarak sormak istiyorum. Transferim 10 şubatta yapıldı 8.günü çok hafif lekelenmem oldu tek seferlik doktorum test istedi yaptırdım 8.71 çıktı ilaçları bırak dedi kimyasal olmuş ama yine de 2 gün sonra test yaptır dedi yaptırdım 17.41 çıktı yine de düşük dedi olumlu gözükmüyor dedi. 12.gün yine eder yaptırdım 62.43 çıktı. Bugün yine kan verdim az önce. Belirsizlik içindeyim böyle sıkıntı yaşayan arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi yazar mısınız?
Merhaba sonucunuz çıktı mı acaba. Benimde bugün 8.gunum 6. Gün embriyosu 2 adet transfer yapılmıştı bugün 8. Günüm de 14.6 çıktı değerim. Doktor negatif dedi ama cumartesi tekrar yaptıracağım

Merhaba sonucunuz çıktı mı acaba. Benimde bugün 8.gunum 6. Gün embriyosu 2 adet transfer yapılmıştı bugün 8. Günüm de 14.6 çıktı değerim. Doktor negatif dedi ama cumartesi tekrar yaptıracağım
Evet sonucum çıktı sizi çok iyi anlıyorum ben de heryerden yazıyorum tecrübeli arkadaşlara
8.gün 8.71
10.gün 17.41
12.gün 62.43
14.gün yani bugün 274.2
Benim doktorumda negatif demişti ilk testte hatta ilaçlarım hepsini bıraktırdı ve hatta 2.testimize yaptırmak zorunda olmadığımı söylemişti. Şimdi o da olumlu bakıyor güzel görünüyor dedi. Sizinde böyle olabilir lütfen serin kalın.

Evet sonucum çıktı sizi çok iyi anlıyorum ben de heryerden yazıyorum tecrübeli arkadaşlara
8.gün 8.71
10.gün 17.41
12.gün 62.43
14.gün yani bugün 274.2
Benim doktorumda negatif demişti ilk testte hatta ilaçlarım hepsini bıraktırdı ve hatta 2.testimize yaptırmak zorunda olmadığımı söylemişti. Şimdi o da olumlu bakıyor güzel görünüyor dedi. Sizinde böyle olabilir lütfen serin kalın.
Nasıl size ilk testte olumsuz der ya ne cahil doktorlar var, bence o doktora selam bile vermeyin bir daha... gözünüz aydın, çok sevindim, benimde bugün 8. Gün 15 cıktı değerim umarım katlar

8.gün 8.71
10.gün 17.41
12.gün 62.43
14.gün yani bugün 274.2
İnsallah kalbime şu serptiniz. Insallah benimde sizin gibi artarak ilerler. Rabbim evladınızi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.

Nasıl size ilk testte olumsuz der ya ne cahil doktorlar var, bence o doktora selam bile vermeyin bir daha... gözünüz aydın, çok sevindim, benimde bugün 8. Gün 15 cıktı değerim umarım katlar
Benimde bugün 8.gunum idi ve benimde değerim 14.6 çıktı. Benim doktorum da negatif dedi ama insallah bizimde yükselir değerlerimiz

Merhaba bayanlar 5 kasım 2021 dondurulmuş embriyo transferi yapıldı tahlil tarihimiz 19 kasım ama ben bugün test yaptırdım sonuçlarım beta hcg 12 çıktı sonuçlarım ekte bu duruma benzer durum yaşayan varmı kalbim çok acıyor 5. Denemem yarın tekrar kan vereceğim Allah rızası için bilgilerinizi paylaşın lütfen 🙏
Ben normal yolla hamile kalmistim ama adetime 1 gun kala yaptirdigim bete hcg 6 cikmisti 2 gun sonra 15 cikmisti yavas baslamisti ama duzenli artmisti.13 yasinda simdi kizim

İnşallah ilerler böyle benimde ilerlemeye devam eder inşallah sonuçlarınızı buradan yazın kızlar bende yazacağım

İnsallah kalbime şu serptiniz. Insallah benimde sizin gibi artarak ilerler. Rabbim evladınızi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.
Valla doktorum o kadar olumsuz konuştu ki inanın biz kesinlikle olumsuz baktık hatta acı bademden Randevu almıştık çarşamba gününe başka doktora gideriz diye doktorum testı yapmamızı bile gereksiz bulmuştu. Ama ben çok okudum bizim gibi düşükten başlayıp sağlıklı gebelik elde edenleri. Şimdi doktorum olumlu bakıyor çok güzel ilerilemiş dedi haftaya muayeneye çağıracağım dedi yarın yine test yaptıracağız ondan sonra

