Bereketli Bir Ömür

Kitabin adi ne degil mi
Icerigi mi yoksa kafami karistirdin
Kitap Mumin Sekmanin Kisisel Ataleti Yenmek adli kitabi.
Atalette usengeclik hali diyebiliriz.Kalk yap diyormus kitap
Yazar ve adını sormuştum ama daha ayrıntılı Bilgi verdiğin için teşekkür ederim:)
Atalet benim kronik hastalığım

Öyle yapıyoruz çok zorlandığım yerde ama bebek bazen anneeee diye tutturduğu için uyutmuyor. Allah sağlık versin büyüdükçe düzelirler Allah'ın izniyle.

İnşallah bizimki de uykusuz bir bebek ama tek olduğu için başedebiliyorum :) inşallah düzenli uykuları olur kuzularımızın :)

Harikasın yaaaa ilk adımı atmışsın devamı da gelir harekete geçirir inşallah:) hoşuna giden kısımları bizimle de paylaşırsan çok seviniriz :)
İnşallah Şimdi sırada okumak var. Telefonu elimden bıraksam başlayacağımm inşallah :)
Telefon gerçekten sigaradan beter bir bağımlılık bence ben de azaltmak istiyorum ama bir şekilde hep elimde sanki

Bugün rutinlerimi zor da olsa uyguladım gece hiç uyuyamadığım için sabah da geç kalktım ailece vakit geçirdik pek verimli olmasa da mutlu bir gün oldu çok şükür :)
Yarının işlerini planlayıp yatacağım inşallah ev yine aldı başını gidiyor iki gün dokunma her yer batıyor ne gıcık bir kısırdöngü bu ya yarın bunun gibi olmak istiyorum temizlik yapıyor ve mutlu :/ :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…