Beta hcg değeri düşük çıkıpta hamile kalanlar

Selvertiryaki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
51
54
Merhaba bayanlar 5 kasım 2021 dondurulmuş embriyo transferi yapıldı tahlil tarihimiz 19 kasım ama ben bugün test yaptırdım sonuçlarım beta hcg 12 çıktı sonuçlarım ekte bu duruma benzer durum yaşayan varmı kalbim çok acıyor 5. Denemem yarın tekrar kan vereceğim Allah rızası için bilgilerinizi paylaşın lütfen

Eklentiler

• Screenshot_20211118_144525_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 1.666
Hiç kimse yok mu
Benimde d
benimde düşük çıktı canım sende son durum nasıl

İlk transferimde erken davranip 10. Gun yapmıştım 16 çıkmıştı doktor düşük değer ama önemli olan değerin katlayarak artmasi 9 olup dogruan hastam.var demisti. İnşallah sağlıkla tutunur sağlıkla artar değerin canım

Cnm beklenen adetime 3gün kala 8 ml ile hamile oldugumu ogrendım ılk gebelkte cok cok yuksektı kesin kımyasaldır dedım ama degılmıs :) degerımi takip ettim guzelce ıkıye katlandı suan gebeyım ınsAllah senınde degern guzel katlanır hamilesındır bende basta cok takıp kk da arastırmıstım ama bu hcg sevıyesının erken veya gec dollenmeyle hıc alakası yok tamamen vucudun hormon salgılama oranıyla alakalı gebelikten gebelige fark edıyor.. kk da 5 ml tam sınırda sayıyla bıle hamile oldgunu ogrenenler gordum hatta burda kadınlarn dusuk hcg ıse gec dollenmedır yorumlarınıda gordum ama alakası yok benımkı adete 3 kala 8 cıktı banada gec dollenmedır dedıler ama doktorum erken dollenme oldugunu soyledı cnkü bebek onde gıdıyor

Merhaba benimde bugun adete 5 gün kala 11.85 çıktı değerim. Sizlerde hersey yolundadır inşallah
Merhabalar, ben de sizin gibi erken davranıp 10.günümde test yaptırdım ve 1,49 çıktı değerim. Normalde 12. günde yaptırmam gerekiyordu. Acaba kesin negatifmidir?

Merhabalar, ben de sizin gibi erken davranıp 10.günümde test yaptırdım ve 1,49 çıktı değerim. Normalde 12. günde yaptırmam gerekiyordu. Acaba kesin negatifmidir?
Durumunuz nedir beni onuncu gün verdiğimde 1.44 çıkmıştı oturup ağladım on üçüncü gün verdim 333 çıktı ikiz gebelikti inşallah vardır

Durumunuz nedir beni onuncu gün verdiğimde 1.44 çıkmıştı oturup ağladım on üçüncü gün verdim 333 çıktı ikiz gebelikti inşallah vardır
Gerçekten mi yaa dünden beri girmediğim okumadığım konu kalmadı ve böyle bi yazıyı okadar çok aradım ki ben 3.gun taze transferim 7.gun kan testi yaptırdım yani dün ve 2.4 çıktı bhcg inşallah benimde artar lütfen artsın sizinde inşallah bebeğinizi sağ salim kucağınıza alirsiniz

Aminnnn inşallah bebeğiniz sizinle korkmayın ben bebeklerimi kızımı oğlumu tam dört ay önce kaybettim 21 haftalıkken her şey yolundayken tek bebekten bile daha iyi gelişmişken bir anda rahim ağzı açıldı ve doğum başladı iki gün arayla doğurdum oğlum sekiz gün yaşadı sütümü verdim kızım ise üç saat şuan kalsalar dogacaklardi ama nasip olmdi yüreğime iki toprak atıp gittiler

Çok çok üzüldüm, affedin lütfen böyle yaranizi destim ya

Çok çok üzüldüm, affedin lütfen böyle yaranizi destim ya
Önemli değil her türlü deşılen bir yara zaten rabbim sizinkinin sonunu getirsin inşallah 12 . Haftada rahim ağzı mesafenize baktırın bazen kaslar gevşek olup bebek iri olunca taşımıyor benim öyle oldu iki bebek ve ikisi de iri diye açıldı haftam geçtiği için dikişte atılmadı kaybettim yavrularımı

rabbim sabır versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…