Doktorun belki böyle hastası olmadı hiç ama insan hiç mi duymadı düşük başlayıp güzel ilerleyen gebelikleri ben bile form sayfalarında okudum. Tabi şuan nasıl ilerleyecek bilmiyorum. Tekrar düşmeye başlayacak mı hep kafamızda bu sorular. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız kızlar hepimiz🙏

Siz bence artık rahatlayın çünkü değer çok güzel katlanmış, almış başını gidiyor maşallah:)))
Yarını bekliyoruz heyecanla bakalım BM’yle yükselecek mi yarında. Belirtileriniz neler kızlar sizin? Benim sürekli belim ağrıyor arada kasıklarım ve başım ağrıyor midem hep yanıyor ve hep açlık hissediyor. Ama bileti fazla kaçırdığım zaman midem bulanıyor hemen sizde var mı böyle normal mı

Ben normal yolla hamile kalmistim ama adetime 1 gun kala yaptirdigim bete hcg 6 cikmisti 2 gun sonra 15 cikmisti yavas baslamisti ama duzenli artmisti.13 yasinda simdi kizim
Ne güzel şeyler duyuyoruz çok mutlu oluyorum. Umudumuz artıyor. Ben normal yollarla 5 defa düşük yaptım hep kalp atışını duyduğum hafta kalbı durdu bilinmeyen sebeplerden dolayı. Tüp benek yaptık ilki tutmadı bu 2. Çok düşük değerlerle başladık. Genetiğe yolladığımız için bu embriyoyu biraz umutluyum korkuyorum ama yine aynı şeyleri yaşamaktan

8.gün 8.71
10.gün 17.41
12.gün 62.43
14.gün yani bugün 274.2
Merhaba bugün yeni test yaptınız mı. Benim 2 gün önce 14.6 olan değerim bugün 27.7 e yükselmiş. Çok heyecanlandım umarım artarak devam eder ve yavrularımıza kavuşuruz

Merhaba bugün yeni test yaptınız mı. Benim 2 gün önce 14.6 olan değerim bugün 27.7 e yükselmiş. Çok heyecanlandım umarım artarak devam eder ve yavrularımıza kavuşuruz
Merhaba çok sevindim inşallah tutunmuştur kat kat artar. Sürekli istirahat yapın ben öyle yapıyorum ve bol su içiyorum. Testimi 4 te yaptıracağım hep aynı saatlerde yapmaya dikkat ediyorum. İnşallah yükselmiştir diye umut ediyorum. Hala korkuyorum tabikide düşük değe başlaması beni biraz üzmüştü tekrar düşecek diye endişe ediyorum. İnşallah olumlu olur bu sonucumda. Akşam yazacağım sonucumu

Merhaba çok sevindim inşallah tutunmuştur kat kat artar. Sürekli istirahat yapın ben öyle yapıyorum ve bol su içiyorum. Testimi 4 te yaptıracağım hep aynı saatlerde yapmaya dikkat ediyorum. İnşallah yükselmiştir diye umut ediyorum. Hala korkuyorum tabikide düşük değe başlaması beni biraz üzmüştü tekrar düşecek diye endişe ediyorum. İnşallah olumlu olur bu sonucumda. Akşam yazacağım sonucumu
Ay hadi inşallah. Rabbim yüzümüzü güldürsün. Ana sizden umutluyum ben son çıkan değeriniz 200 un üzerinde ya umarım bu gecede 500 üstüne atar hayırlısı ile. Haberlerinizi bekliyorum

Ay hadi inşallah. Rabbim yüzümüzü güldürsün. Ana sizden umutluyum ben son çıkan değeriniz 200 un üzerinde ya umarım bu gecede 500 üstüne atar hayırlısı ile. Haberlerinizi bekliyorum
İnşallah bu sabahta hafif lekelenmem oldu o korkutuyor beni 8.gün olmuştı tek seferlik bir de yeni oldu bu sabah o da çok hafif belirgin olmayacak derecede. Bilmiyorum rabbim bize kısmet etsin. Emek veren herkese nasip etsin cnm

İnşallah bu sabahta hafif lekelenmem oldu o korkutuyor beni 8.gün olmuştı tek seferlik bir de yeni oldu bu sabah o da çok hafif belirgin olmayacak derecede. Bilmiyorum rabbim bize kısmet etsin. Emek veren herkese nasip etsin cnm
Amin insallah. Bence sıkıntı yapmayın 8 kusur değer den bugüne ulaştıran Rabbim doğuma da ulaştırır hayırlısıyla. Doktorunuza danışınız mi bu konuyu neden lekeleme oluyor bi şey dedi mi doktor

X